Премини към съдържанието

Цялата активност

Този поток се обновява автоматично     

1. Последния час
  2. Кво ти дракане. Тва така ме изразходи, че обмислям дали да викна бърза помощ. А против Аватар имам поне 100 неща... до 200 някъде...
  3. ади биии, къде се моташ че ми домъчня за теби Уишинцето си върви с рокцата, сори
  4. Добричкото ни Уишенце никъф случай... Ние само онъзи с порасналите руга...
  5. Абе аз дрифтовете си ги мога но искам да излиза дим или сняг от гумите а не прахоляк,че с 100 коня трудно се изкарва дим.Как се прави с фотошоп
  6. A.com

На тази дата

През 1876 година на път за Румъния Панайот Волов се удавя при опит да премине река Янтра. През 1917 година умира Борис Дрангов, офицер и военен педагог. През 1949 година е роден Уорд Кънингам - създател на Уикипедиа.
  7. gibson58

Проблем с инсталиране на уиндоус 10

Защо, ползвам го от 6-7 години и смарта му е перфектен?
  8. Нещо против Аватар ли имаш? не се дракам хейтърчето се изниза, биберони няма .. малко сироп за суха кашлица ми е останал?
  9. Няма ядене почнаха да просят хапчета, баси пилетата
  10. Освен липсваща OS, да не търсиш после и затрити файлове.
  11. Някой хапчета донесе ли или да се връщам при стената, която почти съм пробил с глава
  12. gibson58

Да ,в подписа ми е дори.Защо,какво подозираш?
  13. Важна информация на "Seagate 1TB ST31000524AS 7200 RPM,32MB SATA-III" имаш ли? Ако ДА - аз бих се замислил преди да продължа с опитите.
  14. Da Player. Пиши на лични.
  15. Мирча, Цветанов даде ли ти такава тениска с надпис "аз вярвам само на Бойко"?
  16. Гледах филм. Заклевам се, че това няма да се повтори! Ако не е проблем, някой би ли ми припомнил кога филмите за възрастни станаха детски? Преди или след Аватар.
  17. gibson58

Принудих се,защото седмицата яко се сбъгяса и имах доста проблеми (които сега може и да се окажат хардуерни,а не от 7).Трябват ми и няколко програми,които не се поддържат от 7 .
  18. Когато бях млада и не познавах всяка наслада Вървях безделно по непознатите улици и не намирах никакви мелници. Нямах посока не знаех от какво се нуждаех обикалях безнадежно по пътя който не виждах. Нямах приятел, нито съветник който да повярва в мен и би ме просветнал. Нямах пред кого да споделя житейския ми неопит който ме сполетя. Но съдбата която се оказа моя учителка ми поднесе своите изненади и уроци във вид на приятелка. Показа ми и хубави и лоши моменти в моя живот разпознавах понякога, дори грешах и се изправях без повод. Съдбата бе благосклонна с мен дари ме с щастие в един момент. Подари ми две момичета мили и красиви като кокичета. Животът ми преобърна в всички свои посоки и ги изпрати в най-красивите си насоки. Желанието за борба бе неоспоримо и с всеки ден все непоклатимо. Красотата и щастието проникнаха в моето сърце така както успя всяко мое дете. Дните ми се изпълниха с чувства, веселие и смях при всеки един споделен момент с тях. Чувствах се горда изпълнена с енергия и с хъс за борба струваше си всяка една болка и всяка една сълза. Съдбата е моя приятелка усещам гали ме показва ми след всяка среща. Да ценя и обичам най-ценното което е с мен и да не спирам да вярвам че ще се гордея един ден.
  19. То и при шевролета 1360 е "собствено тегло". Хайде по-сериозно! Както виждаш абсолютно точна е информацията, която съм дал. Сравнявам ги, защото са съпоставими, като цена. За 7000лв можеш да си намериш Е39 или Е38 в топ комплектация. Аз пък преди време карах Е38 730д и мога да ти кажа от опит, че автомобилът е много здрав, и като качество на изработка на салона, и като мотор, и като скорости, и като ходова. Да, може да е по-стара от въпросния шевролет 39-ката, но материалите вложени в нея са многократно по-качествени.
  20. няма студена пастьоризация нова технология, затова са и по-скъпи от другите https://salati-veselina.com/продукти/салати-без-консерванти/
  21. С какъв акъл почваш такива промени при положение, че работиш на тази машина? Бекъп на работеща OS имаш ли? А друг физически твърд диск?
  22. petie1

Снимки на Вашия Linux - част 2

Ухаааааааааа показала се Дебиан 10 Бъстър (космонавта)?
  23. марси а Е-та? има ли? патлажаниму кът излези.... ишмъ турът дъ клеча нъ терасътъ,нът чушкопека дъ прайм кйоплюлю
  24. продължавате да летите а - с розовите си очилца
  25. Ха-ха, пак не си разбрал! Управляващите в България си останаха същите само, че вече не се отчитат в Москва, а във Вашингтон, това е единствената промяна!
  1. Зареди още активности
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване