Премини към съдържанието
Последвайте Kaldata.com в Google Новини за да научавате първи най-интересните новини! ×

Цялата активност

Този поток се обновява автоматично

  1. Последния час
  2. Някой поръчвал ли е от Happykoala ?
  3. adersa

    Мутра заплашва президента!!!

    Брейй много ли си загрижена та чак тема направи вместо да се пише в основната за Радев !
  4. Gift

    Иран нападна Израел

    Другарю мурзилка, кое не ти е ясно, от това че чак като заминеш за Иран всеки ше те чуе. Проблема е че си като всяка останала платена мурзилка криеща се в ЕС и Америка.
  5. laplandetza

    Иран нападна Израел

    Те такивъ тЪпаци като тебе отрязаха отношенията с Иран. Къде ще сравняваш израел с иран........... Европейските интереси са към иран, ирак, сирия , турция, разбира се арабския свят. Израел е проблем за Европейските интереси и изобщо за Европа.
  6. Продавам къща с голям двор, едно дете, котка, риби, мъж, любовник + още двама мераклии, комшия изпробван, свекърва и един куп клюкарки.
  7. Тея събират откачалаки -психари като теб. Разчитат в провала на евро-социалноздравните системи🙂 Ригден иска да му целуват друго..........😀 Кака каква, по-тънка банкова сметка на бай ти Ригден.😀, няма зелено за кристали и пудра😀
  8. Gift

    Иран нападна Израел

    Отрано си се набълбукал с евтин спирт, мурзилке. Но като отидеш в Иран ше те разберем
  9. И? - като си Я "чел" (каквото и да означава това), сега какво? Ще му целуваш ли ръцете на Ригден?
  10. Потвърждавам, аз ви създадох , като студентски проект.😀
  11. laplandetza

    Иран нападна Израел

    Иран е много по интересен и важен партнйор за България и разбира се за другите ЕС - държави от израел. Ако се отстрани октопода на САЩ върху Европа, то ЕС ще развие активни изгодни отношения с Иран - прз Турция и азербаджан и пр. , като съответно оказва и натиск ес-турция-иран- от там ирак и пр.
  12. Филипов

    Войната в Украйна

    Война на Украине (19.04.24): Очеретино — ВСУ пытаются контратаковать, но мы все равно наступаем...
  13. attj

    Войната в Украйна

    Никой няма да върне живота на загиналите. Всичко останало е поправимо и ще бъде коригирано.
  14. Gift

    Мутра заплашва президента!!!

    Презилдента на мурзилките
  15. Една от изобличените измами на еволюционистите атеисти. Невежество или патологични лъжци ? Това не е наука, а шарлатания маскирана като сериозна наука. За ужас на атеистината религия този фалшификат отново потвърждава написаното в Библията, че еволюция няма, а човек е създаден от Бог по Негов образ и подобие. Мистерията на Пилтдаунския човек "Фалшификацията от Пилтдаун - разкрита точно преди 50 години - не е нито най-голямата, нито най-глупавата научна измама в историята, но вероятно още дълго ще остане най-известната. "Еоантропус доусъни", или Пилтдаунският човек, бе открит от Чарлс Доусън през 1912 година в погребална могила край селцето Пилтдаун, графство Съсекс. В продължение на 40 години този череп с високо чело и издадена челюст лежа изложен в Кралския природонаучен музей като илюстрация на "липсващата връзка" между приматите и хомо сапиенс. На 21 ноември 1953 обаче учените го провъзгласиха за груб фалшификат, комбинация от черепа на съвременен човек и челюстта на орангутан. Палеонтолозите посиняха от срам, а любителите на конспиративни теории пощуряха от възторг и цели пет десетилетия стоварваха върху най-различни хора вината за измамата. Между "обвинените" бяха прочутият философ-йезуит Пиер Теяр дьо Шарден и Артър Конан Дойл, създателят на Шерлок Холмс. "Пилтдаун и досега си остава мистерия: не знаем кой, как и защо го е направил, обяснява Крис Стрингър, завеждащ антропологическия сектор в Природонаучния музей. И напомня, че днес търговията с фалшиви фосили е изключително доходен бизнес - парче кост от "праисторически" човек може да стигне до 1000 долара на пазара."
  16. Джилиола Чинкуети... 1964 2024 едит: дори и само името и някак ме привлича. Не знам означава ли нещо и ако означава - какво (не съм имал нужда да потърся), но винаги ми е звучало като красиво заклинание.
  17. Anneliese

    Иран нападна Израел

    Ти пък подкрепяй религиозната фанатичка.
  18. Gift

    Иран нападна Израел

    Абе важното е да се подкрепяте виртуално, друго не ви остава
  19. kirko12

    Войната в Украйна

    Ванката Продължавай да ръсиш тъпотии. Чети Блумбърг преди да го правиш. И най вече стрина Кристалина
  20. Gift

    Войната в Украйна

    Богаството на ватенките, хляб и водка
  21. Аз имам друг проблем. Известията на една от групите ми за училище не работят. Винаги и се изключва звука аз влизам включвам и известията затварям вайбъра и след като го отворя повторно групата пак е без звук и това от около 2 седмици какво ли не пробвах някой имал ли е подобен проблем?
  22. BANKATA

    Войната в Украйна

    Руснаците загубиха и ще загубят много повече от Украйна. Те има какво да губят за разлика от Украйна.
  23. Gift

    Войната в Украйна

    Атидже и дъщерите и, фамилия доносници от соца. Произведени и живущи сте в Мосейково. Кое не ти е ясно
  1. Зареди още активности
×
×
  • Добави ново...