Премини към съдържанието

Цялата активност

Този поток се обновява автоматично     

1. Последния час
  2. ....но предпочетох да стана задклавиатурно устройство в политически теми и да защитавам тези , които работят срещу развитието на България и повишаването на благосъстоянието на българския народ.
  3. Разбира се , че са необходими ! Празникът си е празник ! Но някои родители и респективно техните деца го превръщат в извращение....както и с всеки друг такъв празник (сватби , годишнини ) ......
  4. Owl, ти отдавна си се издал,но сега вече се издадеТам,най-отгоре е така.Иначе си скромен,нищо не искаш
  5. Не позна! Мирча Кришан и Сорина Дан - Краставицата_(480p).mp3 И кои са тези водещи стратегии?
  6. Efix

Съдбата или Случайноста ?

Въпросът е малко реторичен - прави сме и двамата. Представете си триъгълник, правоъгълен - аз съм единия катет, ти си другия. Това между нас е правия ъгъл т.е. ако единия изчезне, другия моментално спира да бъде прав. Не, не го пре-връщаме в състезание и не, практиката не е единствения критерий за истина. Истина за кого? В чий свят? Под каква форма? С какво съдържание? Това, че този свят ти е дал форма и съдържание, сетива и душа, не значи, че те стават за нещо в друг ....
  7. ...успя да избяга. Котката се правеше на заспала и...
  8. Тъй , тъй ! Малко , по малко на всички им идва акъла в главата :
  9. Дайти го на менииииииииии Дайте ми и едно котииииииии Да не връщам на предната страница, че и кънки ще поискам Опа аз се издадох че съм върнал
  10. Такива като теб, с новите пари на Иван Костов , нямат думата. Затова ти е избягала и любовницата , като ти е видяла капацитета в главата! Много хора като мен и колегите от по горе го познават Лично, за да слушат хлапетии на по 30 години! Нали се сещаш за твоето контактуване в социалните мрежи? Биха ти дузпата и орева форума, че момата ти избягала от теб.
  11. Днес
  12. Напротив, напротив! Забравим е и се забравя като 2 и 2! Едва ли някога в историята на България е имало по-асоциален тип на водещ, който няма никакъв интерес да контактува с хората и не го вълнува техните интереси и вълнения. Едно че не може да се интегрира с никой, затова няма профил в социална мрежа, друго че не отговаря на телефони, когато работеше в радио, трето не отговаря и на мейли! От тогава, от близо 10 години го мразя повече от любовника на либето ми. Работниците на радио Хоризонт не са по-различни. Може ли на гости на Спространов да му дойде българска певица с дебитиращ първи албум, да ги питаш за името на певицата и никой да не ти отговори?! Това бе само една много малка част от нехайството на този псевдо водещ! Хората си мислят, че разбира нещо, ама са му наливали в устата!
  13. Неска тука е холандския велик ден и ко ми подариха на работа по случая.Традиция било. Довечера ще мина през една млада майка, ще го дам на лапето да се кефи.
  14. Ето ти един вариант на TypeScript, преведи си го сам const inputMessage: string = `We can define limits for a list. If some data overfill its standard size S the list, implicitly, can occupy any segment which is larger and recapture uniquely any data cast. Doing it we obtain a smart interface for its CS!`; console.log(decode(inputMessage)); function decode(input: string): string { const inputLength: number = input.length; const outMessage: string[] = []; let lastReadCharIndex: number = 0; let lastReadChar: string = input[lastReadCharIndex]; do { outMessage.push(lastReadChar); const result = 1 + (lastReadChar.charCodeAt(0) % 16); lastReadCharIndex += result; lastReadChar = input[lastReadCharIndex]; } while (lastReadCharIndex < inputLength); return outMessage.join(''); }
  15. Joss Bomon

Windows 10 Впечатления и проблеми (2)

Актуална е Версия 1903 (Build 11425.20228)
  16. Teя боклуци и на Windows няма да тръгнат.
  17. Йончева: Какво крие АПИ, та не желае независима проверка на българските пътища? Крие далавери, защото се страхува, че при една проверка ще лъсне истината и ще има много осъдени.
  1. Зареди още активности
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване