Премини към съдържанието

Цялата активност

Този поток се обновява автоматично     

1. Последния час
  2. Празнична Лазарова събота - авторовo поезия А.Х.Т.sekirata cekupama
  3. Свети Лазар ще познае - поезия авторово А.Х.Т. sekirata cekupama
  4. Честит Лазаров ден - авторово, поезия А.Х.Т. sekirata cekupama
  5. Лазаров ден - авторово, поезия А.Х.Т. sekirata cekupama
  6. Може и да има проблем (да се успива процесор / памет), консултирай се със сервиза.
  7. Здрача "Опаловото време" Ех .... Хубав е калифорнийския залез, но по-хубаво е японското утро .... След като сме смертни, защо да не можем да сме вечни?! Все ни дрънчат консервите, но пъ все още можем да сънуваме, да мечтаем, да се радваме на човешките изобретения, дух и воля за реализация на по-добро от вчерашното .... Ох, да, живея си в една своя Утопия, но никой не може да ми отнеме вярата, че рано или късно някой, някъде ще я осъществи и сподели със всички невежи, за да се образоват, да могат и те след време да изпаднат в греха наречен Гордост, а не като Цар плъх да се чудят къде да си денят денгите ...
  8. Ой, Лазаре, мой Лазаре! Днес е твоят, нашият свят ден! Да пребъде българското всеки следващ ден! Слънце няма, но небе е чисто, гледам на света открито, поривисто! Ще отправя взор, слова към теб, Лазаре, и на часа болката си ще разкрия, не съм писарушка, "гоблени" не шия! Дай на нашите деца здраве, радост, свобода, а на майки и бащи сила,вяра и мечти! Дай малко срам поне на тези с книжки не една, две... на творците в надпревара копирайки един от друг, пара изкарвайки с нечестен труд, а друг изкарвайки го луд! Дай дарование на тези, които фъфлят със "протези" и имат се за Богове със меродавно мнение! Дай ум, разсъдък, чест на политиците ни днес! Спри тази лакомия, безчестие и простотия! Спри престъпността, лъжата, запази на мен правата да се боря, да не спирам, истината да лобирам! Знам че със това аз преча, не си падам по "гювеча", който в нета ми сервират, мислят си, че ме нервират. Лея се и ще се лея, щото мога и да пея, а който драска - писарушка, по добре да вземе пушка и със нея се застреля. Аз много повече умея. Ако туй го не разбраха, то ще е щот озлобяха! Спри, Лазаре, тази завист, хулене, линчуване, ненавист! Св.Лазаре, всевишний Бог - наш обичан съдник строг, оправете тук нещата в Родината ми, на Земята погазени са ни правата и всяко тича за парата! стихове, клипове А.Х.Т.sekirata cekupama И да вмъкна - И вие от блогбеге , дето сте и тук, няма да си ПРОМЕНЯ НИКА СЕКИРСКИ, ЗАРАДИ ЗЛОБАРИТЕ И ЗАВИСТНИЦИТЕ! ИСТИНАТА - ГОЛАТА ИСТИНА! sekirata стана доста популярна най вече с безбройните си стихове - творби - проза дори! И...пречи...но на кои, близко е до акъла, нали?! https://www.youtube.com/watch?v=Uu6Nqw873Yw https://www.youtube.com/watch?v=cvKLrgWSUxo https://www.youtube.com/watch?v=mh3c6BYe8y8 https://www.youtube.com/watch?v=-tRiz3u_cT8
  9. Е то сигурно е било добре... кво ся. Внимавайте с тия китайски работи ей.
  10. Явно добре се печели от рекламите, щом винаги има място за още маймунки на клона... Лошото е, че се обезличават наистина стойностните приложения в тюрлюгювеча от такива.
  11. Работи си нормално, но като стигне до 29 минута, таймерът просто спира да отчита, стои си на оставащи 29 минути и върти безкрай, докато аз не се наложи да я спра ръчно. Това става само понякога, друг път си работи и приключва нормално. Като спре на 29 минута, просто последния етап на стоене така без нищо, го няма. Дали има значение как са поставени съдовете вътре или проблемът е друг? Може ли да се коригира?
  12. Като има ще напиша. Работещо за какво? часть ядра скайпа, частично перенесли на делфи и закомпили в Skype.exe (закончились разработчики ??) - система авторизации 5.5 и 6 потушены на серверах, дебажить ее смысла нет - 7 версия использовала гибридную систему, но на винде она зашита отдельно от ядра скайпа и в ог не попадает, поэтому вариант или макось, или андроид, исходя из того что ява проще разбирается то лучше андроид 6 тоже как 7 но в ней сильно обрезан и обфусцирован сам лог выхлоп так что луше 7 - 8 полностью на новый алго авторизации и общения в ней полностью убран старый протокол скайпа Така че врътките с номера на версията работеха докато имаше авторизация на 7. Откакто оставиха само версия 8 то единия вариант е да се минава на поне Win7 и Skype 8. За ползващите WinXP като мен остава единствено Web версията с подходящ браузер (Maxton) или залъгване на другите както вече е писано.
  13. дубре, че братчеда Гуглю ми го превежда туй здрасти, бандата
  14. Не съм казал, че е по-добро. Това е алтернатива, има много подобни приложения.
  15. И с какво, освен БГ превода е по-добро от примерно AIDA64 ?
  16. @DarkEdge добавил съм поддръжка на Андроид 4.1+ API 16, ако направя за още по-стари версии много неща няма да ги отчита за тези телефони, а и мисля, че това е достатъчно. До час би трябвало да го обновят в магазина.
  17. Здравейте, имам някакви драми с дъгите и кръговете в Autocad, напоследъл все по-често ги виждам като отеделни сегменти, както съм ги показала на прикачения файл. Опитах със смяна на snapmode, gridmode но промяна - няма. Оправят се единствено, когато ги маркирам, и кликна върху някоя част от тях. Но само временно, след малко пак се връщат в тази форма. Ако някой може да ми помогне ще съм много благодарна за отговора.
  18. Честито! Успех! Вярвам че ще има интерес към приложението.
  19. те са повече но трябва да се сканира щото от GCN до GCN има разлика, един друг примерно ги е пуснал към 15 радиа
  20. Да, пропуснал съм, въпреки че в магазина дава съвместимите устройства - от андроид 5.0 нагоре работи. Може по-нататък да добавя съвместимост за по-ниски версии, ако има търсене
  21. Честито, ама да беше описал и съвместимост - на Андроид 2.1 - 4.4 май няма да тръгне
  1. Зареди още активности
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване