Премини към съдържанието

Цялата активност

Този поток се обновява автоматично     

1. Последния час
  2. Lumberman

Избори 2019г.

Къде били избирателите на Борисов - в гробищата. За разлика от miro20, който все пак диша и щъка, тези наистина са мъртви души. Една статия на акад. Петър Иванов (номер 4 в листата на "Възраждане"): А аз все се чудех откъде тая подкрепа за Борисов. Навремето четяхме Гогол като нещо отминало...
  3. Срам ме е да си призная, но съм гледала всичките му филми, и за това го написах има късмет да се е родил в точното време, иначе не става за актьор. Ку ти кажа къде е, после ще трябва пиша обяснения. Клетва съм дала! Забрави скрупулите, пийва хапченцето и после ще го мислим, кой ни забърка във всичко това ...
  4. едно хапче да има в цялото отделение и аз да ен го глътна, може ли се.. къде е Борното сега , да ес пукне от завист. зелено е идялно
  5. Немааа го обиждаш, гледай този филм и пак се изкажи.
  6. Нищо не си вдянал от казаното г-н "хаха"
  7. Ти па, по-добре Аладин да беше гледал ... Киануту добре, че напрай Матриците преди братята да станат сестри, че където си е бастун, щяха го забравят кат лански сняг... Ся, ще пиеш или ще се чешеш! Айде, че и други чакат. Ако не ти харесва цвета, може го променим, ама ...зелените са класа! Тва Йода, мацката от спасителите на Галактиката, модерен цвят си е
  8. ти представяш ли.. нещо като Алиса? проблемът е че не харесвам екшъна като лайфстайл. все ми се иска по друг начин да се случват нещата. бе, влече ме все към по - дългите пътеки това така, сега как да го чета? човек ще си помисли ,че съм изпила вече зелената светеща течност
  9. Николов, изумяваш ме в неграмотността си . Не е едно и също, след като в Италия са починали Кирил и Методий. По точно Кирил де. Така че.. ако не са те баннали от гугъл, чети малко повече /както ти намекнах още първия път, ама не вдяваш/ . Че и ми говори за "чуждопоклонничество".... Божке Божке.... Много ниска топка си бил бре Отива човека да се поклони на мощите на светията създал българската писменност, където е гроба, и това било "чуждопоклонничество" Май по ти харесва пРезидента да си прави пи-ар с Корнела , избутвайки книжовниците и професорите.... както цитирах по горе. Ех... а едно време се чудех как може да има тъпаци дето вЕрват че азбуката я е измислил Ленин.... Та вие на там сте се запътили бре. Слепци.
  10. Oт дядо ви Арни и баба ви Линда Хамилтън са възмотите още повече есента с Терминатор 6
  11. Уф и мен ме засърбя така като го написа ... Пиеш хапченце и ставаш суперУишХълкова! Сички лоши хлебарки се парализират респектирани
  12. Определено това ми оправи настроението ... @weapons поздрав
  13. Аз тениска нямам, но на вас ви е татуирано не на, а под кожата "верен на БКП" .
  14. И кога точно Йончева беше осъдена за корупция!!! Я да видим?
  15. леле - мале , имаме си работа със сериозен критик. добре че килима ми е набризо кой филм те възмути толкова, изплюй камъчето ,де викаш да не хвръкне някоя невинна глава по невнимание ти с меча ли спиш бре
  16. Кво ти дракане. Тва така ме изразходи, че обмислям дали да викна бърза помощ. А против Аватар имам поне 100 неща... до 200 някъде... п.п.Оттеглям се без резки движения. Всичко е наред.
  17. ади биии, къде се моташ че ми домъчня за теби Уишинцето си върви с рокцата, сори
  1. Зареди още активности
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване