Премини към съдържанието

Цялата активност

Този поток се обновява автоматично     

1. Последния час
  2. Аз преврат не си представям, но виждам очеизвадна конфронтация, инспирирана от някои антибългарски проекти, в услуга на които е другаря пРезидент. Ако за теб нещата са толкова елементарни за "военни преврати" .... толкова по зле за теб Ама ти си от тези които "копаят дъното" .. така че...
  3. тц. Путлер вкара прокси-войските си в Украйна, присвои си с военна операция цял полуостров, и стана единствена причина за хилядите жертви в онази малка .. под 3 % окупирана от тях, територийка на Украйна. ако не бе го направил, и руснаци и украинци щяха да си живеят както в останалата СВОБОДНА от рашистки войски, територия. Най много щяха да имат проблеми /инспирирани отново изцяло от фейк пропаганда/ каквито проблеми имат украинците с унгарците например. Но поне никой нямаше да е убит.
  4. Кой този път? Била съм имала билет за концерт. Ми...... ходих. Няма да става зян, я. Времето една идея се позатопли и определено се чувствам по-добре
  5. Е това го пробвах, но не ми хареса. Обаче има голяма разлика с какъв браузър си... Ето и с Лиско
  6. Назрява още един скандал. Само във Фрог: Гласят зам.-шефа на ДАНС и баш човека на Пеевски за председател на КПКОНПИ Докато ГЕРБ са на власт, така ще е!...
  7. Здравейте, Както се подразбира от заглавието търся си лаптоп до 1000лв.Като цяло лаптопа ще се използва за excel,photoshop,интернет и филми.От време на авреме може да се играе Cs go на него(не съм някой запален геймър)трябва ми повечето за работа.Старият ми лаптоп беше HP който изкара 7 години затова съм се насочил пак към тази марка,но може да ми предложите и други марки.Като цяло за сега се спрях на hp 0088nu, но намерих и hp 0085 с 200лв по евтин(на промоция).До колкото разбрах разликата м/у двата модела е че вторият е без windows.Гледам лаптопа който поръчвам да мога да го ползвам през следващите 5-6 години без проблем.Не съм много на "ти" с компютрите затова се надявам да Ами помогнете.
  8. Тоя пурошенко в началото разправяше как няма да има жертви, ще прекратят войната и т.н. После му дойдоха на гости америанците и му издадоха една заповед.. в резултат на което умряха десетки хиляди.. нато не искат мир и много АМА много се съмнявам, че новият наистина ще направи референдум за нато.. в нито една държава няма да има такъв референдум защото резултатът няма да се хареса.. натовците не обичат много много демокрацията...
  9. не съм там като тебе за съжаление ама със сигурност няма да скучая гледа Мастър шеф
  10. Следващия път. До тогава все ще си дадеш номера. Wait for me.
  11. Опитва се да визира мен с Мики Маус в опит за някакъв смешен сарказъм и обида...лапешка му работа... Не визира колегата потребител https://www.kaldata.com/forums/profile/173873-мики-маус/ в никакъв случай
  12. Не, най-леко ще е с: https://i.imgur.com/dmRa16Z.png
  1. Зареди още активности
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване