Премини към съдържанието

Цялата активност

Този поток се обновява автоматично     

1. Последния час
  2. Баш кат за теб няма само ти да пускаш п*дераси
  3. О здравейте дечица ко правите в тоя майманарник?
  4. Хич не съм гад! Не са ме ръфали изобщо. Просто е неприятно. Не знам ти що ме ръфаш само.
  5. Мимски Сирена Калипсова Инана - моля пийте си хапчетата бе млафициентино само за твойте пъзели и еднорози де искаш да ги яхаш четем пфуууууу отврат
  6. Благодаря ви за помощта при избора .В крайна сметка реших , че повече място ще е по - добре пък и по - изгодно , та се спрях на това SSD . Вече втора седмица работи без проблем , за скоростта то е ясно ... доволен съм ! Дано и на някой друг да му е от полза темата .
  7. Васе! Благодаря и на теб. Всичко ще прегледам заради това, щото ми е интересно как при облаците има такава разлика, а на друго място няма. Като изхождаш, че съм със гигабитов интернет и то от почти 4 години, да качваш и теглиш с негова помощ, има голяма разлика отколкото да качваш примерно с 500 к/сек.
  8. И ти си прав ама става дума за облак а тук вече имаш джаваскрипт освен това което си изброил
  9. де ша одиш на среща - ни мой та фмести у прОграмата
  10. Е тука има въпрос подобен на твоя,ама отговорите са много размити нещо... https://stackoverflow.com/questions/38281096/google-chrome-upload-speed-vs-firefox
  11. Ако страницата вече е нарисувана, няма значение кой енджин какво прави. Отворена е връзка, информацията тече и това е процес, който може да е няколко десетки пъти по-дълъг от това да се нарисува страницата. Нещата, които биха имали влияние, са VPN и proxy - все стандартни възможности на браузърите, които обаче може да са настроени различно.
  12. Ето ти и бенчмарк на трите браузъра https://www.pcworld.com/article/3213031/best-web-browsers.html?page=2
  13. Като си лош и си гад - да те сръфат, все ми е тая за такива като тебе
  14. Не е много сигурно какво точно пита JackSparroww! Ти как го разбираш: "цифрова/кабелна телевизия"? Не е като цифрова ефирна/кабелна или аналогова/цифрова кабелна или аналогова/цифрова ефирна ( да знам, че вече в България няма аналогова ефирна).
  15. Начи Леля Гошка-кеца не я взимайте на сериозно.Аз лично жена на четиресе и кусур години, обута с кецове, изглеждаща и държаща се ъпсурдно ,като девойка в пубертета , която току що са взели да я тресат хурмоните освен да се смея от сърце с нея, друго не бих направил.Ти представяш ли си да ти дойде на първа среща навлякана с кецове аз ще кажа ,,извинете имате грешка,,
  16. Ще я прегледам обстойно и нея. Просто ми е интересно.
  17. Сега пробвах пак. Този път някакъв филм, свален. Пак същия резултат. Пробвай, но не е от браузерите. Както написах и преди. Поне при мен. Ето същите резултати. FF , Chrome
  1. Зареди още активности
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване