Премини към съдържанието

Цялата активност

Този поток се обновява автоматично     

1. Последния час
  2. Много дълго бях във бездната, пиех мрак, вечерях страх. Под звездите и железни като камък не цъфтях. Правех концентрични кръгове в концентрирания яд. Отчаянието с ръбове режеше парчета свят. Много дълго бях в окопите на войната във ума. Но разбрах. Видях. Похлопах. И се победих сама. Млъкна крясък. Цъфна камък. Мир дойде и устоя. Слезе от небето пламък. И от него не боля. Елена Денева
  3. haidukpikaso

Днес направи ли добро ?

Ученици от София събраха 9 000 лева за бездомни кучета
  4. Здравейтее проблема е от една седмица та както си играх на телефона заби и се наложи да го рестартирам и след рестарта като се появи логото на леново андройд не зарежда и се започна ново рестартирване и така . Какво ли не пробвах вадене на батерията , презареждане на батерията не помага отново при включване на телефона се рестартирва . Да не би андройда да се е прецакал или някакъв гаден бацил да е влязъл без да забележа . Но все пак телефона си е антика вече от 3 години го имам и до сега грам проблеми не е имал и явно му е дошло времето но все пак ще чуя мнения и препоръка и идеята за сервиз ще е добре тъй като тази седмица мисля там да го закарам . Модела е A6000
  5. да не си помислиш, че от ранна детска възраст знам кой е, ще уточня, че аз разбрах от Фейсбукеца ... Аз от известно време почнах да ползвам едни кутии за храна като си нося сандвичи и палачинки, щото иначе става ултрамазало- особено от палачинка със сладко и мед, и се запазват в добра форма, вид и вкус... Адски ми се доспа, направо откровено си задрямах, докато един човек ми обясняваше нещо по телефона за оперирания си дядо ... добре че няма камери, да се изложа пред чужденците.
  6. Ти пък имаш ли доказателства , че Боко е откраднал парите знаеш ли какво да е откраднеш 1 милиард лева и то от здравната каса ? явно си нямаш хабер и пишеш ей така да се намираш на приказка . То ако беше вярно да бяха го разследвали както разследват половината политици в момента за апартамента и Каракачанката вече е клиент на прокуратурата и той имал евтин апартамент .
  7. hudyr

Проблем със лаптопа

Това антично видео(още повече, че е лаптопско) умира. Ти сам си си отговорил на въпроса - 10 преинсталации и пак същата каша - видеото сдава багажа. Време е да пенсионираш лаптопа.
  8. Ето го основното правило в реалния и виртуалния свят: Цитирам от поста на "ДиоиД" "Принципа е следния: За да получиш информация, първо трябва да дадеш информация." Тук и във всеки друг форум 70% от хората нито го знаят, а ако го знаят не го спазват. Цапва си въпроса с питането и отивал/а да се... забавлява! Очакава, че все някой ще вземе отношение по въпроса!
  9. https://www.virustotal.com/#/url/b1e9e2591d50a6e28a5d7128d2a5dfbdc8179b6a1ce4597852c5621dc9aefb01/detection Reset your information. Dear Customer, Some information on your account appears to be missing or incorrect, please update your account information promptly so that you can continue to enjoy all the benefits of your account. https://www.marcanttemoveis.com.br/erros/N_v/ If you don't update your information within 72 hours we'll limit what you can do with your account. We're here to help if you need it. Visit the Help Center for more info or contact us. Your friends at Netflix
  10. Добре, че сте форумът и ти, та да видя кой е това. Апропо- отворих си сандвича, който си направих сутринта.Един съвет - като си оставяте раницата със сандвича на стол, не сядайте върху нея.Определено резултатът е доста...хмм...плосък сандвич. Иначе затоплен.Мхм.
  11. някакъв сериал "скъпи наследници" имаше и там го играеше "Борис" ( любимото ми мъжко име)- ама нещо не можах да му "повярвам" кога е ядосан, кога се шегува ...
  12. Вероятността слота да направи проблем заради малко прах е буквално граничеща с НУЛА. Момчето е написало ,че проблема е в китайския преходник , който използва. Друг е въпроса с какъв акъл ползват някои хора конфигурация за 2 бона на монитор с VGA порт. Аз лично обяснение нямам. едит: Силно се надявам тези тестове с местене на кабели от дъно към телевизор и от видео карта към телевизор да ги правиш на изключен компютър и телевизор. Отделно няма как, ако картата ти е монтирана , да искаш да изкараш картина от вграденото видео на процесора (демек през порта на дъното). т.е има как , но едва ли си пипал в биоса.
  13. че и три пъти се завъртя и три пъти си плю на опашката. Сегашните вещици са ...
  14. ми, аз даже и не знаех че се пробва и за актьор но като джаз-изпълнител е върхъ иначе песните му не ме впечатляват твърде
  15. готин млад мъж е- песните му не са лоши, ама за актьор много много не му се получава- скромното ми лично мнение. Иначе има много свежо и позитивно излъчване оооообаче аз съм по-впечатлена от Ники Илиев - приятеля му- и много ми е развълнувано като го видя, щото се оказа, че почивните дни си разхождаме кучетата в една градинка. Първия път като го видях и осъзнах че е той, не съм много сигурна на какъв език пелтечех, нооооооо беше супер готино преживяване след което си се усмихвах дълго време
  16. Бай Мирчо, когато отидеш на партийните събрания на герп, задай въпрос на Бойко Борисов - кога ще върне парите(един милиард и половина лева), които той открадна от здравната каса по време на първия си мандат.
  17. Все се надявах да видя - да му цапне едно с шопска !(правилния път) ....- не може да бъде ! Сбъркал си кафето с чай някакъв ! Черна котка път ми направи ....
  18. правелно колтурата трябва да върви ръка за ръка с бахура аз вчера се накефих на Орлин Павлов
  1. Зареди още активности
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване