Премини към съдържанието

Цялата активност

Този поток се обновява автоматично     

1. Последния час
  2. добре, че е форумът и ти, та да видя кой е това. апропо- отворих си сандвича, който си направих сутринта.Един съвет - като си оставяте раницата със сандвича на стол, не сядайте върху нея.Определено резултатът е доста...хмм...плосък сандвич. Иначе заптоплен.Мхм.
  3. някакъв сериал "скъпи наследници" имаше и там го играеше "Борис" ( любимото ми мъжко име)- ама нещо не можах да му "повярвам" кога е ядосан, кога се шегува ...
  4. Вероятността слота да направи проблем заради малко прах е буквално граничещ с НУЛА. Момчето ясно е написало ,че проблема е в китайския преходник , който използва. Друг е въпроса с какъв акъл ползват някои хора конфигурация за 2 бона на монитор с VGA порт. Аз лично обяснение нямам.
  5. че и три пъти се завъртя и три пъти си плю на опашката. Сегашните вещици са ...
  6. ми, аз даже и не знаех че се пробва и за актьор но като джаз-изпълнител е върхъ иначе песните му не ме впечатляват твърде
  7. готин млад мъж е- песните му не са лоши, ама за актьор много много не му се получава- скромното ми лично мнение. Иначе има много свежо и позитивно излъчване оооообаче аз съм по-впечатлена от Ники Илиев - приятеля му- и много ми е развълнувано като го видя, щото се оказа, че почивните дни си разхождаме кучетата в една градинка. Първия път като го видях и осъзнах че е той, не съм много сигурна на какъв език пелтечех, нооооооо беше супер готино преживяване след което си се усмихвах дълго време
  8. Бай Мирчо, когато отидеш на партийните събрания на герп, задай въпрос на Бойко Борисов - кога ще върне парите(един милиард и половина лева), които той открадна от здравната каса по време на първия си мандат.
  9. Все се надявах да видя - да му цапне едно с шопска !(правилния път) ....- не може да бъде ! Сбъркал си кафето с чай някакъв ! Черна котка път ми направи ....
  10. правелно колтурата трябва да върви ръка за ръка с бахура аз вчера се накефих на Орлин Павлов
  11. ... обядвам бобец, не че ви интересува, ама за секи случай да си кажа ... И се радвам на картините на Емил Барбарини
  12. Ето тук е обяснено подробно стъпка по стъпка как се прави.
  13. _nib_

Вицове - част 5

В автобуса дядо се обръща към млад мъж: - Синко, не те ли е срам?! Отстъпи място на тази старица! - Това е тъща ми. - Дай й тогава този чувал с картофи, не го дръж на коленете си, така ти е неудобно!
  14. Lumberman

Случаят Десислава Иванчева

Внесоха 5552 подписа в ЦИК за Иванчева и гражданското общество
  15. Тюх...... Няма да ви се пресекат жизнените пътища. А щеше да е ентерсно да ни расказваш как и върви пътя
  16. Ето , това е американска (Западна) пропаганда : С 22 пъти повече военни разходи ($1+трилиона !) сдържат Русия да не би да ги нападне ! Това даже и при децата "декиш не хваща" ! И нека да припомним , кой е "добрият" и кой е "лошият" , кой е дивак и варварин , и кой е цивилизация : Едните искат ресурса на целия свят , а другите не си го дават ! .....Тези съвсем са се побъркали - това им е връзката с главния мозък ! И на папагалите - но на тях им е простено , защото са папагали !
  17. Днес
  18. То и тук е сухо И доволно гнусничко с облаци и вятър. Че се налага да си придържам фустичката за приличен външен вид и да не скандализирам прохожиите Чакаме да разберем назначи ли я девойката
  19. Както много пъти, така и сега отново ми печелиш класацията с тази фотография! Ненадминат си! Аз ти събирам всички награди и ще ти ги връча на куково лято!
  20. значи не върви по правилния си път. Розов слон на балкона ...
  21. - няма нищо по-хубаво от лошото време . Който го боли душата , .......
  22. Raze

Проблем със лаптопа

Аз не мисля, че този лаптоп ще си струва дори и диагностика да му се прави. Дори и за части ме съмнява някой да го купи, гледам в продавалник има доста такива обяви и са с повреден видео чип.
  1. Зареди още активности
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване