Премини към съдържанието

Цялата активност

Този поток се обновява автоматично     

1. Последния час
  2. adersa

Диема Спорт онлайн?

Е и аз таман шях да го предложа и аз от там гледам италианските и испанските .Всичко предават на живо даже днеска гледах и азиатската ШЛ .
  3. Кеворк Кеворкян: Най-напред пчелите... Автор: Кеворк Кеворкян
  4. eдна баба й влязло семенце от чушка някъде в белия дроб и умряла в болницата така че такова нещо като безопасна чушка няма, всичките са спящи клетки и могат да ти навредят по много начини аз мисля да спра да готвя с тях
  5. и още 35 години ще се възстановява Украйна след съсипията при Порошенко
  6. и ГерБ го пиша с главни но нали занеш как не правя правописни грешки освен че бе на протеста човек от Бсп, са си намерили адвокат за без пари, нали така бСП хвалише хората които работят заради любов към професията хайде да накараш някой майстор да сложи плочки пред ваз, заради любовта към професията
  7. Порошенко отива на съд за държавна измяна Добра новина!
  8. Ами беше ти отговорено ЯСНО , но явно не ти изнася "забележката".
  9. oic

Soundbar LG

Ако, не си притенциозен от към звук и за гледане на филми по ТВ канали и предавания суанбара бива. Но аа да се "почувства" човек (малко или много "като на кино") си трябва многоканален ресийвър и поне 5 качествени тонколони и субуфер. При вторият вариант ще трябва да отделиш повече средства. Уточнение: Като само единия чифт тонколони (начален клас) струва колкото един саунбар със субуфер.
  10. А-хааа ..да видиш какво ми е на мен , когато затлачен примитивизъм се опитва да извлече какъв да е диалог с мен. ........................ По темата с Фундаментален сбит фокус : ..Някога замисляли ли сте се в каква среда започвате вашият Жизнен Старт ? А да сте се замисляли защо има толкова религии, духовни учения, "мъдреци", школи и интерпретации за Света около вас ? А да сте си задавали въпроса - Защо човечеството се крепи на на тези "фундаментални опори " и се приобщава към някоя от тях, за да споделя "сигурността" на удобното и общото като обществен канал, във който да си спести "сътресенията " на Непознатото ? Навлизайки в 3-то Измерение, Вие попадате в една Стройна Система от Условия, Норми, Правила и Закони и започвате "развитие" и Еволюиране спрямо тази обща "картина", спрямо тази "истина " на "съответствие " . Поражда се Субективизъм спрямо "нагласи" и "насаждения", които оформят погрешен и манипулиран "поглед", в който започвате да се "лутате" в търсене на кутията на "Пандора" .. Ще попитате, ама как така ? Ами пристигате на Земята само с "инструменти" и Воля, без спомени за предишни "дестинации" . Пристигате във физически носител и се "раждате" в една социална клетка, започвате развитие, но Развитие в Колективен Коловоз - Колективно Социално Съзнание - където вече са сформирани 'стериотипи, механизми, логики, учения, религии, философски теории, изковани са правила и норми, който Блокират 'гласа " на собственото ви Съзнание и ви дават право да Избирате от вече "работещи модели", доизграждани и надграждани през вековете от Същности като вас самите ! Вие ИЗХОЖДАТЕ от концепции, които са ви натрапени през самия ви Престой до сега на Земята . Ако не бехте чели книжки, ако не бехте гледали научно популярни филми и други издания, касаещи тази "материя" какво бихте казали или цитирали ? Не са ви нужни учения . Не са ви нужни и другите религии, не ви е нужна и науката, която обяснява уж "явления, механизми, създава теория, която да легализира логически Светът около вас .. Нищо от това не ви е Нужно и ще ви кажа защо - Всичко, онова, което "познаете" Тук - не Важи отвъд това Измерение ! Ненужна Информация е, която Съзнанието в последствие "отсява" и изхвърля .. Ще кажете това е фантастика .. Ами не е .. я се опитайте да си спомните какво беше в 1 и във 2-ро Измерение - имате ли спомени от там ? Нямате. А за да сте в 3-то, значи сте минали първите две - това не е логика ! Стандартен Космически Закон е . Важно е да запомните, че чувствата и емоциите са Вашите Инструменти и Волята ви Определя Пътят на Еволюцията ви - Персоналната . Всичко е Холограми ! Вие сте Енергия . Енергийни Нишки, които се преплитат според Кармата / Програмата, която са дошли да Усвоят. Нивото е лесно ..само трябва да го Покорите ... Излезете ли в Хармония и Баланс - значи сте Успели .. Файлът с "приложената практика и опит" се Запечатва и се архивира във Същността ви - продължавате Нагоре ! Колкото по-бързо Излезете от Колективното Съзнание и "оборотната манипулация" толкова по-бързо ще спрете да се въртите като пумпали из "фалшивата Условност". ........................ Оставих го преди 2 год. в "Будизма" , но го приемат като приказка и фантастика. Който разбрал , разбрал. Иначе съм съпричастна към мненията , които си оставил във темата. Разликата от предишният Рамус и сегашният е Чувствителна. Възприятията ти да далеч по-Широки и Дълбоки , Многопластови. Надявам се и реакциите ти да са променени в синхрон със Разширеният поглед.
  11. мерси мерси ша земим, и без туй треба излизам да му купувам мишка
  12. https://www.kaldata.com/forums/classifieds/submit/?do=submit&category=29&_new=1
  13. Важното е, че въпреки неглиже ръкописа си, овцЪтЪ пише БСП с главни букви. герп като загубят, ще се наложи да се преадаптира към Корнелия, та отсега се мазни.
  14. ай честито за лапътопа, ама за бирката си приготви мезе, дън ти остърже корема нешто кът кибапчита, кифтета бирката нема да съ сръди и на други мезета та наздраве де
  15. Аз щом с безопасна чушка успях да си нарежа езика, с тоя опасен таралеж сигурно ще се обезглавя
  16. Не, информацията е полезна. Стигам до извод, че се свалят автоматично актуализации за разни приложения на google, за които не се изисква позволение от моя страна. Реално съм виждал многократно телефонът да си сваля сам разни неща, като дръпна горната лента, въпреки че съм го настроил да ръчно да актуализирам.
  17. Най- добре вземи тъс мантра: кафесомтелефон ооммм кафе сом телефон
  18. дръндю

Замунда или Зелка?

пробвай с тази търсачка https://btdb.eu/
  19. ако някой се чуди къде съм бях на терасата и си бърках в носа
  20. зъдължитялну требе дъ путпумагъми рабутътъ нъ бибрицити
  1. Зареди още активности
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване