Премини към съдържанието

Цялата активност

Този поток се обновява автоматично     

1. Последния час
  2. Айде да идва утре вечер, че ми се гледа Дракарис... И кака ми Мери - касапката хич да не пише за серията утре през деня..че ми продънва изненадата всеки път..
  3. пълнени чушки ве ама с кайма и ориз ве и прингълс веееееее 😋
  4. Усетих се аз (да знам за какво идеше реч-извинявай)ама тия баламурници тук му придадоха др значение..... Ей Маликривата -за втори път ти казвам не се бъркай бе непрокопсано създание.
  5. Звънни в ем комплект и ги питай. Външната я имат, може да ти предложат и вътрешна https://store.emk-33.com/product/167539/guma-za-motor-hidenau-70-90-16-m-c-42-j-k-66.html Провери дали не може да се залепи и разпитай гумаджията откъде да си намериш нова
  6. Здравейте. Може ли да ми обясните следната чуденка. Файл е със следните права: -rw-r--r--. 1 lsauser lsauser 0 May 19 13:44 file1 Друг потребител peter, отваря файла като readonly, но може да го редактира, запазвайки редакцията във vim с :wq! След сейването на файла катртинката е следната: -rw-r--r--. 1 peter peter 10 May 19 13:46 file1 Което всъщност е скандално. OS: CentOS 7 Благодаря.
  7. За отопление или за охлаждане ползвахте климатика преди да се повреди?
  8. Важното е да внимава със хедъра, да не зяноса житцето
  9. by_chechi

Потресаваща Русофобия

Я , самовлюбено не се самозаблуждавай ! Придобил свойството да си всичко това което не трябва....! Всеки знае на това с една-две думи как му се казва ! Няма как за това да не се приказва..... ....................................................... Нямаш никакви исторически , нито пък географски основания да сравняваш България с Финландия ! ......Ама от къде да ти дойде на ум.....то пък като дойде , къде ли да дойде....? П.П. Виждал съм и много свястни хора носещи името Миро......!
  10. мааалко е за +18 Първа брачна нощ. Тя: Съжалявам, но гинекологът ми каза, че две седмици не трябва да правя се*с Той: А зъболекарят ти, какво каза?
  11. B3M2W0

Татуировка

Карел Чапек го има само във вашето село, а Швейк е написан от Ярослав Хашек. Ако го беше прочел, щеше да знаеш доста повече за света на глупаците. Пожелавам ти и ти да доживееш моите години.
  12. Те баш линуксджиите ти казаха по назад в темата, да не гледаш какво пише, ама ти и тях си отсвирил. То и на едни врати пише "жени", пък то - кенеф... Айде бегай, че писка радиостанцията - има задействие...
  13. Руснаците не се интересуват от мнението на некакъв мухлю както казва pacholet и то от Балканите,радвай се че не са ти пратили некой да те свитне като много знаеш.
  14. и жабите ли са тегоба като жените Натъжаваш ме Задача значи... Безценното вчера ми се тюхка, че има класно по математика, се едно е по-несправедливо от чернокожи да не пускат на Оскарите. Обаче тва триъгълник с вписана окръжност било мноу тегаво... За това: Условие: имаме дупи вписано в триъгълна седалка на комбайн. Колко е лицето на седалката, ако дупиту е с диаметър 59 см?
  15. признах та! и за темерут, и за трендафило отглеждач. пп горката оса..
  16. Мола, мола, аз като виден темерут никого не търся. Тя сама ме намери. Може би ми е имала зъп от някой предишен живот. Трендафилите ми
  17. franchesko

Избор на матрак...

Това за килограмите е вярно.Аз така се прекарах да взема ,за доста над моите килограми и се оказаха много твърди и се спи кофти.Викам уж да има ,, мегдан,, Скоро ще ги махам, може и цялото легло, сега ще преговарям с доставчика, че отдавна съм изпуснал сроковете за връщане.Ще видим да ли ще мога да мина метър.
  18. хм, подозрително милозлив си станал към Пух къде я намери пък ти тази оса?
  19. Направих го. Тъкмо паркирах метлата и си дръпнах един душ че много мухички полепват. Сега ще сготвя. Вечерята е в осем. И да ви кажа. Ако ви ужили оса по малкото пръстче на левия крак веднага натъркайте мястото със срязана скилидка чесън. Действа. Проверено.
  20. Тъй , тъй сега всички у панделата. И тия с терасите и ония с балконите и къщичките и разните му там мурафети... Да влезе следващия моля!
  1. Зареди още активности
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване