Премини към съдържанието

Цялата активност

Този поток се обновява автоматично     

1. Последния час
  2. Препоръчайте ми някоя дънна платка, подходяща за виртуализация с VMWare. Целта е да има възможност за поне 64 GB RAM, да поддържа съвременните процесори и да има все пак някакви вградени аудио и видео т.е. да не е съвсем чиста сървърна платка. Благодаря.
  3. Не съм. Никога не е ял жабешки бутчета?
  4. композиционен език, поник, Цион, инок, цинк компромисен
  5. Efix

Съдбата или Случайноста ?

Аз греша по моя начин, ти грешиш по твоя. В задачата се пита кой от нас двамата е прав?
  6. Трябва ти някакъв списък, за да запишеш повече хора. За да видиш дали съвпада името, след въвеждане проверяваш всички въведени до момента. https://www.tutorialspoint.com/cpp_standard_library/list.htm
  7. Телевизора ти няма изход за слушалки или някакви други говорители, освен оптика. Варианта ти е с преходник от оптика към стерео: https://www.olx.bg/ad/optichen-tsifrovo-analogov-audio-converter-CID632-ID5SHb0.html
  8. Качи някой шот да се порадваме, ако не те затруднява. Ето някои мои снимки от времето на истинското аеро: Цъкни за по-добро качество на снимките.
  9. аз съм на десетката съм с това и съм го нагласил да се превключва със SHIFT http://www.classicshell.net
  10. И на тебе това ти харесва ?!!!
  11. Нищо няма да има в тези логове, понеже изключването ти е на хардуерно ниво. Ако почне да го прави пак, тествай каквото ти казах с ограничаване на кадрите. Идеята е да се товари по-малко картата и да се види дали тя е причината или нещо друго. По възможност е добре да тестваш с друго захранване и друга видеокарта, за да си сигурен, че проблема е в един от тези компоненти.
  12. Разбира се ,че съм пробвал дори в момента на windows 8.1 съм със въпросната програмка.
  13. Не искам странични проекти, които бърникат в shell-a и вероятността да скапят нещо е по-голяма, отколкото да украсят. Искам самия Win да си го има, поне като опция.
  14. В Event Viewer-а не видях нищо интересно, само това от качените файлове. Вместо MSI Afterburner свалих GPU Tweak 2 на Asus, понеже картата ми е такава и даже от там си промених настройките на вентилаторите. Не се промени почти нищо в температурите, но в PUBG макса е 79 вместо 81, а и видях че от главното меню на играта картата е на 100% load. Все пак това не обяснява защо изключваше докато играя CS, при положение че не стига 70 градуса. За сега не е изключвал пак.
  15. Мда, кофти е да правиш дете единствено, за да те дундурка после... Как бе, лъжеца колкото и да му са дълги краката и да бяга - все ще го достигне някой който по е запознат с нещата за половия живот на мравките и всички останали видове твари които щъкат из било то Високата земя ил Ниската земя ... Аз съм си в Средната земя .... където действат други закономерности .... не ме блазнят ниските страсти на "Поканените зетьове" ... ил май бе "Присадените мушмули" в Белгийските кантони ...
  16. ^ Не си само ти, но сега живеем във времето на минимализма и опростенчеството. Когато излезе най-красивата ОС на М$ - Vista, масовите потребители бяха с хардуер, който не смогваше на аеро ефектите и, и беше тотално оплюта, а сега, когато хардуера е в пъти по-мощен от необходимото за една ОС се наложи този отвратителен минималистичен интерфейс. За ХР и 7, поне имаше възможност за пачване на системата и добавяне на теми по желание. Тия са си зарязали проекта още преди 2 г. Пробвал ли си лично какво се получава, или само гледате картинки от нета?
  17. Естетът в теб никога ли не е чувал за http://www.classicshell.net ?
  18. Братле като съвет мога да ти дам да отидеш при човека който ти е направил татуировката и да му обясниш как стоят нещата, той ще знае ясно и точно дали това е нормално или не е и вследствие на това ще ти каже вече към кой да се обърнеш и какво да направиш, във форуми едва ли ще получиш адекватно решение на проблема си, особено когато се отнася за здраве.
  1. Зареди още активности
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване