Премини към съдържанието

Цялата активност

Този поток се обновява автоматично     

1. Последния час
  2. Борисов лъже. Безобразно. Кое не ви е ясно? Всичко е ясно, просто на някои хора им е по-удобно да отричат тези лъжи, поради облагите, които получават благодарение на ГЕРБ, а други ги е страх да признаят, че са наясно с лъжите, защото някой върл ГЕРБ-ерист може да им навреди. *Няма да съжалявате, ако прочетете цялата статия.
  3. Ето тук има лесно обяснение какво всъщност представлява Биткойн.
  4. пак ли ша пучивате три деня уе ни съ нъпучивахти пфуууу
  5. Пълнени чушки с яйце и сирене, до тях печени картофки на кубчета, поръсени с черен пипер, копър и соев сос
  6. Млъкни бе. Аз ти обяснявам нещо, ти своето си знаеш. Къде съм казал ОС? казах за команди. Ако искаш да те блокирам, ми кажи направо, за да не си губя времето.
  7. Днес
  8. Едно сравнение В Руската федерация при Путин руснаците си купуват и карат нови коли. ↓ ---------------------- В София при Мухобойко българите нямат пари да си купят нови коли и карат само някакви 20 годишни трошки събирани от европейските морги.
  9. Аз готвих леща. Преди обяд боядисвах, ходих и по работа насам натам... Сега няколко минути почивка. Приятен следобед на всички!
  10. И аз така мисля защото давам малко а получавам повече понеже никой не отговори дали мога да направя нещо по въпроса с лага от натоварения процесор и решението мисля че е бомба за 500 лв
  11. https://www.youtube.com/watch?v=JUWVLzxMvVU
  12. ...нитратни. Вятър те вее на бял...
  13. Сигнал и маса се пускат по една двойка. В двата края на двойката се слагат балуни. До около 300 метра при 1080р могат да са пасивни балуни, а при по-големи разстояния - активни. FTP кабел не се препоръчва при аналогови камери. Ако тепърва ще се полага - ползвайте UTP (cat.3...5)
  1. Зареди още активности
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване