Премини към съдържанието

Цялата активност

Този поток се обновява автоматично     

1. Последния час
  2. И кой ти го внуши това? А в Библията се казва друго. Че всичко ще се прости, само хулата против Духа - не!
  3. M.Николов

Избори 2019г.

Значи скоро ще станеш милионер.
  4. by_chechi

Избори 2019г.

Ти какво бре ! Не разбра ли ? Хората спестяват от закуска - от закуската на хората .....Аз , защото дебелея , вече не закусвам . Даже вечерята ограничавам.....Пфуууй ! Не мога да си преброя парите... Ти закусваш ли ?! Само за яденИе и пиенИе мислите !
  5. M.Николов

Сорос: ЕС е към своя край

А дали са тарикати гърците? https://money.bg/politics/veche-ofitsialno-gartsiya-iska-eur290-miliarda-ot-germaniya-za-vredi-ot-vtorata-svetovna-voyna.html?utm_source=news.bg&utm_medium=article&utm_campaign=sidebar
  6. "Биволъ": Кметът на Сандански от ГЕРБ е замесен в схемата на Манолев Автор: Биволъ *Линкът към статията е в заглавието. Въпреки всичко, немалко хора ще гласуват за ГЕРБ! Защо?
  7. въх, ти да видиш... изненадан съм ве баси, па на всичкото отгоре съмнало събалян добро утро, банда кво шъ закусвате нескъ ве Николоф, ти не ми отговаряй, штот знам, че си на баничка с фафла
  8. Първо във Фрог: „Перките на Графа“ с нова жертва, сътрудничка на проф. Данаилов е в ”Пирогов”
  9. да ве, да оставим психически сбърканите на воля, да си правят квот си искат трябва да се лекува психиката им, а не да се прави пропаганда педофили, инцестофили и не знам още кви, щот такваз била тяхната сексуална ориентация тая пропаганда трябва да спре, защото на лошо отиват нещата
  10. ...на бал, но дъждът им попречи. Марсианците похапваха с удоволствие...
  11. Фторник е Нещо не ти се е получила.... Сега се замислих... Как е правелно да бягаш по плажа? Бос или с маратонки? Бягане като тренировка бягане. Примерно пет километра тичане по плажа
  12. По принцип трябва да се инсталират sensors, hddtemp, udisks2, ако не ги има. За conky: sudo chmod u+s /usr/sbin/hddtemp sudo hddtemp /dev/sda https://i.imgur.com/Scd4skD.jpg С gnome-disk-utility - Disks: https://i.imgur.com/2kK1iFm.jpg
  13. Днес
  14. "Да бъдеш добър, значи да живееш в хармония със себе си. Противоречието настъпва тогава, когато си принуден да живееш в хармония с другите." Оскар Уайлд, "Портретът на Дориан Грей"
  15. с тявъ философски въпроси въобще не си занимавам чутуртъ
  16. Имам чувството, че още при инсталацията някъде бъркам, или настройките на дъното не са ми направени както трябва. Имам разни странни проблеми, за които хора с Линукс не са и чували. Всяка инсталация при мен трябва да е ръчна. Линукса ми се държеше така, все едно е много тежка ОС. Имах чести случаи на забивания, даже единия път направо ми се замоизкл компа. Трябва да го пробвам на Уин как ще се държи. Игра като Generals на моменти направо го забива, особено когато изисква повече ресурс за видео картата.
  17. Ми как Не сме. Аз метеорологията съм я измислил Щото търгуваш на риъл. Сталин кат цъка на демо и си брои жълтите стинки и завижда на какичките и батковците
  1. Зареди още активности
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване