Премини към съдържанието

Цялата активност

Този поток се обновява автоматично     

1. Последния час
  2. Still Hustlin

Честитка от КАТ

Свиркай си. Прави се на луд.
  3. кво ве тоя е комунис още с пускането, развя червен байряк
  4. _nib_

Вицове - част 5

Циганин към циганката: - Ти си моята нафта. - Защо пък нафта?!?! - Хем си черна, хем си бавна, хем си ми злато.
  5. Това не е никак смешно и показва някаква нездравословна завист от твоя страна. Да не говорим, че "приятелството" ви ще е на изпитание. А приятели не се намират толкова лесно.
  6. Христос може да е бил “безсилен” да промени съдбата си, въпреки че е Бог. Но всичко останало за душата е така Ставаш учител- мастър за колко време, безконечно и вечно? Няма ли да ти се изхабят телата-носители?!?
  7. https://m.youtube.com/watch?v=DcV0N35Q1Pg&t=11s гледайте това видео
  8. момата гуй приклещила горкия.... нема начин-шгу целиват
  9. видех жицата, пускам я на балкантуту за фторични суровини
  10. Efix

Лично творчество

ВОЛЯТА кръстопътят от който поемаме по различни светове разпънати на кръст от избора Ваян Дечков, "Разкази в няколко думи" 2019 г.
  11. Ставаш учител-мастър на новите и неопитните ... аз не мисля, че Христос е бил "безсилен" да промени съдбата си, но е нямало да бъде саможертва за всички грешни, а безполезно съобразяване с обстоятелствата и оцеляване сред бедни духом. Нямаше да повярват хората, ако Човекът Исус не беше им показал, че смъртта на тялото не е смърт за Душата. За това трябва да я пазим и да е нашето Precious! А, иначе временцето е великолепно. Мисля да се вапцна с малко тицианово Значи става и за два бика... Добре е да се знаят тези неща, ако някой някога има нужда
  12. уткъм къфетътъ изустаам нескъ... дутук требаше дъмий фторту... мъ нема съ фместя ф плъно коньове у съмулет- горкия... нидейти му дава толкувъ дъ жрать бе съкръщаати му животъ нъ живутинчиту
  13. От бюджетните слушалки бих препоръчал модел на Superlux. От марковите: поразгледайте: Audio-Technica, AKG, Sennheiser В зависимост от съдъжанието/источника звуковата карта, ако се спрете на по-скъпи слушалки, за да покажат потенциала си, трябва да са прилични. Преценете, какъв тип ще харесате, отворен, затворен или полу-затворен, в зависимост в каква среда ще се слушат и какво предназначение ще се търси: (мониторинг, слушане на музика, гейминг и т.н.)
  14. nedqlkow

Честитка от КАТ

Не знам дали ти се е налагало някога да звъниш да питаш в КАТ за каквото и да било. Дано да да не ти се и налага, ако до момента не е :))
  15. Не съм казал, че е за мен Искам да си направя майтап с един приятел и гаджето му ...
  1. Зареди още активности
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване