Премини към съдържанието

Цялата активност

Този поток се обновява автоматично     

1. Последния час
  2. Защото всеки живот е безценен
  3. Нямам какво повече да кажа, нито за клюката, нито за логиката. Кристално ясно е, какво е клюка и какво логика.
  4. Добре дошла в клуба Аз заради това напредвам : Оказа се , че жена ми , освен че е жена , ми е и ортак . Да не говорим , че дозата от три на ден се оказа малка И .... бирените ми запаси намаляват прогресивно . Наздраве де [emoji481] Да пием ЗА НАП и съвестните данъкоплатци ! [emoji481]
  5. simple_girl

Пубертет

Пубертета няма нищо общо с растежа а и си само на 14 и мисля че ще растеш още но се запиши на някакъв спорт
  6. а да уе - носете си новите дрехи са казали старите ора пийте яжте и се веселете пък то ся зима ощи ко - май юни доди пролетта и колекцията на разходка имам и от зимната колекция де ма ги видяха вече
  7. Аз пък съм на Шшшуменско и пиле с ориз. Наздраве
  8. Какво - да провокира и дразни Андреа ли ? Ами 10 милиона долара от мача с Джошуа не са ли по-важни ? Другото което остава е да е прежалил парите и да го е направил за реклама - щото то лоша реклама нали няма.
  9. шия дигниш слет времи.... кът съ пуяви същътъ модъ двеиляди и симсей диветъ,тугис ши я искаръш пак НАЗДРАВЕ
  10. Не мисля така, но нека не изпадаме в буквализъм, а някак по същността за Клюката.
  11. Нали знаеш, че каквото става, не ляга логично някак си... С риск да ви скандализирам, Наздраве! С Джим Бим ох, че приятно... Миналото-минало, непрочетеното-подминато и пак Минало, и само удоволствието от вкуса на уникалния бърбън и каквото трябва да се случва, е в бъдещето ...
  12. ivan_pop

Пубертет

Кой кога колко ще е висок,зависи от гените.Т.е. това е заложено по наследство от родители,пра-родители..........
  13. "Kуца" и "липсва" по отношение на логиката е едно и също.
  14. ice_lion__01

Пубертет

Голяма новост... направо страхотна. Да са високи и да имат мустаци. От къде ги гледат тези неща не знам просто. Може би от някой български рапър или поп изпълнител? Нищо, че нито едното не зависи от желанието им.
  15. "Куца" или не, по-добре от липсата й. Предвид мненията по теми без и напън за някаква логика Който има време да чете горното, за да го синтезира и евентуално да разберем (за кой ли път) различието в Женска и Мъжка логика. Както и "натоварването" с предразсъдъка, колко естествена е конотацията между Клюка и женска интерпретация на сведение.
  16. на тебе разчитах значи и ся ко - кучинциту само на кяр а ко да прайм колекция пролет 2019-та баси поне кутиите си ги заплю милейдиту та и тя на кяр кат кучинциту ти ади сипвам си зарад тебе
  17. Все още не си казал защо ходи в Русия.
  18. нема слънци векье ино съй нъчумондрилу времиту и ветер излези мъ ей ся ши ръсодъ кучинциту
  1. Зареди още активности
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване