Премини към съдържанието

Цялата активност

Този поток се обновява автоматично     

1. Последния час
  2. Добър ден . Имам проблем със замунда.нет , не ми изпраща на емаил да си потвърдя акаунда , и не мога да си направя регистрация. Някой може ли да ми каже защо става така.
  3. хуманитарен хума, маниер, рента, таран, мантра човеколюбец
  4. ъхъ схващам че склерозата мий ф напреднал стадий аве кажете ени апчета срешту затъпяване ве
  5. "Различавайте човека на думите от човека на делата. Това е тънка разлика, като разликата между приятели, които ви ценят заради вас самия и тези, ценящи ви заради вашето положение. Лошите думи, дори без лоши дела, са достатъчно лоши. Но е още по-лошо, когато няма лоши думи, но има лоши дела." Балтазар Грасиан
  6. Няма такова нещо. След 6 години тя няма да е на 27, защото в момента не е на 21 години, а с 21 години по- възрастна от детето. Хващаш ли разликата? Имаме 2 прости уравнения. Х е възрастта на детето а У- възрастта на майката. към тях добавяме 6 години... първото: Х+ 21= У второто : 5(Х+6)= У+ 6 тоест: 5(Х+ 6)= Х+ 21+ 6 > 5Х+ 30= Х+ 21+ 6 илиии... 5Х+ 30= Х+ 27
  7. Мога да направя компромис относно игрите. Относно батерията трудно бих направил компромис, бях написал над 4000, но и да е точно 4000, не е проблем. Камерата не е чак такъв приоритет, но ми се иска да прави доколкото позволява бюджетът реалистични снимки. Относно последните два варианта, които ми предложихте ще ги прегледам(изглеждат добри, но ще прочета малко повече за тях) и ще изкажа мнение. Благодаря на всички, които се включват и съм отворен за нови предложения. Благодаря за предложението! Ако реша да взема този телефон, от къде мога да го поръчам Pro версията?
  8. По добре е да добави още малко пари и да вземе Pro версия.
  9. Напълно подкрепям по-горните мнения. Ако занижите малко изискванията ето това се вписва в бюджета: Xiaomi Redmi Note 7 64GB + 4GB RAM RED
  10. Xiaomi Redmi Note 7 Pro или Xiaomi Redmi Note 5 Pro, но препоръчвам 7-цата. В момента струва 234 евро, но сигурно до 2 месеца ще се намали малко цената. gsmarena сравнение
  11. Нещо на старо може и да се доближи до някои от желанията ти.
  12. Изисквания като за флагман почти,бюджет по-малък от за среден клас дори!Успех в търсенето!
  13. ми нъл след 6 години, тя шъй на 27, а детето на 27/5=5.4 години и ут 6 кът ги извадиш тея 5.4 шъ получиш 0.6 години, което е 7.2 месеца ако вземем за база 30 дневен месец то две десети от месеца са 6 дни
  14. Обясни с пример какво точно те е възмутило? Дори да не е едно към едно случилото се на теб, за да не те подхванат назидателно, как получаваш каквото си заслужил или лягаш на построеното. Двата "навика" са доста различни прояви на несъзнавано проблеми или комплекси. Не че е нормално да е така, но винаги може да е по-зле. Въпросът е, дали и ти ако станеш като повечето такива, ще ти прави впечатление и ще ти пука по-малко?
  15. Хммм,не беше ли до 16г си малолетен,16г-18г непълнолетен,след 18г пълнолетен? Иначе,недей да бягаш от вашите,поне докато не завършиш,може и те да те "ритнат" тогава.Наведи глава и само разговори с родителите ще подобрят взаимоотношенията ви.Вашите са наясно,че ще се виждате след училище,през уикендите.Имаше и един виц,ние сме единственият бозайник,който отглежда малките си 40г.Поздрави
  16. Днес
  17. Добър ден, Търся телефон до около 450 лева, като мога да додам още няколко лева, ако е нужно. Изискванията са ми бързина, батерия, камера. Вътрешната памет да бъде минимум 32GB, а рам паметта минимум 3GB. Слот за SD карта не е задължителен, тъй като предпочитам да използвам флашката си с помощта на OTG. Ще се слуша музика на него и жакът не е задължителен(но препоръчителен), освен ако телефонът не идва със слушалки в комплекта(не ми се купуват допълнителни), дори и да са безжични в комплекта не е проблем. За уточнение на телефона ще се играят игри като FIFA, PES, Free Fire, PUPG. Бих искал да вървят гладко. Относно батерията е препоръчително да е над 4000 mAh, защото все пак ще се играят игри на него и се надявам по-дълго да издържи батерията. За камерата бих искал да снима добре, по възможност от новите телефони, които поддържат камера с изкуствен интелект. Относно сигурността бих искал да има пръстов отпечатък, те новите телефони мисля, че всички имат, но реших да го спомена. Относно марката единствената ми претенция е да не бъде Nokia. Марката не е от значение принципно, но си мисля, че Xiaomi са добър избор, защото цените са реални. Телефонът също задължително трябва да се предлага с гаранция. Благодаря предварително!
  18. Na 17 godini sum i sled 1 den stavam na 18 no dnes ima mnogo qk kupon v sugar i poneje se pribrah ot ispaniq za edin mesec sestra mi iska da me zavede.
  19. https://bg.wikipedia.org/wiki/Лазаруване имаш ли елка да сметаш? тоест минус 7 месеца и 6 дни
  1. Зареди още активности
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване