Премини към съдържанието
Форумът в приложение

По-лесно сърфиране. Научи повече.

Kaldata.com - Форуми

Приложение на форума на цял екран с push известия, значки и други.

За да инсталирате това приложение на iOS и iPadOS
  1. Докоснете Иконата за споделяне в Safari
  2. Превъртете менюто и докоснете Добавяне към началния екран.
  3. Докоснете Добавяне в горния десен ъгъл.
За да инсталирате това приложение на Android
  1. Докоснете менюто с 3 точки (⋮) в горния десен ъгъл на браузъра.
  2. Докоснете Добавяне към началния екран или Инсталиране на приложение.
  3. Потвърдете, като докоснете Инсталиране.

Владислав

Потребител
  • Регистрация

  • Последно онлайн

  1. Мисълта ми беше за хрома ,не за флаша,но и Google Chrome и Flash Player мисля че са ми актуални.
  2. Преди 1 ден някъде ,като включих компютъра ,ми изписа че иска да ми обнови flash playera-и го обнових. А за хрома не съм пробвал,като ми е синхронизиран профила ще ми се запазят пароли,сайтове и т. н ,нали ? Току що ,изтрих браузъра и го инсталирах наново ,пак същото .
  3. Здравейте,от скоро почна да ми прави проблеми ,този браузър.Клиповете в YouTube секат-звука,но не сече така като че ли ми е слаба машината,а тя и си е ,но преди това HD клипове поне на 720p ,нямах проблем. Ако клипът е споделен в фейсбук,и го пусна от там,не сече,като вляза от друг браузър,пак не сече,само от Google Chrome. И другото нещо,постоянно когато търся в Google ми излиза това. http://prikachi.com/images/715/6552715R.jpg
  4. А ако копирам направо там цялата папка с всичко ,не само за темите,дали ще се запазят сайтове,теми,история и т.н ?
  5. Нямам тая директория GoogleChromeApplication0.2.149.27Themes
  6. Да ви попитам,има ли начин да си извлека темата с която съм сега, аз си я направих преди много време,но съм изтрил файла.
  7. Проблема ми е решен оправих го като изтрих .dll файла .
  8. Изтрих файла и сега като пусна клип ,и скролвам го няма този сеч който беше, директорията се смени на C:Program FilesGoogleChromeApplication24.0.1312.57PepperFlashpepflashplayer.dll от там да го изтрия ли този файл ?
  9. Когато деактивирам от този бутон,след рестартирването на браузъра, това което се мъча да изключа е включено а другото е деактивирано.
  10. Правя точно това както ми казахте и двамата,но проблема е нали деактивирам го,и рестартирвам браузъра,когато вляза отново,приставката е включена,а не съм я пипал ..
  11. Здравейте,трябва ми да деактивирам от about:plugins, chrome://plugins една приставка,деактивирам я,рестартирвам браузъра и тя е активирана отново, как да го оправя,че ми е важно да я махна. Ако става въпрос говоря за Flash Player/Shockwave Flash

Разглеждащи това в момента 0

  • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

Профил

Навигация

Търсене

Търсене

Конфигуриране на push известия в браузъра

Chrome (Android)
  1. Докоснете иконата на катинар до адресната лента.
  2. Докоснете Разрешения → Известия.
  3. Променете предпочитанията си.
Chrome (Desktop)
  1. Кликнете върху иконата на катинар в адресната лента.
  2. Изберете Настройки на сайта.
  3. Намерете Известия и коригирайте предпочитанията си.