Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Проблем със забиване

Препоръчан отговор

Както си работи РС-то изчезвам за 20 мин връщам са и хопа ... няма никой ... тва ми се случва постоянно и незнам от какво е . Преди малко пак същото . Сутринта станах и не беше забил , сега се прибирам от даскало и пак няма никой ... от какво може да е защото му мисля един красив формат :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Както си на "Desktop", даваш десен бутон на "My Computer" и от там "Manage" (може и от Control Panel, но аз го правя по този начин). Ще ти се отвори нов прозорец с име "Computer Management". Там от падащото меню, под "System Tools", даваш на "Event Viewer". Ще видиш разни 'логове', като на теб ти трябва информацията от "System", за да проследиш евентуално за грешки записани в системата ...
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Появяват ми се около 100 information-a , 50 warning-a и само 1 error в който пише

The Network Address Translator (NAT) was unable to request an operation of the kernel-mode translation module. 
This may indicate misconfiguration, insufficient resources, or an internal error. The data is the error code.
[/codebox]

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване