Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Евреите управляват света?

Препоръчан отговор

Аз не разбрах и Хамас ли се управлява от евреи ? cool.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 117
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Вие разделяли ли сте кучета когато се чифтосват?

Колеги-когато евреите тръгнат да се защитават,те не се ограничават само в"защита".Вие май това забравяте-а и се върнете назад в история и вижте как действат!!!Това за "защитата"може спокойно да го забравите.Прочутата ефикасност на Мосад да не може да се справи????Готви се нещо голямо и сериозно!!!!Пехотна офанзива не значи защита!!Няма логика да пращаш пехота там,където ВВС и разузнаването ти преспокойно ще се справят!!!Аре нема нужда!!!!Прави са да се защитават естествено,но при тях нещата не спират до това!!!!Някой по горе бе написал,че са миролюбив народ!!!Познавам доста евреи-никой от тях не е такъв!!!Все едно да ми кажеш,че Стария Завет прелива от любов и състрадание!!!Ще гледаме какво ще стане-едно е ясно МИРА НЕМА ДА ГО БЪДЕ и тази година!

Апропо- За много години на всички!!! :huh:

Редактирано от stashek (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Напротив, мир ще има! Просто хората ще го поискат, а има кой да го предложи. И той просто си изиграва картите.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 3 седмици по-късно...

Сега ако хвърли един поглед човек, кой е около новия Президент на САЩ Обама, ще забележите необичайно висок процент на хора от еврейско потекло. Така наречената "дясна ръка" на Президента, Емануел Рам (Emanuel Rahm) e безочлив в показване на произхода си и не се свени да го натрива на носа на околните. А... освен това е и псувач от класа...

:offtopic_s:

Напоследък в обществото се говори за евреите ,че управляват света.В същност също съм чувал за 5 личности ,които са евреи (няма да ги изброявам) и управлявали света... намират се в Америка и 5-мата "имат" по 1 организация , оргранизцаии подобни на НАСА ... не вярвам на всеки но това го чух от учител-политик... също знаехте ли че Сергей Станишев е евреи ? Соломон Паси също.

Дайте си мнението ... ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Наистина интересни факти, и интересни мисли поражда материала....някои подробности не бях ги чувал, както и не бях се замислял много по въпроса...Благодаря :scared:

П.С А кой изтри материала от поста на Руслана ?? И защо??

Редактирано от Diin (преглед на промените)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Наистина интересни факти, и интересни мисли поражда материала....някои подробности не бях ги чувал, както и не бях се замислял много по въпроса...Благодаря :)

П.С А кой изтри материала от поста на Руслана ?? И защо??

Неудобните истини по принцип се трият. Ако те интересува, обаче, мога да ти изпратя материали на ЛС.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Неудобните истини по принцип се трият. Ако те интересува, обаче, мога да ти изпратя материали на ЛС.

Нама проблем, успях да сейфна страницата ;) И да я прочета пак спокойно... Както казах.има храна за размисъл,доста ....

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Аз не разбрах и Хамас ли се управлява от евреи ? cool.gif

....използва им се невежеството от илюминати, тъй като става дума за Сатурн. Виж темата в религия и мистика за Сатрун.

Сега ако хвърли един поглед човек, кой е около новия Президент на САЩ Обама, ще забележите необичайно висок процент на хора от еврейско потекло. Така наречената "дясна ръка" на Президента, Емануел Рам (Emanuel Rahm) e безочлив в показване на произхода си и не се свени да го натрива на носа на околните. А... освен това е и псувач от класа...

:lol6:

E-manu-el Rahm не е ли малко немско име?... ohmy.gif:)

Rahm значи хем рамки хем Овен cool.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 3 месеца по-късно...

Евреите ( така наречените ашкеназита, т.е. небезизвестните хазарски племена) масово заимстват немски имена. Самият език (йидиш) си е чиста проба корумпиран немски с доста славянски придатъци. Нещо подобно на "македонскиот" език, който сърбизиран български...

ohmy.gif

....използва им се невежеството от илюминати, тъй като става дума за Сатурн. Виж темата в религия и мистика за Сатрун.

E-manu-el Rahm не е ли малко немско име?... ohmy.gif:P

Rahm значи хем рамки хем Овен cool.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Точно така и ми откраднаха контейнера за боклук :P А сега сериозно,кой им даде да управляват.

Защо малкото еврейче учи по 10-12 часа на ден а бащите на българското дете ходят да му купуват изпитите докато то лочи в някоя кръчма cool.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

^ учи?! Доколкото знам има еврейски училища, където и да си по света. Малко странно нали, ако не е нахално даже.

Това, което е останало от евреите е малко и е в Иран, останалото са юдеизирани хазари. И едните се борят срещу другите.

А хазарите са станали по-юдеи и от Моисей...

ФЕД, независимата частна финансова институция в САЩ (която печата парите и дава заеми на правителствата) се управлява от "евреи". Собственикът на Интел - също. Гугъл - също. Facebook - също. Толкова са много, че просто няма смисъл да се изброяват.

Това кеото тикат по първите страници на всекидневници като богаташи са едни гаврошовци в сравнение с истински богатите хора,

които неформално притежават почти целия свят, чрез заблудата и вярата в парите - Мамона.

Така е писано, така и ще бъде. До Второто пришествие...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Еврейте от край време управляват света. Може би от началото на Първата Световна Война. Както знаете америка (нарочно я пиша с малка буква) отново се застъпи за Израел, което пределно ясно доказва, че америка я управляват еврей. По време на Втората Световна Война голяма част от еврейте от Германия се преселват именно в америка с цялото си богатство. Въобще еврейте доказаха, че не са от най-миролюбивия народ. Мисля (мое си мнение), че някой хора, който може днес да ги обявяват като врагове на човечеството, може и да са били прави. Не споменавам кой, просто всеки има мнение, никой не задължавам.

По-добре евреи да ни управляват, отколкото "братята" мЮслЮмани!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...Мюсюлманите са пък с доста висока култура и уважение един спрямо друг. Само от един филм може да видиш за какво става на въпрос.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм Мисюлманин , бихте ли казали скъпи Съфорумци - с какво аз съм по различен от вас ?

Другото което е Мисюлманите имат само 1 бог (Аллах)

Аллах на Арабски означава Бог.Аллах не е име на Бог - само по себе си Аллах означава Бог. Съществените разлики между Християнстовто и Исляма е че в Исляма има само 1 бог ,а в Християнството имате 1 бог които го разделяте на 3, Другата разлика е че ВИЕ си мислите че Исус е бил убит и възнесен - до някаде е вярно.При нас е описано че ИСУС е бил оприличен на народа , не самият Исус е бил убит. Не е логично пратеника на Бог (или вашият божий син) да бъде убит. От наша гледна точка - той е наш пратеник (на цялото човечество) от ваша - той е самия бог. Тогава как е възможно да умре ?

Редактирано от LIS (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Аз съм Мисюлманин , бихте ли казали скъпи Съфорумци - с какво аз съм по различен от вас ?

Другото което е Мисюлманите имат само 1 бог (Аллах)

Аллах на Арабски означава Бог.Аллах не е име на Бог - само по себе си Аллах означава Бог. Съществените разлики между Християнстовто и Исляма е че в Исляма има само 1 бог ,а в Християнството имате 1 бог които го разделяте на 3, Другата разлика е че ВИЕ си мислите че Исус е бил убит и възнесен - до някаде е вярно.При нас е описано че ИСУС е бил оприличен на народа , не самият Исус е бил убит. Не е логично пратеника на Бог (или вашият божий син) да бъде убит. От наша гледна точка - той е наш пратеник (на цялото човечество) от ваша - той е самия бог. Тогава как е възможно да умре ?

Значи според тебе за Бог се говори само в цифри? 1, 3 т.нат.... ohmy.gif ...други критерии не са важни?... А?.. и важното е да няма изображения, но да има Джанна с астрални образи на осеменяване и наслади?... cool.gif

Ми чехудите нали това правят? ;) .. измислили са 'финни кьойски' знаци с пирамидата в Гиза и очото с разни цифри по тях... ;) ..и там паk стaва за "1 бог"...дори пише на банкнотата: "In trallallah we trust" ;) ..техния бог е също един(моно е, не е стерео, квадро или поли!!- "money-theism") се нарича 'тралалах' и също ти обещава доста солидна доза консумация...дори не е нужно да чакаш много...

Не е логично пратеника на Бог (или вашият божий син) да бъде убит. От наша гледна точка - той е наш пратеник (на цялото човечество) от ваша - той е самия бог. Тогава как е възможно да умре ?

не е 'логично' аркадаш, ма не е умрял, но е въз-кръстнал, сиреч- е излязал от самсара, дето ние всички сме подвластни... ;)

само да те открехна, че райа дето отиват мюсулманите не е 'освобождение от самсара'... да не си мислиш, че отивате на едно място с Иса, де?.. ;) Иса няма функция да запложда девици cool.gif , нито е кон-сума-тор на разни съблазнителни нещица.. :P

че така- със здраве, де! cool.gif

Редактирано от U.Ra (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тук не става въпрос за някакви отделни племена , все едно ми сравняваш протестанти и православни .. колко общи неща имат и колко различия , ако искаш да се правиш на Философ , може да си оставиш Скайпа - да видим колко знаеш... оня хубаво ти каза че не си наред но тук не е мястото да се обиждаме , а и на мен ми е толкова приятно да обиждам необразовани хора като теб ,че чак желанието ми се приповдига (за обида) когато срещна такива като теб.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Тук не става въпрос за някакви отделни племена , все едно ми сравняваш протестанти и православни .. колко общи неща имат и колко различия , ако искаш да се правиш на Философ , може да си оставиш Скайпа - да видим колко знаеш... оня хубаво ти каза че не си наред но тук не е мястото да се обиждаме , а и на мен ми е толкова приятно да обиждам необразовани хора като теб ,че чак желанието ми се приповдига (за обида) когато срещна такива като теб.

какво лошо, казах, бе аркадаш?. ohmy.gif . Погледни горе-само ти правих сравнения и нито една квалификация за тебе.. ;) много си пък бил докачлив- като чок гьозел девствена кахъма.. cool.gif

Сполай ти, със здраве! cool.gif

:offtopic_s: ПС: едно такова леко въпроче към тебе имам само. Образованието при исляма с обрязването ли иде?.. *туй питам за сравнение, тъй като при братята джудас е така... ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не мисля че някой от Форума го интересува какъв е моя член но със сигурност не е Обрязан а това "като чок гьозел девствена кахъма" изобщо незнам какво означава - щото не съм турчин а БЪЛГАРИН МИСЮЛМАНИН - от семейство приело Исляма не от пропаднали шамии ясно. Докачлива е баба ти с извинение, престани да се правиш на малоумен - не се нервирам просто не знам каква ти е идеята да се заяждаш с Мисюлманите ?

ако някой МОДЕРАТОР/АДМИНИСТРАТОР види последните 3-4 поста - нека ги изтрие , аман от OFFTOPIC-и и от Abuse..

Редактирано от LIS (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момчета, темата е за джедаите... не за това да ядем ли мюсли или кошѐрна храна.

Всичката религия по света е плод на човека. И в исляма има разделения. Те не са от бога (който и да е той), а са от човеците.

Много малко и МАЛКИ народи по света са запазили идентичността на вярванията си в същество (същества) слезли от небето и научили ги на определени неща, заръки и прочее. И е ясно, че някои са били с добри намерения, някои не... или пък лоши към други човеци. Ние, като човешка раса, сме плод на различни небесни (ако искате ги наричайте отвъдни) раси и същества, но пригодени да живеем на нашата планета. Дарвин тука няма отношение, защото издиша... .

"Евреите" управляват света с векове извършвани убийства, подкупвания и пак убивания, изкушавания... и различни познати ни методи на Лукавия с образ на змия-влечуго. Няма значение кой е народа, важното е да служи. Преди са били 12 колена, разпаднали са се, някои са били претопени след разделянето, други избити от самия им бог... и прочее не ми се пише!

Сега са потомци на хазари приели юдеизма. Няма значение кой е народа пак повтарям. След 500 години може да са канадците примерно. В момента тече приобшаване на хора от различни нации, готови, обучени, не усещащи зомбирането и примката около врата си.

Аз съм за:

премахване на всякакви религии и подобна бълвоч и отърсване от такива догматики. Приема се, че различни или на различно място същества от небето (космоса) са слизали на земята и са въздействали всеки по своя си начин и за свои си цели.

Но в крайна сметка ни сме просто хора бе да му се не види.

И всеки иска да живее нормално, да отгледа потомство и да се радва на живота си.

Един мъдър цитат казва:

"Оставете децата сами да дойдат при мен!"

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Напоследък в обществото се говори за евреите ,че управляват света.В същност също съм чувал за 5 личности ,които са евреи (няма да ги изброявам) и управлявали света... намират се в Америка и 5-мата "имат" по 1 организация , оргранизцаии подобни на НАСА ... не вярвам на всеки но това го чух от учител-политик... също знаехте ли че Сергей Станишев е евреи ? Соломон Паси също.

Дайте си мнението ... ?

Бог управлява светът а евреите управляват само банките.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
"In God We Trust"

Dollars.

Същото е.

Властта е в ръцете на Мамона!

Казва се "Монетарен теизъм"- "money-theism". .....за радост на братята мюсли и ционистките християни "монИ-теизма" пак признава 'едно-божието'....само че- на мамута... cool.gifbiggrin.gif

Момчета, темата е за джедаите... не за това да ядем ли мюсли или кошѐрна храна.

Всичката религия по света е плод на човека. И в исляма има разделения. Те не са от бога (който и да е той), а са от човеците.

Много малко и МАЛКИ народи по света са запазили идентичността на вярванията си в същество (същества) слезли от небето и научили ги на определени неща, заръки и прочее. И е ясно, че някои са били с добри намерения, някои не... или пък лоши към други човеци. Ние, като човешка раса, сме плод на различни небесни (ако искате ги наричайте отвъдни) раси и същества, но пригодени да живеем на нашата планета. Дарвин тука няма отношение, защото издиша... .

"Евреите" управляват света с векове извършвани убийства, подкупвания и пак убивания, изкушавания... и различни познати ни методи на Лукавия с образ на змия-влечуго. Няма значение кой е народа, важното е да служи. Преди са били 12 колена, разпаднали са се, някои са били претопени след разделянето, други избити от самия им бог... и прочее не ми се пише!

Сега са потомци на хазари приели юдеизма. Няма значение кой е народа пак повтарям. След 500 години може да са канадците примерно. В момента тече приобшаване на хора от различни нации, готови, обучени, не усещащи зомбирането и примката около врата си.

Аз съм за:

премахване на всякакви религии и подобна бълвоч и отърсване от такива догматики. Приема се, че различни или на различно място същества от небето (космоса) са слизали на земята и са въздействали всеки по своя си начин и за свои си цели.

Но в крайна сметка ни сме просто хора бе да му се не види.

И всеки иска да живее нормално, да отгледа потомство и да се радва на живота си.

Един мъдър цитат казва:

"Оставете децата сами да дойдат при мен!"

Премахни абрахамските първо и ще видиш ще се изчисти света от ксенофобията?.. :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
...Мюсюлманите са пък с доста висока култура и уважение един спрямо друг. Само от един филм може да видиш за какво става на въпрос.

Най напред здравей мюсилманино ,

между нас няма разлика в нищо нашият бог е като вашия без разлика защотото той е един за всички ние го делим по специално хората по света всеки според религията си. Християните както казваш ти го делим на три , отец син и светия дух, а именно БОГ, човек и СВЕТИЯ ДУХ /който е живото проявление на божественото в човека / така да се каже живият бог е във всеки един от нас.Няма да е зле все пак да прочетеш малко ако наистина се интересуваш зашо е така и ще видиш че на практика няма разлика все едно да си отговорим на въпроса който от векове си задаваме всички Кое е първото яйцето или кокошката.Важното е да живеем според божиите закони и никога да не правим нищо на другите което не искаме да се случи на нас самите и на нашите близки.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Аз съм за:премахване на всякакви религии и подобна бълвоч и отърсване от такива догматики.

На същото мнение съм, но не мисля, че все още човечеството е дорасло, за да отрича религийте. Все още християнството има основа в България, а и по света. Все още е рано, въпреки че вече се забелязва, че религията остава назад в битието на българина.

@rea7-Как пък реши, че съм мюсюлманин? ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване