Премини към съдържанието
gaz370

Уиндоус SP2 или SP3 ?

Препоръчан отговор

Сега съм решил да си преинсталирам уиндоуса и отдавна си мисля да е на SP3.Но искам да попитам за всеки случай SP3 повече ли ще товари PC-то от SP2 и дали SP3 е по хубаво от SP2 ?Благодаря предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Сега съм решил да си преинсталирам уиндоуса и отдавна си мисля да е на SP3.Но искам да попитам за всеки случай SP3 повече ли ще товари PC-то от SP2 и дали SP3 е по хубаво от SP2 ?Благодаря предварително.

Според мен дали SP2 или SP3, това не е от значение за товаренето на PC-то.

Ако е по старичко PC-то разгледай ето тук

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

SP3 идва като ъпдейт.. така че и само Pro да сложиш след безбройните ъпдейти ше стане SP3. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
SP3 идва като ъпдейт.. така че и само Pro да сложиш след безбройните ъпдейти ше стане SP3. ;)

Препоръчва се да се сложи диск със СП3, защото евентуалният ъпгрейд от СП2 понякога създава проблемчета, особено ако е по-силно пиратско копие от нормалното sad.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сложи си някоя версия, в която са вградени излезлите до момента кръпки, за да не ги правиш наново.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Препоръчва се да се сложи диск със СП3, защото евентуалният ъпгрейд от СП2 понякога създава проблемчета, особено ако е по-силно пиратско копие от нормалното sad.gif

Много си прав. Навремето си купих XP Pro от най-първите реализи. Преди да пуснат SP3 като ъпдейт имах много проблеми след инсталирането на SP2. Установих че тази операция минава гладко единствено и само ако е на свежа инсталация без инсталиран абсолютно никакъв софтуер. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.