Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

TNN

Всичко за продуктите Emsisoft Anti-Malware & Emsisoft Internet Security

Препоръчан отговор

Да, пише го и във форума им.Едва във версия 5 е добавена пълна поддръжка на 64 бита.Ако отметнеш тук->

Публикувано изображение

и после ъпдейтнеш, ще се инсталира автоматично последната бета на 5 версия.Пробвай и кажи как е.Поне аз бих на твое място.:yanim:

Ами аз още при инсталирането и съм отметнал всички чавки пред Update. С последната съм. Не мога да дам screenshot, защото прави deep scan.

От вчера повечето докладвани FPS са оправени.

Май ще я пращам в небитието...гръмна като се опитах да отворя Update Log-a...

Публикувано изображение

Пратих им рапорта...дано да им свърши работа...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"a-squared Free - Версия 4.5 Последно обновяване: 4/28/2010 7:29:58 AM Настройки на проверката: Scan type: deep Обекти: Памет, Следи, Бисквитки, C:\, D:\ Проверка на архиви: Включено Евристика: Изключено ADS Проверка: Включено Начало на проверката: 4/28/2010 8:04:15 AM C:\Program Files\Kingsoft\Kingsoft Internet Security 9 Plus\kaextend.dat Открити: Virus.MemVix!IK C:\Program Files\Kingsoft\Kingsoft Internet Security 9 Plus\update\bin\kaextend.dat Открити: Virus.MemVix!IK" Енджинът на Ikarus отново намира вируси във файлове на Кралския китаец. Поздрави

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Добавих, в крайна сметка, comodo firewall 4(D+ и пясъчникът са изключени, чист firewall).Мисля, че се получи доста солидна комбинация с Emsisoft anti-malware 5, след като инсталирах версия 5.0.0.47.Доста подобрения виждам и съм доволен .;)

Редактирано от clonnning (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така предпочиташ мамута вместо Defense+ на Comodo.Едновременното ползване на Twister - Ikarus май ми е една от най-интересните комбинации и затова често се сещам за същата. Вече австрийците имат 4 001 648 дефиниции към момента - над четири милиона не са за първи път, а утре колко ли ще са?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така предпочиташ мамута вместо Defense+ на Comodo.Едновременното ползване на Twister - Ikarus май ми е една от най-интересните комбинации и затова често се сещам за същата. Вече австрийците имат 4 001 648 дефиниции към момента - над четири милиона не са за първи път, а утре колко ли ще са?

Ами да, искам да си ползвам пълната сила на Emsisoft Аnti-Мalware, а и ми е любопитно колко време още ще се справя така добре.В интерес на истината, дори и само със стената на Windows 7 проблеми също нямам, но CIS си ми е стар другар:ph34r:) Редактирано от clonnning (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искам да попитам дали някой друг има проблем с "Avtivate Explorer Integration" при версия 5, защото въпреки че е отбелязано, няма никакъв ефект. Докато бях с версия 4.5, а и при free версията този проблем го няма. Мерси А и каква е разликата межди Free и другуте версии? Само HiJackFree ли?

Редактирано от Fi Tanis (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искам да попитам дали някой друг има проблем с "Avtivate Explorer Integration" при версия 5, защото въпреки че е отбелязано, няма никакъв ефект. Докато бях с версия 4.5, а и при free версията този проблем го няма. Мерси

А и каква е разликата межди Free и другуте версии? Само HiJackFree ли?

Free е само за сканиране. Другата си има защита

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вече е пусната новата версия 5.0.0.50 да видим как ще се държи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има ли начин да се деактивира HiJackFree. Не знам дали при някой друг се получава така, че докато слушаш музика (от плеър) или от нета и в същото време работиш с друга програма, самият процес насича (говоря за плеъра). Много е неприятно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има ли начин да се деактивира HiJackFree.

Не знам дали при някой друг се получава така, че докато слушаш музика (от плеър) или от нета и в същото време работиш с друга програма, самият процес насича (говоря за плеъра). Много е неприятно.

Имате на в предвид a-squared Free ? Тя няма активен процес докато вие не я включите.Има само един services ,но той няма нищо общо(имам на в предвид не влияе на производителността на системата по никакъв начин).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имате на в предвид a-squared Free ? Тя няма активен процес докато вие не я включите.Има само един services ,но той няма нищо общо(имам на в предвид не влияе на производителността на системата по никакъв начин).

Няма предвид Free версията. В момента съм с trial 30 дни на Emsisoft-Antimalware 5.

Нека да дам конкретен пример: Пуснал съм AIMP2 и работя с word+mathtype (отварям някой файл или сейвам) и самото звучене в този момента насича. Не съм го имал това с други антивирусни. Emsisoft е много добра и лека, но на места много се престарават. И затова се чудех дали hijackfree може да се спре.

A и примерно искам да махна някоя от тези отметки, но промените не се запазват.

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И затова се чудех дали hijackfree може да се спре.

Верно днес имах доста работа, напрежение,главоболие и нещо май не вдявам за какво става въпрос с този hijackfree , sorry приятел,ама май отивам да опъвам търнаците на канапето :biggrin:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте ползвам a-squared Free 4.5.0.27 за допълнителен скенер днес като обнових базата данни ми поиска рестарт на програмата направих го после се появи прозорец за изтегляне на Emsisoft Anti-Malware 5.0.0.64,и другия вариант беше мисля Emsisoft Emergency Kit защо така аз искам да ползвам само фрее версията на програмата,сега съм инсталирал Emsisoft Anti-Malware 5.0.0.64,защото след обновяване на на тази версия a-squared Free 4.5.0.27няма как да останеш със нея трябва да минеш на другата ще си пречили със антивирусната Аваст.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Тези станаха лакоми за пари и добрата стара a-squared Free е в миналото при инсталация имате тези две опции

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има нещо вярно.А с този бъгав графичен интерфейс.Писах до съпорта, казаха ми, че проблемът е отдавна и в следващата версия щели да го оправят.Е, дойде си версия 5, а проблемът си стои.Не зная дали го има при всички, но говоря за bar-чето, което показва графично колко остава до края на сканирането.При мен си показва 100%, още от самото стартиране на scan-а.Много ме дразни и това е една от причините да не го ползвам в момента.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Има нещо вярно.А с този бъгав графичен интерфейс.Писах до съпорта, казаха ми, че проблемът е отдавна и в следващата версия щели да го оправят.Е, дойде си версия 5, а проблемът си стои.Не зная дали го има при всички, но говоря за bar-чето, което показва графично колко остава до края на сканирането.При мен си показва 100%, още от самото стартиране на scan-а.Много ме дразни и това е една от причините да не го ползвам в момента.

Да и аз имах същите проблеми ама вече ги нямам защото я няма безплатната версия :angry:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

и сега какво да ползваме ????аз си качих emergensy kit ама като сканирам нищо не открива !!!дайте идея какво да правя ..др.скенер или какво?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

и сега какво да ползваме ????аз си качих emergensy kit ама като сканирам нищо не открива !!!дайте идея какво да правя ..др.скенер или какво?

Разгледай тази тема: Специфични средства за борба със зловреден софтуер и Standalone вирус скенери или тази: http://www.kaldata.com/forums/index.php?showtopic=102469

Ако има съмнения за инфектиране,тогава направо,тук!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моля ви, обяснете ми какво е това, защото аз не знам английски! http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Моля ви, обяснете ми какво е това, защото аз не знам английски! http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif

Преминаваш от безплатната към платената версия защото безплатната не се подържа вече !

Програмата има вграден български език!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преминаваш от безплатната към платената версия защото безплатната не се подържа вече !

:clap::wors: :wors: :eek: :eek: :eek: Неееееееееееееееееееееееееееееее, сега какво ще правя, с какво ще си сканирам компютъра за гадинки и ще го пазя? Първо Доктор Уеб ми направи номер, сега, това!Как ще се защитя сега? :ph34r::);):P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Има безплатни решения-Аваст, Авира ,Комодо :clap:

Неееееееееееееееееееееееееееееее, сега какво ще правя, с какво ще си сканирам компютъра за гадинки и ще го пазя? Първо Доктор Уеб ми направи номер, сега, това!Как ще се защитя сега? :ph34r::);):P

Е прочети по горе и стига с тия циркове...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...