Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Подпомагане на АВ програмите с дефиниции,откриване на нови заплахи- част 3

Препоръчан отговор

Незнам какво да кажа! Възмотен сън от НОД-а :yanim:

<{POST_SNAPBACK}>

И защо си възмОтен? ;) От 8 месеца съм с него и не съм имал проблеми с каквито и да било malware. Не вярвай на този архив, съдържа неща, които вече никъде не можеш да хванеш, а от ESET не се занимават с такива фалшиви заплахи! :bye:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 1,8k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Публикувани изображения

Аз ползвам Аntivir от около 6 месеца и досега нямам нито един звяр в компа, може би и заради това че ползвам Firefox-a си е казала думата (най-много някое куки да ми намери spy sweeper-a). Дето има една приказка: чист съм като изворна вода!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Аз не говоря само за ловенето на тези вируси от rar-а! Разархвирах го и засеече там незнам колко, но после по никакъв начин не можах да ги изтрия с НОД-а!!! Сложих PC Cillin 2003 и ги махнах без никакъв проблем! какви са изводите???????????? :P:);) иначе съм голям фен на НОД-а

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 1 месец по-късно...

Някой ще даде ли линк за първия файл с вируси да си го сваля!

Защото от датата нещо не мога.Не мога да се конектна.

Иначе по принцип си влизам в нея.

Някой да го качи на друг фрий сървър.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Брей, брей... с какво се занимават хората тук. Интересно :)

Аз си намерих едно такова файл-че... и после си го разархивирах... даже дадох на цялата директория:

"chmod +rwx"

Опитвам се да стартирам някакви файл-чета там.... ама нещо щайгичката ми не ще....

Вие, приятели, потребители на Уиндоус сте някакви мазохисти.

Когато зарибявах един приятел с Линукс, той ми каза:

"Вярно ли няма вируси? Баси скуката...."

Ужас :P

Slackware GNU/Linux 10.1

Това е моята операционна система...

Ако имате още някакви вируси за тестване, можете да ми ги пращате спокойно, нямам антивирусна.... cool.gif

Редактирано от loxs (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ако имате още някакви вируси за тестване, можете да ми ги пращате спокойно, нямам антивирусна....

Щом имаш мерак пробвай нещо от тези, екзотика... cool.gif

Редактирано от Zbelsrud (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И защо си възмОтен? ;) От 8 месеца съм с него и не съм имал проблеми с каквито и да било malware. Не вярвай на този архив, съдържа неща, които вече никъде не можеш да хванеш, а от ESET не се занимават с такива фалшиви заплахи! :bye:

<{POST_SNAPBACK}>

дааа, това е много добра АВ. В сравнение с АВГ например ;) Само касперски е по-добра от нода, но той е тежичък :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако имаш впредвид компютър с 366Mhz процесор и с 64мб. Рам , да тогава може и да тежи. Но на мен не ми се вярва някой още да използва такава машина. А аз лично имам наблюдения за въпросната "тежка програма" която работи повече от една година на компютър с Duron 733MHz и с 128мб. рам, без да го затормозява ни най-малко. Тъй че за мен това твърдение е нереално. А за това коя антивирусна е най-добра и коя лови най-много, човек сам решава за него си. Както например аз няма никога да сложа на мой компютър NOD32. За много това е най-добрата антивирусна, но за мен не е. Така че всеки да слага каквото му харесва и да се защитава както му харесва, но да не приказва празни приказки, за които само е чел, но не е и потвърдил.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

така доди и моя ред начи искам един съвет не знам дали е точно тук мястото му но ще питам!!!

Значи машината ми е DURON 700mhz

512 SD RAM

и не знам на коя антивирусна да съм знам че PC CILIN е хубава но искам да ме посъветвате до момента сам бил със касперски и АнТиВир но на касперски кея ми праи проблеми а тая АНТИВИР е доста не ефикасна :P

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Може ли да попитам, колко тежи Касперски ? 5,10,15кг. ?

<{POST_SNAPBACK}>

МАЛКО ОТГОРЕ!

Не си падам по такива спамерски изяви ясно ????

П.С. не ти тежал....тогава обясни ми на моята конфигурация която далеч надвишава по-горе споментата WinXP става два пъти по-бавен, даже като е нова инсталация? Айде стига глупости, естествено че тежи, повече и от теб!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой няма ли да се разрови и да сподели с нас още един архив с вируси! ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Някой няма ли да се разрови и да сподели с нас още един архив с вируси!

Не съм сигурен дали са обективни подобни тестчета, ама ето . Паролата е vir . Компилация от споменатите в темата и други. Опитах се да махна сорсове и дублиращи се вируси, но общо са над 7000.... Ако ти се занимава с глупости, можеш да си свалиш и от тук . И умната!

Редактирано от Zbelsrud (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Не съм сигурен дали са обективни подобни тестчета, ама ето . Паролата е vir . Компилация от споменатите в темата и други. Опитах се да махна сорсове и дублиращи се вируси, но общо са над 7000.... Ако ти се занимава с глупости, можеш да си свалиш и от тук . И умната!

<{POST_SNAPBACK}>

Благодаря много. :P

Погледнах втория линк и гледам че са разделени на разни групи вирусите.

После ще погледна и първото. ;)

EDIT

И може би първия линк трябва да е така ;)

http://store3.data.bg/zbelsrud/misc/

Само че нещо не мога да свалям от втория линк.Обясни как става :)

Редактирано от KenwooD (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
И може би първия линк трябва да е така 

http://store3.data.bg/zbelsrud/misc/

Снощи съм дал линк за FTP-то :P

Само че нещо не мога да свалям от втория линк.Обясни как става

Пробвай да цъкнеш върху белите иконки, използват някакъв странен скрипт и аз лично не мога да свалям с download manager.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Пробвай да цъкнеш върху белите иконки, използват някакъв странен скрипт и аз лично не мога да свалям с download manager.

<{POST_SNAPBACK}>

Не става.Дава ето това

Error 403 (Forbidden)

You don't have permissions to access /dl/vir/Email-Worm.HTML.Jer.zip?x=8&y=11 on this server.

If you continue to have problems, please contact the web site's administrator.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 3 седмици по-късно...

Много интересна тема!!! :angry: Така. . . аз сам с AVG 7-617 засе4ени тва е ясно ама имам такъв вапрос-- защо в rar-а има над 1700 fails? а само 706 вируса!? според мен вси4ките са вируси ама просто никоя antivirus-на не ги засича вси4ките?! ohmy.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Store 2 на датата не работи(пак),в Бол немога нещо да кача снимката.С Аваст про 4.6 намира и изтрива 623 различни вируса.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм с Пандата - засега sad.gif Компа днес се побърка - цял ден рестартирам,а тя не открива нищо :) Затова ще съм благодарна за всеки съвет :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много странно нещо се случи вчера, брат ми използва също като мен NOD32 и поиска за разнообразие да му инсталирам Norton 2005, за което трябваше да ме убеждава 5 часа... както и да е в крайна сметка му угодих на прищявката и махнах Нод-а и сложих Norton Antivirus 2005, ъпдейтнах го и пуснах фул скан... излязоха 2 вируса ohmy.gif Нямам обяснение!!! Лошото е, че побързах да ги махна и не запомних кои бяха....но бяха в C:\Program Files...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

haidukpikaso:

Значи преди и на мен така ми стана когато бех с Панда (не ми откриваше нищо комютара ми се рестартираше през 10 минути) и накрая реших да си сменя антивирусната ,сложих си Kaspersky Anti-Virus като я пуснах просто не можах да повярвам компютара ми беше бъкан с вироси (сякакви) премахнах ги и вече нямам проблем (от както съм със Kaspersky комютара не ми се е рестартирал самичак).

Моя съвет е да си махнеш Панда-та и да си сложиш Kaspersky Anti-Virus само да пробваш ако стане си остани с Kaspersky ако не стане не знам :)

Редактирано от vipo (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване