Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Windows 7 - първи впечатления

Препоръчан отговор

izvinete me za latinicata ...

Toku shto go instaliran ...

Ako nqkoi moje da spodeli ...

1. BG Phonetic ?

2. Kak da si napravq Start Menuto Clasic ?

3. Moje li ot nqkade da izkaram strelki4kata za "Up" kym po gorna direktoriq v Windows Explorer ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 1,2k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Aquaris, няма офис 13, майкрософт пропуснаха номера от фатализъм stashek, Unlocker не може ли да се инсталира на 7 ?

Значи то и аз имам звук отзад, особено след като съм ял бобени култури.

Публикувани изображения

izvinete me za latinicata ...

Toku shto go instaliran ...

Ako nqkoi moje da spodeli ...

1. BG Phonetic ?

2. Kak da si napravq Start Menuto Clasic ?

3. Moje li ot nqkade da izkaram strelki4kata za "Up" kym po gorna direktoriq v Windows Explorer ?

1.Фонетики има даже две. Класическата и вистовата.

2.Не. Ужасното меню на 95 са го махнали. ;)

3.Не. Защото преди името на всяка папка в лентата с пътя има стрелкичка надолу, която играе ролята освен на излишния бутон който искаш, а и достъп до папки в предходни директории.

;)

/edit

Грешка.. Менюто не е от хр а още от 95! Крайно време беше....

Редактирано от Progres (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

....2. за щастие - времее децата да се отърсите от миналото - 95/98/98SE принадлежат на 1 друга епоха

(когато не задавахме безсмислени мързеливи въпроси бтв)

айде да не се отклонявам

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам следния въпрос ... понеже бях си качил седмицата но стария билд и нещо ми правеше проблем и качих виста ... та питането ми е следното ако си кача сега седмицата билд 7000 ще се обнови ли до билд 7022 или трябва да си дърпам инсталацията ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не, ще трябва да дърпаш '22

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
не, ще трябва да дърпаш '22

мерси мерси :hush: , аа такова впечатленията добри ли са (не че няма да си я кача ей ся де). Виста съкс

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
1.Фонетики има даже две. Класическата и вистовата.

2.Не. Ужасното меню на 95 са го махнали. :blow out candles:

3.Не. Защото преди името на всяка папка в лентата с пътя има стрелкичка надолу, която играе ролята освен на излишния бутон който искаш, а и достъп до папки в предходни директории.

:ph34r:

/edit

Грешка.. Менюто не е от хр а още от 95! Крайно време беше....

Малка поправка: Фонетиките са 3 !

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Малко полезна информация:

http://w7info.com/articles/2009/01/70-hotk...ofts-windows-7/

http://blogs.msdn.com/tims/archive/2009/01...-7-secrets.aspx

Редактирано от krasen (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз очаквам направо кандидата, никакви 22, 32, 35 и т.н. релийзи. Досега бях с билд 7000 и всичко беше о.к. до момента, когато се опитах да деинсталирам AVG free. То не бяха сини екрани, то не бяха черни такива и т.н. - не ще и не ще да деинсталира антивирусната, а всичко го правех като го пише по книгите, разбирай форумите, но все същото. Явно моето копие на седмицата завинаги е оженено за AVG free. Та, махнах билд 7000 и вече съм в очакване на кандидата.

Редактирано от crazyfrog (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

а що слушаш МС и изпозлваш тва което според тях (ама наистина само според тях) единствено работи със 7?

алекс, така както го каза (написа) излезе все 1 стоим и чакаме да видим в небето летящи сини прасета, предвестници на Апокалипсиса

хаиахаихиахи

ммхммм, прав си, стоиме и чакаме

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо процесора ми е на 100% когато гледам фиуми и играя игри...да не е от дриверите които виндовса инсталира? Ако може някои да помогне?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Защо процесора ми е на 100% когато гледам фиуми и играя игри...да не е от дриверите които виндовса инсталира? Ако може някои да помогне?

Моят отиваше на 100% само с едната антивирусна и браузване.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз го писах по рано, но когато деинсталирах авг 7 фрии също ми изкара син екран. Най вероятно има проблем с драйверите, или нещо друго, все пак е бета, в реда на нещата е да не върви перфектно.

Акуариус, аз поне чакам сини рибки да се появят по тракерите).

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

еии го и аз го сложих biggrin.gif ама супер е ама да питам драивери за RealTeck ALC655 сумати смених и на нито 1 не можах да настроя соунда да е на 5.1

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Инсталирах си днес Windows 7 и вече ми е "Genuine" ;) Дори се ъпдейтва :hush:

Може ли да ми подскаже някой, как да му изключа UAC :) , че едвам го трая ? :huh:

Благодаря предварително!!! :help:

run > msconfig > там някъде трябва да се намира опцията disable UAC ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

най лесния начин за изключване на UAC - Бутон старт - щракане с мишката на картинката за акаунта - и в новия прозорец най отдолу "Change User Accaunt Control settings" :)

Редактирано от gaffer (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момчета,моята самодива иска да съм и сложил dream scene,аз такива салати не понасям,ама тя иска!Как се правеше тоя номер,ако някой вече го е подкарал на 7-цата да ме светне!На Виста съм го правил веднъж преди сто години и хич не помня!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване