Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Обучение в България

Препоръчан отговор

До колкото и знам е задължително да нямаш татуировки. Ако имаш няма да те приемат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не е лошо да имаш човек от системата на МВР в родата, като за начало. :baby:

Редактирано от gothicrock (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

охххххх .... от сега почна като полицай

http://www.academy.m...ion/default.htm

:baby:

Той ако не започне още от сега, няма да му обърнат внимание после. И не казвай че знаеш азбуката докрая. Абе нищо не си признавай като те питат.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

няма изпит така ли ?

Има як задник по физическа подготовка и психологически тестове, около 600 въпроса на брой, включително IQ :cool: Миналата седмица братовчед ми се точеше за там, мина физическата, но на тестовете го изпокъсаха.

Но който си мисли, че е много лесно, лъже се :baby:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Можели да ми поясните как се попълват документите за кандидастване във висше учебно заведение моляви Ви че информацията ми трябва спешно

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ми всеки университет си има различни документи и изисквания и медоти. отива се на място и се питат любезните лелки от къде да вземете документи и какво ви трябва.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ми всеки университет си има различни документи и изисквания и медоти. отива се на място и се питат любезните лелки от къде да вземете документи и какво ви трябва.

Необходими документи (Документите се подават в Учебен корпус № 1 на Университета или в кандидатстудентските бюра в страната):

1.Комплект документи за кандидатстване /закупува се от книжарницата на Университета/.

2.Оригинал и копие на дипломата за завършено средно образование. Оригиналът на дипломата се връща на кандидата след сравняване с копието и заверка от длъжностното лице, което приема кандидатстудентските документи.

3.Декларация, че кандидатът не се обучава или не се е обучавал по специалност, субсидирана от държавата в друго висше училище.

От къде да взема документа от точка 3-Декларация, че кандидатът не се обучава или не се е обучавал по специалност, субсидирана от държавата в друго висше училище.

Редактирано от boika11 (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нямам идея. Това мисля, че важи само когато записваш 2-ро висше. Аз лично съм се записвал в 2 университета и такова не са ми искали никъде.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Необходими документи (Документите се подават в Учебен корпус № 1 на Университета или в кандидатстудентските бюра в страната):

1.Комплект документи за кандидатстване /закупува се от книжарницата на Университета/.

2.Оригинал и копие на дипломата за завършено средно образование. Оригиналът на дипломата се връща на кандидата след сравняване с копието и заверка от длъжностното лице, което приема кандидатстудентските документи.

3.Декларация, че кандидатът не се обучава или не се е обучавал по специалност, субсидирана от държавата в друго висше училище.

От къде да взема документа от точка 3-Декларация, че кандидатът не се обучава или не се е обучавал по специалност, субсидирана от държавата в друго висше училище.

Ти, собственоръчно декларираш, че не се обучаваш по ... и т.н.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

....

Защо на място ? Напиши си декларацията, подпиши я и я предай. Нали ще посочиш твоите данни в нея, значи ти ще отговаряш за невярна информация.

И езикът, на който пишеш, не го разбирам. Пиши на български !

Редактирано от capnemo
цитат на латиница (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Кажи за кой Университет става дума? И учил ли си в друг ... какво образование имаш освен средно? И аз не съм попълвала такова при кандидатстването.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Можели да ми поясните как се попълват документите за кандидастване във висше учебно заведение моляви Ви че информацията ми трябва спешно

Във висшите учебни заведения би трябвало да кандидатстват хора, които поне могат да пишат грамотно на български :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Кажи за кой Университет става дума? И учил ли си в друг ... какво образование имаш освен средно?

И аз не съм попълвала такова при кандидатстването.

Става дума за ЮЗУ Неофит Рилскки Благоевград не не съм учил в друг само средно образование имам тая година завърших
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А можели в един и същ документ(декларация,заявление) за кандидатстване във ВУЗ да се запишеш и с матура и с приемен изпит (кандидат студентски изпит)? :biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Става дума за ЮЗУ Неофит Рилскки Благоевград не не съм учил в друг само средно образование имам тая година завърших

Значи няма нужда от такава декларация. :)

А можели в един и същ документ(декларация,заявление) за кандидатстване във ВУЗ да се запишеш и с матура и с приемен изпит (кандидат студентски изпит)? :)

Или .. или.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Значи няма нужда от такава декларация. :baby:

Или .. или.

Значи трябва да избера или с матура или с кандидат-студентски изпит...да ама никъде в документите не видях да пише с какво избирам да кандидатствам дали с матурата дали с изпит :(... нещо неразбирам ня масто при подаването на документите ли става това :)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Значи трябва да избера или с матура или с кандидат-студентски изпит...да ама никъде в документите не видях да пише с какво избирам да кандидатствам дали с матурата дали с изпит :D... нещо неразбирам ня масто при подаването на документите ли става това :)

На място, да. Като идеш там ще ти обяснят за какво иде реч. :whist:
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 седмици по-късно...
Да, а сега ги учат да... затъпяват ли? Едно дете, ако не иска да учи, няма да го стори дори и 20 учители да висят над главата му.

Но нека бъдем оптимисти... доколкото е възможно. :clap:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Така поднесения материал в повечето училища не стимулира мисленето. Стимулира... затъпяването.

Време е за промяна!

Но кой ли те слуша.

А според теб дали ще ме приемат с оценка от матурата 5.07 дали ще е достатъчна? :)

Да... в сегашната ситуация 5.07 е благодат........ Спокойно :wors:
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

• Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване