Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Предлагам размяна на банери

Препоръчан отговор

Предлагам размяна на банери на website . Моя банер за сайта срещу вашия банер за сайта и слагаме банерите по сайтовете си и сме готови :P . Който е заинтересуван от офертата да ми пише ЛС (лично съобщение) или може да пише по темата ,както му е по удобно ,но за по-добре да се разберем предлагам ЛС .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 месеца по-късно...
  • 1 месец по-късно...
  • 2 години по-късно...

Ани можем да направим една размяна на банери ако искаш, моя сайт BGBanka За да видиш колко дневни посещения има можеш да ми пишеш лично или на скайп codefuture

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, И аз съм навит за размяна така че разгледай сайта ми и драсни ако си заинтересуван/a. :Phttp://www.mrtroller.soulgrab.com

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 месеца по-късно...
  • 3 месеца по-късно...

може да печелите от линкове публикувани на вашият сайт като поставите кода за издатели на http://ximbro.com/ Moже също така да ползвате натрупаните приходи от сайта ви за да публикувате вашият линк по-други сайтове.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 4 месеца по-късно...

Здравейте!!

Търся с някой да разменим банери или линкове сайта ми е www.portal7.free.bg ако някой има интерес нека да ми пише на лс.

Редактирано от portal7 (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 4 седмици по-късно...
  • 2 седмици по-късно...

Отбелязвайте и Google PR на сайтовете, които предлагате - така е по-лесно за ориентиране.

Предлагам размяна на линкове и банери сайт www.portal7.free.bg PR - 3

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 седмици по-късно...

и аз ще предложа моите:

http://magazin.ovo.bg - "чисто" нов и няма още PR, но ще има :)

http://www.e-cool.co.cc/ - PR - 2

Какъвто и да е Вашия сайт/блог съм готов на размяна.

Редактирано от dreivan (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 3 седмици по-късно...
  • 3 седмици по-късно...

Здравейте! Ние сме най-бъrзо развиващата се компания в БГ за борва с вредителите, и с удоволствие ще разменим линкове и банери със всички сайтове и блогове, кото мислят, че можем да си бъдем взаимно полезни. Вижте дали нашият сайт ви харесва на http://iztrebitel.com/

Ако искате да разменим банери, моля да ни пишете на email:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 3 седмици по-късно...
  • 3 седмици по-късно...
  • 4 месеца по-късно...

Здравейте!Имаме удоволствието да ви представим Българската Свободна зона©[email protected]™ - Web Directory p2p Traffic Generator - Beta® (WWW)и съответно да ви поканим за участие в нея! Включете се сега напълно безплатно!Ние сме иновативни! Ние сме креативни! Нашата цел е вашият успех! »Партньори »Помощ(FAQ) »Правила за включване »Портфолио»Авторски права »Нашите оферти! »Заяви златен акаунт! Надяваме се да прекарате незабравими мигове с нас! Очакваме ви! ==============================================За връзка с екипа: [email protected]За реклама: [email protected]За въпроси: [email protected] ©[email protected]™ - Web Directory p2p Traffic Generator - Beta® ==============================================

Редактирано от capnemo (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 3 седмици по-късно...

Здравейте! Имам удоволствието да ви представя моя сайт - Българската Свободна зона ©p2pChаrt™ - Web Directory p2p Traffic Generator - Beta® (вече на адрес www.bgtorrents.do.am поради некоректно отношение на хостинг доставчика ни) и съответно да ви поканя ако желаете да се включите напълно безплатно в нея! Ние сме иновативни! Ние сме креативни! Нашата цел е вашият успех! Надяваме се да прекарате незабравими мигове с нас! МОЛЯ НЕ МИ ПИШЕТЕ лични съобщения или молби на мейла, аз или екипа ми не добавяме сайтовете в каталога ни. Добавете сами вашия сайт и вземете линка за гласуване. Моля прочетете секциите FAQ и Как да добавя сайт? внимателно! Благодаря предварително! Очакваме ви!

Редактирано от capnemo (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 3 месеца по-късно...

Не видях,точно да има раздел Размяна на банери или нещо от сорта и затова намерих за добре тук да пусна тема :)

Сайта е psbulgaria.com и разменяме банери 468х60, както и 728х90 Банерите седят най-отдолу :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е и ? Ако ми дадеш пари може да ти пратя няколко банера без размяна хаха ... Размяна лтф

Редактирано от Nyarlathotep (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не видях,точно да има раздел Размяна на банери или нещо от сорта и затова намерих за добре тук да пусна тема :)

Сайта е psbulgaria.com и разменяме банери 468х60, както и 728х90 Банерите седят най-отдолу :)

Това е само една от темите  за размяна на банери, които ти така успешно не откри за да пишеш в тях.

2.4 Форумът е снабден с търсачка, намираща се над прозорците с темите. Употребата й е задължителна с цел избягване на дублиращи се теми. Коментарите към такива теми ще бъдат премествани към вече съществуващите или изтривани.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 4 седмици по-късно...

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване