Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Ако някой иска да разменим банери, да пише дирекно от сайта.

Сайта ми е : http://wow-bg.net.tf

Банери : 468х60

Като те гледам, викам да прескочим размяната на банери и да преминем направо към размяна на телефони  ;)  :P:D  :shy11:  :help wanted4:  :mark:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като те гледам, викам да прескочим размяната на банери и да преминем направо към размяна на телефони  ;)  :P:D  :shy11:  :help wanted4:  :mark:

Мхм.. ще си помисля   :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

//offtopic

Да попитам само, каква е целта на тази размяна на банери? CEO-то не вярвам много да се подобри ( сайтове с различна тематика обменят някакви банери ... ), като реклама не виждам голям смисъл - пак заради различната тематика потребителите на един сайт не вярвам много,много да се интересуват от друг и т.н. За мен нещо такова ( ако е на случаен принцип ), има по-скоро негативни последици, отколкото нещо позитивно.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Ако някой предлага платени SEO услуги на добро ниво и има добра репутация в интернет може да разменим банери със сайта в подписа ми :)

Задължително условие е сайта Ви да има версия изцяло на Английски език.

Друго много препоръчително е хората които предлагат тези услуги да владеят Английски език на добро ниво.

Редактирано от MiGG (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предлагам размяна на баннер на сайт : http://photoshop.forumotion.eu/   Моя банер за сайта срещу вашия банер за сайта и слагаме банерите по сайтовете си и сме готови :P . Който е заинтересуван от офертата да ми пише ЛС (лично съобщение) или може да пише по темата ,както му е по удобно ,но за по-добре да се разберем предлагам ЛС , също връзки с мен .
Скайп : godlike.info
Facebook : https://www.facebook.com/cherniq.garvan

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички! :bye1:Въпреки, че повечето постове са доста стари и съответно линковете на голяма част от тях не са вече активни, реших да напиша поста си тук вместо да отварям нова тема на вече създадена. 

Бих искала да предложа на всеки, който има желание да разменим линкове/банери на лични страници/блогове.

Това са моите лични страници: 

като първата е изцяло с неща свързани с козметиката и продукти на Орифлейм. А втората страница е с насока забавления.

Надявам се личното ми уеб пространство Ви хареса и допадне. :wink12:

Ако някой се интересува да се свърже с мен на ЛС. :emoji_smiley-04:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.