Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

RQ:Програма за сваляне на много файлове от Rapidshare?

Препоръчан отговор

Програма за сваляне на много файлове наведнъж от Rapidshare?

Значи искам да попитам дали има такава програма за сваляне, защото понякога има файлове с по 35 - 40 архива и трябва всеки архив да го отварям един по един а всичките на куп нестава - имам си лиценз за един месец за вип акаунт

Редактирано от GrafDraculas (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Програма за сваляне на много файлове наведнъж от Rapidshare?

Значи искам да попитам дали има такава програма за сваляне, защото понякога има файлове с по 35 - 40 архива и трябва всеки архив да го отварям един по един а всичките на куп нестава - имам си лиценз за един месец за вип акаунт

Нямаш акаунт, иначе нямаше да имаш такива грижи!

Редактирано от capnemo (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Нямаш акаунт, иначе нямаше да имаш такива грижи!

имам акаунт но ме мързи да цъкам 1 пъти на всеки файл за да си го заредя в флашгета(с него си ги свалям) ако бяха до 10 файла няма проблем но ми се е случвало да тегля по 100 файла и докато ги нацъкам ми писва да държа мишката даже в момента си свалям една програмка Sibelius 5.25 която има около 25 архива които ги заредих за 10 минути но ми омръзва да цъкам като луд

ето и доказателство че имам акаунт

http://img010.imgshare.eu/i/Sparda/snap1_26316.jpg

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом си имаш Premium акаунт, тогава не виждам какъв ти е проблема ohmy.gif

Виждам ползваш Firefox, тогава си инсталирай Flashgot добавката. Много е полезна, особено за проблем като твоя. Тя автоматично открива download-мениджъра на системата, освен това в контектното меню (десен клик) добавя опция Flashgot All. След като кликнеш на нея, се стартира Flashget или там каквото ползваш, маркираш си необходимите ти линкове и си готов. За случаите, когато линковете са като обикновен текст в интернет страницата, имаш два варианта.

1. Настройваш Flashget да слухти Clipboard-а и би трябвало при стартиран Flashget и при всяко копиране на линкове, които са като текст в интернет страница и съответно са неактивни мениджъра да се задейства и да се отваря прозореца за сваляне.

2. Ако вариант 1 не става, можеш да си го маркираш линковете, да си отвориш Notepad, да ги paste-неш там и да си запазиш файла с разширение .lst. После избираш File>Import list. Там вече си посочваш .lst файла и си готов.

За това сещам в момента cool.gif . Ако имаш някакви въпроси...

Редактирано от oggy_bogy (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

и по тези начини не става - в самият rapidshare има някаква програмка за сваляне (която може да ползваш с акаунта си но е за Vista а аз съм с XP), a проблема идва от това че за всеки файл трябва да цъкам на него за да ми зареди след това сайта на rapidshare, след това да цъкна на картинката където пише premium user и чак след това да си запиша файла, за 10 файла няма проблеми ама за повече си е истинска мъка давам пример

http://img06.imgshare.eu/i/Sparda/3_fb0aa.jpg тук са около 40 файла

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Доколкото знам Flashget може да се настройва да ползва потребителско име и парола за даден сайт! Това става в прозореца за добавяне на нов файл за сваляне! КОгато добавяш много файлове наведнъж, той те пита дали да използва настройките които си задал за първия файл и за останалите.

Друг е въпроса доколко това сработва с rapidshare. Може по някакъв начин да са я прецакали тази опция! Нека опита човека!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

коя програма?!? ако е за тази в сайта на Papidshare тя е безплатна за хората с акаунти но е за Windows Vista a аз съм с XP и не мога да я ползвам за съжаление

Доколкото знам Flashget може да се настройва да ползва потребителско име и парола за даден сайт! Това става в прозореца за добавяне на нов файл за сваляне! КОгато добавяш много файлове наведнъж, той те пита дали да използва настройките които си задал за първия файл и за останалите.

Друг е въпроса доколко това сработва с rapidshare. Може по някакъв начин да са я прецакали тази опция! Нека опита човека!

и това съм го пробвал но за други сайтове става но за Rapidshare не става

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Не. Става въпрос за Flashget-a. Между другото виж какво дава Google, и по-специално тук и тук. Успех!

на това не бях попадал до сега, мерси много така става но ще обясня за другите хора понеже преди време Rapidshare си обновиха сайта и сега е малко по различно - влизате в Rapidshare - Premium zone - Premium zone Login - settings - Configuration и се маркира Direct downloads, requested files are saved without redirection via RapidShare - натискате Save и всичко е ок :rolleyes:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване