Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

huba_buba    0

Здравейте!!!!

моля ви се :angry: трябват ми есета на следните теми:

1 "Не се гаси туй що не гасне"

2 "Паметта е по-силна от чувството"

Предварително ви благодаря!

marisa: Писането на кирилица е задължително!

Редактирано от marisa (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

nana_93    0

Здравейте :) Трябва ми ЛИС ето и темата : Преобърнатият патриархален космус в ''Преди да се родя '' ,моля Ви трябва ми спешно......... благодаря Ви предварително.. :P;);)

post-120526-1193321264.png

Редактирано от nana_93 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Hanibal_Lektar    3002
    Здравейте :) Трябва ми ЛИС ето и темата : Преобърнатият патриархален космус в ''Преди да се родя '' ,моля Ви трябва ми спешно......... благодаря Ви предварително.. :P;);)

Заповядай

ТОВА!

или

ТОВА!

Успехи !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    nana_93    0
    Заповядай

ТОВА!

или

ТОВА!

Успехи !

благодаря ти :) може да съм неблагодаряна ама не ми върши работа това,но все пак благодаря ти ,че ми помогна :clap::)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Hanibal_Lektar    3002
    благодаря ти :) може да съм неблагодаряна ама не ми върши работа това,но все пак благодаря ти ,че ми помогна :clap::)

Дано ТОВА ти свърши работа ! Успехи !

П.П. Ако и то не става , друго ще намеря ;) НО съм убеден че предните линкове си бяха наред ohmy.gif !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    nana_93    0

хахаххахахаха ,моля те даи друго малко съм нахална,но като знам какви идиоти има в моя клас и 101% ще препишат от помагало или от тен и ще е еднакво и си предтсвям физиономията на даскалицата сосе дрехите ще изчезна от часовете ................ нахалитет съм ,иначе нищо им нямаше на другите бяха си супер и оценявам това блягодатя ти :);)

Редактирано от nana_93 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Hanibal_Lektar    3002
    хахаххахахаха ,моля те даи друго малко съм нахална,но като знам какви идиоти има в моя клас и 101% ще препишат от помагало или от тен и ще е еднакво и си предтсвям физиономията на даскалицата сосе дрехите ще изчезна от часовете ................ нахалитет съм ,иначе нищо им нямаше на другите бяха си супер и оценявам това блягодатя ти :):clap:

Нана я погледни тази ТЕМА , мисля си че там ще намериш много отговори по темата !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    nana_93    0

Нана я погледни тази ТЕМА , мисля си че там ще намериш много отговори по темата !

Бате жив и здрав да си ........... благодаря ти мнооооооого,дано никои идиот да го няма това ,че тогава ше ям бой и ушите ще ми пукат :hush::):clap::);):):wors::wors::wors::wors:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    nikolay6_pl    2

Нана така като смятам си около 8 клас, и с тоя правопис си заникъде :)

Вземи го подобри, че само с преписване не става.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    nana_93    0
    Нана така като смятам си около 8 клас, и с тоя правопис си заникъде :)

Вземи го подобри, че само с преписване не става.

с преписване не става трябва и акъл....... !!!! biggrin.gif;)laugh.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Chains    814
    Много ми трябва есе по философия на тела "Да филосостваш,означава да си на път" ПЛС много е спешно :)

виж тези линкове:

http://oceansoul.truden.com/quephilosopher.htm

В помагалото има една тема във връзка с твоята, но не мога да я изтегля.

Редактирано от chain_reaction (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    prolet28    0

помощ наякой може ли да ми напише няколко изречения на тема "Защо харесвам филма "неприлични танци"",но на англииски

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    miSs^SiXty    0

Имам да пиша есе по психология на тема "Да обичаш значи да намериш в щастието на друг своето шастие" Лайбниц.Ако някой може да ми помогне с нещо ще му бъда безкрайно бл;агодарна,т.к. в интернет не намерих нищо. :angry::yanim:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Hanibal_Lektar    3002
    Имам да пиша есе по психология на тема "Да обичаш значи да намериш в щастието на друг своето шастие" Лайбниц.Ако някой може да ми помогне с нещо ще му бъда безкрайно бл;агодарна,т.к. в интернет не намерих нищо. :angry::yanim:

Заповядай избери подходящото

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    miSs^SiXty    0

Мерси много, но както казах търсила съм много, включително и там. Няма нищо точно по тази мисъл на Лайбниц, има всякакви измишльотини за любовта, но за тази мисъл грам не пише. Ще се радвам, ако ми помогнете. :yanim:

Редактирано от marisa (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Dilyan    2

Здравейте !!

Търся есе на тема "най - модерният предмет в днешно време" , ако някой успее да ме насочи къде да го търся или има иещо подобно ще му бъда адски благодарен. мерси предварително :yanim:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Chains    814
    Трябва ми есе на тема " Природата на България"

Eee... ти направо ме закова с тази молба! biggrin.gif

Я да видим:

Планините в България

Резерватите в България (не мога да го изтегля)

Природа на България - разгледай целия сайт.

Отделно разгледай и нашия форум за Туризъм - определено ще намериш доста неща, които ще са от полза за работата ти.

Успех.

трябва ми есе на тема сблъсъкът на поколенията плс хелп sad.gif

http://download.pomagalo.com/19935/vechniy...u+pokoleniyata/

http://zamunda.pomagalo.com/download/37955...ikt+ili+dialog/

Здравейте !!

Търся есе на тема "най - модерният предмет в днешно време" , ако някой успее да ме насочи къде да го търся или има иещо подобно ще му бъда адски благодарен. мерси предварително :rolleyes:

Добре, ти имаш ли идея какъв е този предмет? ;) Щото ако за мен пресата за коса, дифузера и епилатора са върхът в techn-постиженията, то на теб (надявам се) тези уреди нищо не значат, и с тях и без тях.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

ЗДРАВЕЙ ТЕ :whist: и аз ще помоля за малко помощ , за едно есе на тема: МОЕТО ПОВЕДЕНИЕ-ОТГОВОРНОСТ ИЛИ ЗАПЛАХА ЗА ПРИОРДАТА :rolleyes: ЗА УТРЕ МИ Е МОЖЕ ЛИ НАВРЕМЕННА ПОМОЩ

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

някои може ли да ми помогне??? имам да пиша есе на тема "По-добре никога да не си притежавал, от колкото да си загубил" някои ако има готова тема или ако може да ми даде някакви нападствия ще съм мн. благодарна. благодаря ви

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Гост
    Тази тема е заключена за нови отговори.

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.