Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

• Отговори 1,7k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Здравейте... Спешно ми трябва есе на тема: "Културата на един народ определя отношението и поведението му към природата". МОЛЯ някой да ми помогне! Благодаря ви предвалително.!.!.

Тук е мястото да потърсите есе на темата, която Ви трябва и ако не намерите да публикувате Вашия въпрос. Ако есето Ви е върху дадено произведение, по-добре първо потърсете дали няма вече отделна тема

Здравейте! Трябват ми идеи за есе на тема "Нещо ме тревожи". Благодаря предварително!

Публикувани изображения

търся тема вурху произведениеето"АД"(Божествена комедия)на Данте Алигиери

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички.

Аз съм нов :angel19: и се надявам че ще ми помогнете (и аз ще помагам когато и със каквото мога)

трябва ми есе на 1 от 2те теми:

Децата на града в поезията на Смирненски

или

Стълбата която води надолу

ако някой е засичал някъде нещо подобно да каже :clap:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

трябва ми есе на тема:"щастието е в пътя който има сърце-Рамдан" към "Дервишоиво семе"

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Трябва ми есе на тема "Симбиозата м/у право и социология"

Ще съм изключително благодарна ако някой успее да ми помогне, защото з нямам никаква идея по темата!

Благодаря :handshake:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Спешно ми трябва за довечера есе на тема "Можем ли да обичаме някого и същевременно да го осмиваме?"!!! Ще съм ви много благодарна ако ми го пратите на email [email protected] :);) mersi predvaritelno :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А не е ли по-добре сама да си го направиш? Не е трудно, напъни се малко. cool.gif

Редактирано от momolord (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Спешно ми трябва за довечера есе на тема "Можем ли да обичаме някого и същевременно да го осмиваме?"!!! Ще съм ви много благодарна ако ми го пратите на email [email protected] :);) mersi predvaritelno :)

Ето, виж тук какво има може да ти е в помощ! Успех! ;)

Тук също виж!

Редактирано от ^^ANGELSING^^ (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Трябва ми есе или реферат на тема "стереотипи и предразсъдъци"

Мноооооооооого добър ник ;)

Ще ти дам няколко линка, а ти подбери информацията, която ти е нужна ;)

От една моя любима книга - "Човекът - социално животно" на Арънсън (м/у другото, ако някой ден намериш време я прочети. Ще ти хареса, ако психологията те привлича - книжката не е изобщо тежка за четене)

Развий тезата си за това как пречат предразсъдъците на нормалната комуникация между хората, как се стеснява кръгозора на човек, оковав предразсъдъци и действащ стереотипно дори когато не е наложително.

Как въобще стереотипите и стереотипното мислене е нещо, наложено ни "отгоре" - т.е. не е нещо, до което ние сами стигаме по силата на нашата собствена логика и личен опит. А дали такова поведение е градивно и въобще разумно? (е, поне аз така мисля, де) :lol6:

Или "ефекта на стадото" - как едно общо мислене фабрикува мащабни илюзии, които трайно се наслагват в съзнанието на хората и много трудно се изкореняват.

Здравейте на всички.

Аз съм нов ;) и се надявам че ще ми помогнете (и аз ще помагам когато и със каквото мога)

трябва ми есе на 1 от 2те теми:

Децата на града в поезията на Смирненски

или

Стълбата която води надолу

ако някой е засичал някъде нещо подобно да каже :)

Има по-наодлу тема за Смирненски, но само скивай тука за какво става въпрос.... ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много спешно ми трябва есе на от следните теми

" Моят свят след една година"

"Бъди благодарен и на малкото, което имаш"

"Сляпата вяра недовижда"

"Каквото му е на сърцето това му е и на устата"

"Не е толкова трудно да умреш за приятел, колкото да намериш приятел, който заслужава да умареш за него"

Ако някои ми помодне ще сам много благодарна.

:wors::help::help::clap::wors::wors:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много ще сам радостен ако някои сложи линкове или напише есе варху илиада

или по скоро по темите:

-Сблъсъкът между колективното и индивидуалното съзнание -I песен

-Протестут на Терсит срещу своеволията на силните и безумието на воината-II песен

-Вечния смисал на мирната сцена

-Светут на древните гарци изобразени варху златния щит на Ахил XVIII -песен

-Сложна сравнителна харектеристика между Хектор и Ахил

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Животът иска така-да му се подчиним ли или да му се противопоставим \"Скрити вопли"\

Животът иска така-да му се подчиним ли или да му се противопоставим \"Скрити вопли"\

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моля ви трябва ми есе на тема "Моето поведение-отговрност или заплаха за природата"!!!

Редактирано от KimiRaikkonen (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Моля ви трябва ми есе на тема "Моето поведение-отговрност или заплаха за природата"!!!

заглавието не е добре формулирано според мен... отговорността е всеобща, дори да представляваш заплаха за природата, това не те изключва от отговорността към нея, но както и да е, не е във връзка с питането ти :wors:

Та.... Кими.

прочети това

Първо - започни с това какво представлява Природата за човека. (това да ти бъде уводът).

Лека по-лека - но в нов параграф - вкарай твоята лична представа за природата - как тя е наш общ дом. как всяко едно наше действие е зависимо от нея - въздуха, който дишаме, водата, която пием, храната, която консумираме... жилищата , в които живеем, дори хартията, на която пишеш есето си в момента (ако ще ти е на хартия есето, де biggrin.gif ). Хармонията, която създава в нас Природата с нейните чудни форми, насладата, която оставя у нас с разнообразието си на растителни и животински видове (тука можеш малко да поукрасиш с някакви примери ).

В следващият параграф напиши как човек се "отблагодарява" на природата за всичко, което му е дала. Как заслепен в стремежа си да улесни живота си, той е помислил, че може да промени законите й, за да постигне някакъв "божествен статус".

Човек представлява заплаха най-вече посредством - тук изброяваш някои деструктвини човешки дейности - разрушаване на уникални природни форми в резултат от развитието на туризма, пътищата, промишлеността; унищожаване на отделни видове поради лов, бракониерство и пряко унищожаване; изчезване на редица водни представители, поради пресушаване и замърсяване на водоемите или в резултат на снижаване на хранителните запаси.

Не бива човек да забравя, че Природата е нашия дом и както не обичаме някой да вилнее и да руши нашето собствено жилище, така не трябва и да да спомагаме за разрушаването на Природата. Как трябва да помислим и за бъдещите поколения, заради отговорността, която носим най-вече към тях - за да не гледат мечки и египетски лешояди само на картинка (тука може да потърсиш за някои застрашени видове, просто за тези съм сигурна).

Ето на базата на това може да напишеш едно добро есе, със твоя гледна точка. ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте :P Тябва ми текст по тази тема : Да се греши е човешко,да се прощава-божествено........ които може да помага :wors: Благодаря предварително :lol6:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!Спешно ми трябва есе на тема "Моят избор между разума и чувствата" като същевременно трябва да се направи връзка с поезията на Ботев.Помогнете моля! sad.gif

Благодаря предварително!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой може ли да ми помогне, като ми каже какво мога да пиша в есе на тема: "... че и ний сме дали нещо на светът и на вси словене книга да четът"

Това е цитат от одата на Вазов - "Паисий"... Не искам цяло есе, а само малко идеи какво мога да напиша в него, защото зациклих не мога да се сетя!! Моля да ми помогнете...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хай на всички!Пиша ви защото спешно, ама много спешно ми трябва есе на тема "Моят избор между разума и сърцето" или "На кого бих се молил". sad.gif

Ще ви бъда страшно благодарна ако ми помогнете sad.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте.Трябва ми есе на тема своето и чуждото в човешкото самосъзнание, ако някои може да помогне, моля нека го направи.Благодаря предварително.

Редактирано от the.shade (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тук е мястото да потърсите есе на темата, която Ви трябва и ако не намерите да публикувате Вашия въпрос. Ако есето Ви е върху дадено произведение, по-добре първо потърсете дали няма вече отделна тема за дадения автор или произведение, проверете там и тогава пуснете въпроса си.

:);)sad.gif Търся спешно готови есета на тема "Можем ли да обичаме някого и същевременно да го осмиваме?" :):wors::P моля помагайте барзо до довечера мерси предварително :wors:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моля някой да ми даде да прочета нещо на тема "Светлината и доброто, тъмнината и злото" много ви моля ще ви бъда изключително благодарен. Защото търсих из помагало но то просто е станало така че ако нещо от някъде ти е необходимо всичко се плаща. Реших да пиша тука защото гледам че има хора който наистина много помагат и то все с добри материали Предварително благодаря

Редактирано от DDFC (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване