Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте трябва ми есе на тема : "Най-добрият начин да надмогнеш изкушението е като му се поддадем" - Оскар Уайлд Ако някой може да ми помогне ще съм му много Благодарен :):wors:

Редактирано от falcone (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 1,7k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Здравейте... Спешно ми трябва есе на тема: "Културата на един народ определя отношението и поведението му към природата". МОЛЯ някой да ми помогне! Благодаря ви предвалително.!.!.

Тук е мястото да потърсите есе на темата, която Ви трябва и ако не намерите да публикувате Вашия въпрос. Ако есето Ви е върху дадено произведение, по-добре първо потърсете дали няма вече отделна тема

Здравейте! Трябват ми идеи за есе на тема "Нещо ме тревожи". Благодаря предварително!

Публикувани изображения

Здравейте,

Търся есе на тема "Щастлив е този който умее да се радва на щастието на другите"

Вероятно има някъде готово, но не успях да намеря. Надявам се да ми помогнете.

Благодаря предварително.

Редактирано от prima (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако можете да ми намерите есе "Говори ми за да те видя". Спешно.

Мерси предварително.

Редактирано от kica (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моля ви много спешно ми трябва есе по история на една от следните теми :

Духът на Новия свят , Идеологът на Реформацията , Йезуитите или духът на Новото време , Несредновековна Европа

Моля ви мн е спешно за днес ми трябват

ако някой може да ми помогне да ми го изпрати на [email protected]аbv.bg Мн ви моля помогнете ми

Редактирано от sisenceto_94 (преглед на промените)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моля ви да ми помогнете!!! Трябват ми есета на теми :

1.Ценностите на българина

2.Народ без спомени няма мечти

3.Словото на истината е просто

БЛАГОДАРЯ!!!!!!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Ако може някой да ми направи ЛИС по темата със следните точки или подобни на тези точки.

1.Увод.

а-Информация за автора

б-Творческа история на романа

в-Епохата на ренесанса

2.Главна теза

3.Доказателствена част

а-Безумието на Дон Кихот

-рицарски атрибути

-представите му за мелниците,стадата,овцете

-безумно е,че за стремежа му да прави добро получава физически старания и обиди от околните(примери и изводи за безумието)

б-Мъдростта на Дон Кихот

-благородните цели на Дон Кихот

-целите му са красиви и безкористни(примери)

-мечтата на Дон Кихот за по справедливо устройство на обществото(речта пред козарите),мечтае за "Златния Век"

-да няма мое и твое

-човек да живее близо до природата

-да има справедливост в правосъдието

-представата на Дон Кихот за управляващите

4.Заключение-необходими ли са Дон Кихотовци днес?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

от къде мога да си сваля темата за иванко убиецът на асеня 1 от васил друмев трябва ми спешно утре ми е изпита благодаря ти предварително

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

от къде мога да си сваля темата за иванко убиецът на асеня 1 от васил друмев трябва ми спешно утре ми е изпита благодаря ти предварително

http://www.google.bg/#hl=bg&q=%D0%B8%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%BA%D0%BE+%D1%83%D0%B1%D0%B8%D0%B5%D1%86%D1%8A%D1%82+%D0%BD%D0%B0+%D0%B0%D1%81%D0%B5%D0%BD%D1%8F&start=10&sa=N&fp=795f0b178cba189a

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Сега ще почне да нервничи и да припира по-бързо да й напишем домашните.

амиии не няма да започна да нервнича...но наистина ми е спешно..имам и и друга работа....и не възнамерявам да ви губя времето....ще ви бъда блг

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега ще почне да нервничи и да припира по-бързо да й напишем домашните.

амиии не няма да започна да нервнича...но наистина ми е спешно..имам и и друга работа....и не възнамерявам да ви губя времето....ще ви бъда блг

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тази тема ми звучи като на студент :) Но може и да е на ученик , знам ли..

Ако си от първите , потърси из гугъл и разни други сайтове..

Ако си ученик/чка - може да помогна с нещо.

аз за разработки, есета, ЛИС никога не ползвам материали от интернет. Когато правя реферат,доклад или презентация - да. :wink12:

Редактирано от tomb raider (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дай ми ЕДНА причина да ти помогна след това отношение и ясното заявяване, че си мързел?

след кое отношение,просто ви казах че не искам да ви губя времето..но ще ви бъда благодарна ако ми помогнете..станаха две неща,които започват леко да ме убиждат..едното е ,че сега ще започна да нервнича ( аз не съм ви задължила,още повече че не се познаваме ,просто ви помолих) ии другото е че съм мързел,което не е така...нямаше да ме наричате така ако знаехте какви резултати показвам в училище и за множеството извън класови дейности,които поемам

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ии другото е че съм мързел,което не е така...нямаше да ме наричате така ако знаехте какви резултати показвам в училище

Личи ти по правописа...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тази тема ми звучи като на студент ;) Но може и да е на ученик , знам ли..

аз за разработки, есета, ЛИС никога не ползвам материали от интернет. Когато правя реферат,доклад или презентация - да.   :wink12:

ученичка съм (и надявам се бъдещ студент ) и то в 11 клас,а това е есе по литература,което ми трябва за понеделник....не искам да ви задължавам,но ще ви бъда безкрайно благодарна

Личи ти по правописа...

може ли да бъдете малко по конкретен

аз за разработки, есета, ЛИС никога не ползвам материали от интернет. Когато правя реферат,доклад или презентация - да.   :)

ученичка съм (и надявам се бъдещ студент ) и то в 11 клас,а това е есе по литература,което ми трябва за понеделник....не искам да ви задължавам,но ще ви бъда безкрайно благодарна

Личи ти по правописа...

може ли да бъдете малко по конкретен

аз за разработки, есета, ЛИС никога не ползвам материали от интернет. Когато правя реферат,доклад или презентация - да.   ;)

аз за разработки, есета, ЛИС никога не ползвам материали от интернет. Когато правя реферат,доклад или презентация - да.   :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ЦЪК може това да ти помогне.

Но не забравяй, че задачата ти е да напишеш ЕСЕ, което означава, че би било добре да изразиш лична позиция по въпроса.

Бих ти дала следните насоки - ориентирай се към няколко произведения от поезията на Ботев и разсъждавай над тях, вмъквай цитати.. Внимавай при стилистичното и езиковото оформление..Ще поровя после за други материали.

Едит - цък цък цък

Едит 2 - Откровено казано, времето,което ще ти отнеме да прочетеш и осмислиш тези материали и да напишеш свое собствено есе - :wink12:

По-добре се опитай да разсъждаваш сама и комбинирай с по нещо от горепосочените документи.

Редактирано от tomb raider (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Избери си да пишеш само върху едно или върху няколко произведения, но да не са прекалено много. Доста добре е да не ползваш готови материали, а сама да си го напишеш. Можеш да използваш критическа литература, доста ще ти помогне. Не ти препоръчвам някой друг да ти пише есетата, така ти самата няма да се научиш.

И впрочем наистина имаш правописни и пунктуационни грешки в горните постове.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте !

Спешно търся тема по литература..."Човек не може да избере кога и къде да се роди ,но може да избере кога и къде да умре"(свързано с Ботевата поезия).

Благодаря предварително...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте !

Спешно търся тема по литература..."Човек не може да избере кога и къде да се роди ,но може да избере кога и къде да умре"(свързано с Ботевата поезия).

Благодаря предварително...

Има друга тема,която е само за това.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако може да ми дадеш линк за да видя дали ще ми свърши работа...

Благодаря ти предварително...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако може да ми дадеш линк за да видя дали ще ми свърши работа...

Благодаря ти предварително...

цък

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване