Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте!

Трябват ми идеи за есе на тема "Нещо ме тревожи".

Благодаря предварително! :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 1,7k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Здравейте... Спешно ми трябва есе на тема: "Културата на един народ определя отношението и поведението му към природата". МОЛЯ някой да ми помогне! Благодаря ви предвалително.!.!.

Тук е мястото да потърсите есе на темата, която Ви трябва и ако не намерите да публикувате Вашия въпрос. Ако есето Ви е върху дадено произведение, по-добре първо потърсете дали няма вече отделна тема

Здравейте! Трябват ми идеи за есе на тема "Нещо ме тревожи". Благодаря предварително!

Публикувани изображения

Много ви моля помогнете ми трябва ми за вторник съчинение на тема "Лирическия герой на Дабелянов между щастието и нещастието" :rolleyes::bday11::eek: гледах в интернет, но нищо не намерих, а пък 3 седмици не бях на даскало :sobbing: :sobbing: :sobbing: Много ще ви бъда благодарна ако някой ми помогне :)

Редактирано от RaLkAa (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здарвейте, имам да пиша есе на тема: "Моята представа за свободата"... както и да включа мотивите на Ботев,за неговата теза за свободата :) Ще може ли някой да ми помогне? Ще бъда доста благодарна :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На тема : Умората от "Безутечните дни" и копнежът за бягство от нея в "скрити вопли" . Около 3-4 страници много благодаря ако някой успее да намери .

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Моля,ако някой знае откъде мога да намеря анализ на някое от произведенията на Жан Пол Сартр да ми каже.Мерси много. :(

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

От все сърце ви се моля , ако можете да ми напишете ЛИС(Литературни интерпретативни съчинения) на темите(или поне на една от тях) :

Темите:

1.Среща - Раздяла в стихотворението "Да се завърнеш в бащината къща" от Димчо Дебелянов

2.Символични образи в цикъла "Зимни вечери" от Христо Смирненски

3.Рентгеновите очи на писателя в разказа "Дамата са рентгеновите очи"

Ще правим КЛАСНА РАБОТА на 17 Декември 2009 , а аз не мога да измисля нищо по темите.Не съм много добър в литературата.

Благодаря предварително !

Редактирано от martinl (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моля ще съм ви изклчително благодарен ако ми дадете ЛИС(ЛИТЕРАТУРНО ИНТЕРПРЕТАТИВНО СЪЧИНЕНИЕ)по тези теми

Трябват ми за утре много спешно т.е. вече днеска де

1.Л8бовта,дългът,страданието и познанието за екзистенциалните стойности в стихотворението "До моето първо либе"

2 Личностното ,националното и историческото битие на робството и свободата в стихотворението "Борба"

3.Ботевият лирически човек в диалог със себе си,света и Бога("Моята молитва")

4 Образите на родното в поезията на Христо БОТЕВ

Тези всичките са по Ботев

и тази е по Вазов

Родината-свръхценност

от негова гледна точка става въпрос,според неговите произведения

Много ще съм ви благодарен ако ми ПОМОГНЕТЕ

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Спешно ми трябва есе на тема моите учаквания през новата година . Ако някой ми помогне ще съм му много благодарен

!!!

Редактирано от kal0ian (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте... ;)

Спешно ми трябва есе на тема: "Културата на един народ определя отношението и поведението му към природата".

МОЛЯ някой да ми помогне!

Благодаря ви предвалително.!.!. :champagne1:

• Харесване 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Анализ на стихотворението "Българският език

В стехотворението на Вазов се говори за българският език,

в него авторът описва колко е стар и свещен и колко хубост и колко мощ има.

Причината за написването е любовта на автора към родния му език също и за да

подкаже, че нашият език е гъвкав, званлив и ,че има жива изразителност.

Мануел Момчилов(Ахелой)

Редактирано от max_elegans (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много ще сам благодарен ако някои ми предостави есе на тема:Най-ценното съкровище на земята езаложено в човешката личност

Редактирано от angelb (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Здравейте много ще съм ви благодарна ако ми помогнете.Спешно ми трябва есе на тема: Най-ценното съкровище н Земята е заложено в човешката личност. Благодаря!

sad.gif

Редактирано от simona.ef (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хора спуер смешно ми трябва есе за утре на тема : "Всеки живот добре изживян е добър живот" супер мн ви се моля може да не е кои знай какво но да има нещо sad.gif БЛАГОДАРЯ НА ТОЗИ КОЙТО ЩЕ СЕ ПОГРИЖИ :help::P;);):P

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, първо честита нова година :biggrin: А сега по същество, търся съчинение разсъждение на тема "Нравствения сблъсък между две житейски позиции" от 3 част на "Една Българка"... Ако намерите нещо го напишете плс. Трябва ми за утре! Благодаря предварително. ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Здравейте,можете ли да ми помогнете трябва ми за четвъртак 14 януари 2010 "Немили-недраги" съчинение разсъждение на 1 и 2 глава.Можели някой да ми да де готов преразказ ще съм ви много благодарен.Много ми трябва тази уценка,защото ако непредам в петак сутринта съчинението в 7:30 ще ми пише 2 и ще имам 3 за срока моля ви помогнете ми ако може да ми намерите преразказа,ще съм ви много благодарен?

Редактирано от paqka96 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сигурен съм.че ще се справиш.Прочети товрбата няколко пъти и изискванията за съчинения разсъждение по литературен проблем и ще го направиш

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Mоля ви изобщо ме няма в тези работи моля дайте ми го.

Няма и никога да те пробие, ако на всяко разсъждение се отказваш още преди да си започнал.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Mоля ви изобщо ме няма в тези работи моля дайте ми го.

като ти зададат 2-3 въпроса и разберат че не си го писал ти няма да завършиш срока с 3 ами с 2...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"България - страна на природните контрасти"

Някой може ли да ми напише намери есе по тази тема,защото ми трябва много спешно.благодаря предварително :speak:

Редактирано от fukla_kukla_ (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой може ли да ми каже къде мога да намеря 15 глава на книгата "Клетниците" главата е озаглавена 'Гаврош на улицата'

Моля трябва ми спешно

Редактирано от DARIK (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване