Премини към съдържанието
martinhr

Отзиви от Compaq HP 6730s

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

vladata - много ти благодаря за съветите ти и готовноста ти да ми помогнеш. Сега започнах да разрешавам проблма ми, но вече съм сигурна, че ще стане.

Разпознава хардуера, но проблема ми е, че не знам примерно какъв вид е лан картата за да инсталирам Етернет контролера. Иначе до сега да се бях справила. Но ето това, мисля, че ще оправи моите неща, а ако не имам резервен вариант ;)

1- ето този сайт може би ще бъде полезен на много от хората с този вид лаптпоп искащи да си инсталират WIN XP

http://www.laptopdrivers.net/hp-compaq-673...-to-xp-drivers/

2- Вчера написах емайл на НР и ми се обадиха днес по телефоба.Бяха много учтиви и ми предложиха да ми пратят диска с драйверите направо в къщи. Ако знаех, че толкова бързо ще ми отговорят и нямаше да има проблем до сега 100 пъти да го бях направила и да не те занимавам. Извинявай, и много, много ти благодаря за бързите отговори, идеи и времето което ти отнех за да ми помогнеш :ass::baby::huh:

Редактирано от tinaina (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Правила за ползване на форумите-

2.1 Писането на български език с кирилица е задължително. Теми и съобщения, написани на латиница или само с главни букви, се изтриват без предупреждение.

Редактирано от kokomil (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе всичко му е супер, ама камерата ми не работии ;( Първия ден бачка, на втория - кът. Интересното е, че като вляза в скайп работи. Още по-интересното е, че като търся за подобни проблеми в нета, доста хора се оплакват, ама никой не обяснява как да се реши проблема. Само след смяна от ХР на виста открих на едно място че се била оправила. Да, ама аз си искам ХРто.. Хелп?.. sad.gif Дръпнах едно чудо от сайта на HP, Chicony Camera Driver, ама няма как да го сложа, без да питам трябва ли, не трябва ли, първо да махам ли нещо или..? Тъй де, като нямам разбиращи познати, прибягвам до вази ^.^ Вече май на няколко места съм питала, никакъв респонд.

Таа, щях да забравя и да кажа какво точно ми изписва. Като отворя май компютър и дам на USB Device #2, дето ми се води камерката, ми излиза едно забавно прозорче.

Video Preview Failure

Creation of the video failed.

Please check the device connection and make sure the device is not being used by another aplication or user.

?

Редактирано от dikka (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1- ето този сайт може би ще бъде полезен на много от хората с този вид лаптпоп искащи да си инсталират WIN XP

http://www.laptopdrivers.net/hp-compaq-673...-to-xp-drivers/

Благодаря за линка :) от няколко свалени драйвъра за ЛАН Картата, само там е посочен правилния и работещ за ХР, а именно:

Driver for Win XP - HP Compaq 6735s Laptop LAN CardSize: 1.9 MB

Description: Windows XP - Marvell Yukon Gigabit Ethernet LAN Card Driver

Download: sp39601.exe

Който е за 6735s, но сработи идеално за търсения 6730s :)

Препоръчително е обаче да се потърси и свали от сайта на hp с драйверите! ТУК

Редактирано от jorone (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване