Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Последният филм, който гледах...

Препоръчан отговор

MV5BMTQwMDQzMTgzNF5BMl5BanBnXkFtZTcwNjMxMjc0MQ@@._V1._SX269_SY400_.jpg

Интересен поглед към това как самият живот е източник на вдъхновение. Красив френски филм.

yvsot: Moliere

Да знаете името в случай, че не само при мен картинката не се зарежда.

Редактирано от yvsot (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 1,4k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Имаш умението да говориш много, без да кажеш нищо по темата. Иска ти се да съм казал нещо лошо за иранското кино, но не съм. Но пък го ползваш да ме нападаш с това!? Констатирала си, че в САЩ обичат

Nefes: Vatan sagolsun (2009) .......... Без думи........ гледайте го.. надявам се да го разберете и осмислите ...

Всеки който е погледнал поне постовете ти в тази тема, знае, че имаш претенциозен и доста, как да го нарека, профилиран поглед върху киното. Филм от САЩ на теб няма да ти хареса, но пък за военни дейс

Публикувани изображения

Лондон

London-poster-811.jpg

Hе грaдът, женaтa. Mнoгo сексaпилнa женa. Paзбирaемo е, че сегa кoгaтo стрaстнaтa му, нo бурнa връзкa с Лoндoн (Джесикa Бийл, Cтелт) е приключилa, Cид (Крис Eвaнс, Фaнтaстичнaтa четвoркa) е съсипaн. Дoкaтo се тъпче с aлкoxoл и дрoгa, тoй нaучaвa, че приятелите нa Лoндoн oргaнизирaт прoщaлен купoн. Bбесен oт плaнoвете й, Cид нaxлувa некaнен зaеднo с дилърa си (Джейсън Cтaтъм) с нaмерениетo дa си върне бившaтa приятелкa и любимa – нa кaквaтo и дa е ценa – в тaзи гoрещa рoмaнтичнa истoрия.

Филмът прелива от фак и шит изрази, но бива. Двама мъже в банята, смъркат, пият и си споделят... болката и мъката. На постера пише: Филм за любовта и нейните жертви. Това е доста силно - сякаш се отличава, но е и вярно - на такава тематика е.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Както е видно, наваксах си филмите за един месец назад. biggrin.gif

Seven Pounds

seven_pounds_foreign_poster.jpg

Право да си кажа, това което ми хареса най-много е песента на Рут Браун. Беше фрагментче, но нямаше как да мине незабелязана от мен. Няма да си кривя душата и ще отбележа, че следващото което спечели симпатиите ми е медузата - супер готиничка и отровничка. Другото нещо е играта, доволна съм от Уил Смит. Историята не е особено интригуваща, поне не за мен, но главните действащи лица успяха да задържат вниманието ми и това е най-важното.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз с фимлите съм много изостанал.Последният който гледах се казва "Death Race" .Лично на мен ми хареса.Екшънче се пада,който иска да го види,не е зле филмът.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Както е видно, наваксах си филмите за един месец назад. biggrin.gif

Seven Pounds

seven_pounds_foreign_poster.jpg

Право да си кажа, това което ми хареса най-много е песента на Рут Браун. Беше фрагментче, но нямаше как да мине незабелязана от мен. Няма да си кривя душата и ще отбележа, че следващото което спечели симпатиите ми е медузата - супер готиничка и отровничка. Другото нещо е играта, доволна съм от Уил Смит. Историята не е особено интригуваща, поне не за мен, но главните действащи лица успяха да задържат вниманието ми и това е най-важното.

Ооо, този филм го гледах преди месец. допадна ми. cool.gif Интерсен филм с тъжен край, което се и очакваше.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Saw V

Много добро филмче..Ако трябва да се сравнява с другите 4 части този беше най-слаб от към реалност...малко са се престарали от към кървища сигурно за да угодят на тази част от хората които го гледат заради кървищата ...

Редактирано от trabant4e (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Последният филм който гледах се казва "Силата на вярата" много е хубав! Препоръчвам ви да го гледате въпреки че е старичък ако не можете да го намерите пишете. cool.gif

leap_of_faith_ver1.jpg

Редактирано от kmaeshki (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не бях гледала филм скоро и влизам аз в темата, за да видя какво сте гледали вие ;) И попадам на доста интересен разговор относно Читателят

the-reader-500x740.jpg

Признавам си без бой, че гп гледах основно заради коментарите ви, такова голямо лщбопитство предизивикаха те у мен :angry: Така, аз Кейт Уинслет я харесвах горе-долу, но й признавам, че тук беше наистина блестяща. Относно връзките с голяма разлика в годините бих казала, че никога не са ме отвращавали, просто не ги разбирам, а незнайно защо любовните им сцени ми харесаха много. Дали беше заради невежеството на Майкъл, все пак е само на 16 години, дали заради неграмотността на Хана, но наистина ми харесаха, дори за миг не съм отвърнала поглед от екрана, даже и сапунисването му ми допадна biggrin.gif Краят ме изненада- признавам си, но и ми хареса, ако беше хепи енд, може би щях да съм леко разочарована. Филмът е много добър, дълбок и стойностен, на мен лично нищо не ми липсваше в него -и като сюжет, и като актьорска игра, и като красота...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

REVOLUTIONARY ROAD

54a5a59386c3db01294ec0122009859b872.jpg

С интерес изгледах филма от началото до края. Леонардо беше нтересен за мен, т.к. не го бях гледала в други филми освен в Титаник и Хвани ме ако можеш. Мисля да поправя грешката, вече съм набелязала няколко филма с негово участие. Относно Пътят на промените - много дълбок филм, много истински, пълен с усещания, мечти копнежи, болка, познати на всеки....тъжен филм... Въпреки това не е от филмите, които ще гледам отново.

А Кейт ми хареса повече в тази роля...но пък и филмът ми хареса повече от Тhе Reader... ;)

ОN THE LAND OF WOMEN

In_The_Land_Of_Women.jpg

През цялото време се чудех тоз убавец защо ми е познат....после видях, че бил от Кварталът на богатите, но така е като съм гледала само 3-4 серии от тук - от там. харесах Мег Раян тук, която иначе не ми е много по вкуса. А филмчето става за гледане, има хубави моменти в него, има и тъжни, има и забавни покрай бабата на героя...

MOULIN ROUGE

moulin_rouge_ver6.jpg

Много красива Никол Кидман!!! cool.gif

Юан Макгрегър като Оби Уан Кеноби ми беше по-готин.

Не ми хареса кой знае колко обаче този филм. Имало е защо да не го гледам толкова време.

И т.к. напоследък само хуля филмите, ето нещо, което ми беше приятно, забавно и доста интересно. Може да не седна да си гледам пак сама, но пък имам желание да го пусна довечера докато хапваме пред ТВ-то.

BEDTIME STORIES

0b00257ca2e1110fc1442a5a43b83936a1c.jpg

Редактирано от GABRIELA (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Bridge To Terabithia

normal_bridgeDVD.jpg

Много приятно детско филмче.

Който обича приказки, да го гледа.

Гледах го заради коментара ти. Филмчето беше приятно и определено се припознах в героите. Не мисля, обаче че решението взето от сценаристите накрая е приемливо(предполагам се досещаш за какво говоря). Беше прекалено крайно и определено е причина на по-малките зрители да се забрани да го гледат(лично мнение).

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Movieposter.jpg

"Chocolat"

Ако някога съм си мсилела, че на чара на Джони Деп може да се устои, след този филм вече съм убедена, че НЕ може. Уникално добър филм, не знам как досега съм пропускала да го гледам.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Movieposter.jpg

"Chocolat"

Ако някога съм си мсилела, че на чара на Джони Деп може да се устои, след този филм вече съм убедена, че НЕ може. Уникално добър филм, не знам как досега съм пропускала да го гледам.

Абсолютно съм съгласна с коментара ти за Джони Деп, а и филма е простооооо - трябва се гледа и тва е!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Transporter 3, много добър екшън , динамика , движение :wors:

Гледах и една анимация ,- Star Wars The CloneWars(HD), без да преувеличавам , не отстъпва на оригинала , заслужава си отделеното време .

Поздрави cool.gif

Редактирано от thejoro (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Twilight (Здрач). Много ми хареса, даже си поръчах книгата, да я прочета :hush: Нямам лоши впечатления от него, само ме е яд как свърши (както всички филми) някак недовършено и трябва доста да се чака до следващия филм... Сигурно повечето сте го гледали, доста напред е в класациите дори книгата е доста търсена напоследък. (и аз като голяма късметлийка отидох, малко след като свършили запасите sad.gif ) Абее супер е, който не го е гледал още да го направи! :hush:

twilight-movie-poster.jpgtwilight_book_cover.jpg

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Twilight (Здрач). Много ми хареса, даже си поръчах книгата, да я прочета :) Нямам лоши впечатления от него, само ме е яд как свърши (както всички филми) някак недовършено и трябва доста да се чака до следващия филм... Сигурно повечето сте го гледали, доста напред е в класациите дори книгата е доста търсена напоследък. (и аз като голяма късметлийка отидох, малко след като свършили запасите sad.gif ) Абее супер е, който не го е гледал още да го направи! ;)

http://www.cinemaretro.com/uploads/twilight-movie-poster.jpg http://www.westportlibrary.org/teenblog/im..._book_cover.jpg

Гледахо вчера и ми хареса. малко е глупавичък( в добрия смисъл), но става за убиване на времето... приятна романтична приказка в модерен вариант

Редактирано от iveta7 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гледахо вчера и ми хареса. малко е глупавичък( в добрия смисъл), но става за убиване на времето... приятна романтична приказка в модерен вариант

Мисля, че не разбираш от филми или поне нямаш вкус...

Как можеш да кажеш за този филм, че е романтична приказка?!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Мисля, че не разбираш от филми или поне нямаш вкус...

Как можеш да кажеш за този филм, че е романтична приказка?!

Не е нужно да съм Спилбърг, та да разбирам от филми, нито съм претендирал някъде, че разбирам.

Филмът е с жанр - драма, фентъзи и трилър, за мен повечето фентъзите, които правят са като приказки... И ако си чела и книгата ще разбереш, че става въпрос за вампирски романс.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Twilight: хареса ми, но някак си краят не ме удовлетвори... Ще го гледам пак като излезе с по-добро качество, че сега бях нетърпелива и ефекта нещо се изгуби..

Bedtime stories: готина приказка.. cool.gif Зарежда с положителни емоции :)

bedtimestoriespostersan.jpg

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"The Doors" (1991) бях тотално погълната от това съкровище. Невероятен филм за живота на невероятен човек. :)

0784010528.01.LZZZZZZZ.gif

"Almost Famous" (2000) - напоследък съм на Rock N Roll вълна. А това филмче се оказа изключително приятно, свежо, изпълнено с младежки дух. След като го изгледах, се почувствах, все едно са ми подарили букет с прекрасни пролетни цветя.

almost_famous_ver2[4].jpg

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1247605~Just-Like-Heaven-Posters.jpg

Just Like Heaven

Не е сладникава боза, както изглежда от картинката. Много приятен филм, на моменти повече драма, отколкото комедия ... страшно романтичен и с малко по-дълбока идея, отколкото на пръв поглед изглежда.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

862599~The-Stepford-Wives-2004-Posters.jpg

The Stepford wives

Скептично подходих към този филм, но страшно ми допадна...Забавен и провокиращ женското самосъзнание

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Incendiary

incendiary_poster.jpg

Силен, въздействащ, силно въздействащ. Един от най-смислените филми които съм гледала в последно време. Мишел Уилямс, нямам думи, каква игра само, пред камерата и пред микрофона, съсипваща. Е, възпламеняващото заглавие не е много на място, но и критиките които отнася са незаслужени. At base we are all humans, and we understand human cost. Sharon Maguire e свършила чудесна работа, не толкова с успешна адаптация, а съсредоточавайки вниманието ни върху личната драма която Уилямс успешно пресъздава... как да не направим аналогия с Хийт Леджър.

Изненадва ме колко ограничени са хората. Възмущават се защо за тероризма е използван образа на Осама Бен Ладен, било изтъркано и измамно. Като малки деца са, в писмата си до Дядо Коледа виждат единствено белобрад старец който им изпълнява желанията... и не разпознават собствените си родители.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване