Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

yvsot

Последният филм, който гледах...

Препоръчан отговор

Coco Chanel & Igor Stravinsky

MV5BMTQxODQzNTIxMV5BMl5BanBnXkFtZTcwNzQ1ODkyMw@@._V1._SX640_SY510_.jpg

Много филми за Коко Шанел в последно време.

Имах големи надежди за този - очаквах да видя страстната връзка между Игор Стравински и Шанел, а не видях точно това. Като цяло не ми хареса, иначе историята е интересна.

Силно ме впечатли Мас Микелсен - датчанин, който играе руснак, но говори предимно на френски. Иначе филма беше много стилно заснет -декори, костюми, музика...

Но може би седнах да го гледам с прекалено големи очаквания.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Exam (2009)

exam_2009_400x300_93829.jpg

Допадна ми. Добър трилър и различен от останалите, което беше хубавото в него.

------

Green Zone (2010)

green-zone-2.jpg

Хубав филм! А и като фенка на Мат Деймън определено мисля, че си заслужава.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

The Last House on the Left

200.jpg

Не съм гледала оригинала, но при пърава възможност ще го направя. Филмът много ми хареса и ме държа в непрекъснато напрежение. За жанрът си е направо супер. Има 6 от мен.

Сираче

p_50628.jpg

Тематиката нищо ново под слънцето, но пък аз и нямам подобен критерии. Всичко по-горе важи и за този филм, много ми хареса :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Hot Tub Time Machine

200prgz2.jpg

Не е лош филма, става за разпускане :ph34r:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

И аз реших да го гледам този филм "Jumper" и наистина ми хареса !

п.п Знам,че не е тук мястото но ще може ли някои да ми препоръча подобен филм тук.

Благодаря предварително

Редактирано от ReD BuLL (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Exam (2009)

exam_2009_400x300_93829.jpg

Допадна ми. Добър трилър и различен от останалите, което беше хубавото в него.

и аз него, хареса ми

преди него беше How to Train Your Dragon / Как да си дресираш дракон (2010), (8.3 в imdb)

httyd64564.jpg?psid=1

Изгледах го, страшен е m121.gif

How.To.Train.Your.Dragon.2010.DVDSCR.XviD-ViSiON%5B%28054323%2920-51-58%5D.JPG?psid=1

How.To.Train.Your.Dragon.2010.DVDSCR.XviD-ViSiON%5B%28032834%2920-36-33%5D.JPG?psid=1

How.To.Train.Your.Dragon.2010.DVDSCR.XviD-ViSiON%5B%28084530%2921-12-47%5D.JPG?psid=1

Бих изчакал по-добро качество, обаче.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Recep%20Ivedik%203.jpg

Не ми хареса!sad.gif

Във "Едно" беше доста по-добро изпълнението му...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

The messengers

The-Messengers.jpg

По принцип не харесвам такива филми, дръпнах го заради К. Стюарт, в момента гледам нейните филми, ама не ми допадна ... Е, разбира се на нея й отиват такива роли... :biggrin:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Exam

exam_2009_300x447_958153.jpg

Мерси, че сподели :mad:

Снощи го гледах и много ми хареса - концепцията е интересна и за разлика от много филми с хубава идея, но кофти реализация, този не ме разочарова!

Към средата на филма, реших да заложа, кой ще получи така желаната работа...и се оказах права :biggrin:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мерси, че сподели :mad:

Снощи го гледах и много ми хареса - концепцията е интересна и за разлика от много филми с хубава идея, но кофти реализация, този не ме разочарова!

Към средата на филма, реших да заложа, кой ще получи така желаната работа...и се оказах права :biggrin:

Аз заложих на лудия французин в началото, а победителя бързо го отсвирих :mad: Честно казано мислех, че накрая всички ще го издухат.

Вчера гледах това:

The Shortcut

The%20Shortcut%20%282009%29%202.jpg

Мнооооогооооо тъпооо. Това се получава с малко въобръжение и големи напъни за оригиналност.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз заложих на лудия французин в началото, а победителя бързо го отсвирих :hush: Честно казано мислех, че накрая всички ще го издухат.

Към средата на филма бях сигурна, че безличната австралийка ще е победител :hush:

Просто защото играеше много на сигурно - само наблюдаваше, без много да говори - обаждаше се в най-нажежените моменти.

А онея двамата убавци - индиеца и големия ентусиаст бързо ги отсвирих. Много мръсно играеха.

Супер е филмчето ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Bright%20Star%20movie%20poster.jpg

Историята на Джон Кийтс, който умира на 25 мислейки, че е провалил се поет, а в последствие оказал се един от най-известните романтици на своето време.

Красиво-тъжна любовна история, отново адмирации към BBC

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

movie_6128.jpg

"Must love dogs" По препоръка на един приятел (ненадминат романтик). В описание само ще кажа: Много сладко филмче.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Умирай Трудно 2

die_hard_2_die_harder_dvd_bruce_willis__large_.jpg

Редактирано от Assassin95 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ондин

ondine-535x325.jpg

Ко да кажа? Филмът има страхотна атмосфера, с музиката, с героите, с природата те отнася на съвсем друга планета. Интересно е една съвсем обикновена история как може да се превърне в приказка. Въпреки всичко това, не е от филмите, които бих казала, че ми харесват. Просто нъцки, не е мой тип. Прекалено много драма и разтягане.

Спирит

20874285.jpg

Разстоварващо детско филмеча за едно конче и неговата свобда. Кончето по едно време се влюбва и в една дореста кобилка. Дай боже всеки му :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Pleasantville това наричам аз филм за разтоварване. Прилича на Шоуто на Труман, но е развит в друга посока. Влиянието на телевизията през 50-те и семейната идилия, в която съпрузите спят в различни легла, всички цветове са черно-бели, няма дъжд и огън. От друга страна проследява появата на тийнейджъра като личност както и битовизмът, който съсипва брака, но това е оставено на заден план. Както и да е, приятен филм с красиви костюми, camerawork и отлична актьорска игра.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Stealth

stealth_ver4.jpg

Много готин филм. Напомни ми за Трансформърс :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Then_Came_Lola.jpg

Загуба на време.. :cool:

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Загуба на време.. :cool:

Напълно съгласна ... :cool: Аз даже не писах тук, че съм го гледала ..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Читав е - не съм гледал по-старите версии

MV5BMTc4ODc4NTQ1N15BMl5BanBnXkFtZTcwNDUxODUyMw@@._V1._SX640_SY948_.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Coco Chanel & Igor Stravinsky

MV5BMTQxODQzNTIxMV5BMl5BanBnXkFtZTcwNzQ1ODkyMw@@._V1._SX640_SY510_.jpg

Много филми за Коко Шанел в последно време.

Имах големи надежди за този - очаквах да видя страстната връзка между Игор Стравински и Шанел, а не видях точно това. Като цяло не ми хареса, иначе историята е интересна.

Силно ме впечатли Мас Микелсен - датчанин, който играе руснак, но говори предимно на френски. Иначе филма беше много стилно заснет -декори, костюми, музика...

Но може би седнах да го гледам с прекалено големи очаквания.

Току що го изгледах. Хареса ми фактът, че е смислово и визуално свързан с Коко преди Шанел.

Хареса ми актрисата, която играе Коко, много женствена, много красива докато Одри носеше нещо момчешко в образа си, което не ми се връзваше с идеята за Шанел. Хареса ми и играта на актрисата, когато прелъстяваше. Носеше в себе си силата на жена, която може да е сама и независима, а в моменти на слабост като озни, в който вижда снимката на англичанина, да си позволи да има всекиго, дори и руснака. Защото в крайна сметка както казва в Коко преди Шанел "I always knew I'd be no one's wife. Not even yours."

Руснакът не ми хареса. Езикът му, музиката му и поведението му бяха истерични. Идеята, че не може да се държи в ръце, няма смелостта да признае изневярата си и накрая моли жена си да не го зарязва, а да остане в къщата на любовницата му след като тя знае всичко, е направо абсурдна.

Трябваше да изгледам целия филм и да прочета за пиесата, за да схвана, че началото (пиесата) и краят (моментът, когато са вече стари) са свързани:

the relationship of Stravinsky and Chanel mirrors the revolutionary spirit of “The Rite of Spring,” as does Chanel’s preference for stark black-and-white. Like the dancers in “The Rite of Spring,” spasmodically responding to seasonal cycles, the lovers allow passion to pre-empt propriety as they follow nature’s way.

Оставяйки това настрани, филмът е добра част от историята за Коко.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Percy Jackson & the olympians the lightning thief

son-of-poseidon.jpg

Готино филмче. Харесвам филми със сюжети от гръцката митология, пък е направено с доста комични моменти, което ме забавляваше още повече. :rolleyes:

I love you, Beth Cooper

i_love_you_beth_cooper_xlg.jpg

Мммм...нищо особено ... просто няколко забавни моменти ... и тва е.

Редактирано от aMoPe (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Pleasantville това наричам аз филм за разтоварване.

И аз него. Харесва ми много. Още съм доникъде, но споделям впечатления, че може и да не го догледам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

О, заради мен ли го гледа? Поласкана съм.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Марго на сватбата/Margo At The Wedding

margotatthewedding.jpg

Един от малкото филми с Никол Кидман, който не бях гледал. Много ми допадна, а и двете с Дженифър Джейсън Лий правят много силно екранно присъствие.

Буден/Awake

awake2007dvdripxvidac3r.jpg

Много добър, неклиширан трилър, държащ в напрежение до последните кадри. И все пак, във всеки следващ момент очаквах Хейдън Кристинсен да извади джедайския си меч...

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

• Добави ново...