Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Последният филм, който гледах...

Препоръчан отговор

гледа го снощи по тв7, нали?

Да, използвам липсата на мачове, че да попълвам пропуските си в областта на киното. А пък "Окото" чака ред.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 1,4k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Имаш умението да говориш много, без да кажеш нищо по темата. Иска ти се да съм казал нещо лошо за иранското кино, но не съм. Но пък го ползваш да ме нападаш с това!? Констатирала си, че в САЩ обичат

Nefes: Vatan sagolsun (2009) .......... Без думи........ гледайте го.. надявам се да го разберете и осмислите ...

Всеки който е погледнал поне постовете ти в тази тема, знае, че имаш претенциозен и доста, как да го нарека, профилиран поглед върху киното. Филм от САЩ на теб няма да ти хареса, но пък за военни дейс

Публикувани изображения

публикувано (редактирано)
Да, използвам липсата на мачове, че да попълвам пропуските си в областта на киното. А пък "Окото" чака ред.
"Окото" и при мен чака ред. В последните 6-7 месеца го изтеглих три пъти и после без да го пускам го затривах за да освободя място на харда. Сега вместо с филми и хамерикански ТВ сериали си запълвам времето с любовни романи, а околните ме вземат на подбив. Ама какво да направя, като дори театралните постановки ("Гръм и плясък" и "В ляво от асансьора") за които взех билети ги отмениха с извинението, че са отложени поради заболяване на единия от комедийната трупа. Имам дълбокото подозрение, че виновното лице което не се е грижило достатачно за здравословното си състояние е Августин Демерджиев, та предполагам той ми осигури още свободно време... за четене вместо гледане.

За това, че сте го изгледали целия - респект. Аз не издържах.

http://www.collider.com/wp-content/image-base/Movies/B/Bright_Star/posters/Bright%20Star%20movie%20poster.jpg

Историята на Джон Кийтс, който умира на 25 мислейки, че е провалил се поет, а в последствие оказал се един от най-известните романтици на своето време.

Красиво-тъжна любовна история, отново адмирации към BBC

Макар, че инфото в IMDB ме изненада и леко издразни (роля на Фани Браун е дадена на австралийка, а не на англичанка), това ще влезе в списъка ми с чакащи. Благодаря ти, че го спомена. Едва ли щях да му обърна внимание, а не искам да пропускам поредния masterpiece на BBC. Редактирано от yvsot (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Буден/Awake

awake2007dvdripxvidac3r.jpg

Много добър, неклиширан трилър, държащ в напрежение до последните кадри. И все пак, във всеки следващ момент очаквах Хейдън Кристинсен да извади джедайския си меч...

Ммммм благодаря, че сподели ;) Страхотен филм!

Довечера ще гледам и The eye :(

Редактирано от aMoPe (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

The Amityville Horror (2005)

9917c483845fccde45827dd457254af33a35d150.jpg

Страхотен филм!

Редактирано от Assassin95 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

You don't know Jack

Добър е филма, отново невероятна игра на Ал Пачино. Накара ме да се замисля за избора на човек да умре или да живее с непоносима болка :rolleyes:

Редактирано от ПеЧеН ЛиГлЮ (преглед на промените)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

bscap0001bgp.jpg

bscap0012jw.jpg

Последния бе "Хотел Рай" - документален за бл.20 в Ямбол който нашумя напоследък със слуховете за предстоящото му събаряне. Филма е много добре направен и според мен всеки средно интелигентен българин ще го оцени. Впрочем излгледаите го и сами решете.

Хотел Рай - Zamunda . net

Редактирано от Enei (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
...Последния бе "Хотел Рай" - документален за бл.20 в Ямбол който нашумя напоследък със слуховете за предстоящото му събаряне...

Да, имаше интервю и с кмета на Ямбол, който бе достатъчно категоричен по въпроса за събарянето на блока, който изглежда като сграда от Бейрут, Сараево или Сталинград.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Exam (2009)

exam_2009_400x300_93829.jpg

Допадна ми. Добър трилър и различен от останалите, което беше хубавото в него...

Споделям мнението - филмът е добре замислен и реализиран, а е и различен, като последното е основното му достойнство. Изисква се и внимателно проследяване на репликите, а това е несъмнен плюс, защото зрителят става едва ли не участник в действието. Е, не мога да го причисля към върховете на жанра, но определено си струва отделеното време.

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Orphan

p_50628.jpg

Сираче

Тематиката нищо ново под слънцето, но пък аз и нямам подобен критерии. Всичко по-горе важи и за този филм, много ми хареса ;)

И на мен ми хареса, но ме хвана яд, че успя да претрепе мъжа. И тайничко се надявах малката Макс да проговори пак...

Ondine

ondine-535x325.jpg

Ондин

Ко да кажа? Филмът има страхотна атмосфера, с музиката, с героите, с природата те отнася на съвсем друга планета. Интересно е една съвсем обикновена история как може да се превърне в приказка. Въпреки всичко това, не е от филмите, които бих казала, че ми харесват. Просто нъцки, не е мой тип. Прекалено много драма и разтягане.

Наистина прилича на приказка. Даже за момент успяха да ме заблудят, че ще е такова (със заравянето на "тюленската кожа" :blink: )

А аз пък бих казала, че ми хареса. Нетипичен е.Красив е.

А и да не забравяме, че е с Колин :baby:

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

The Last Airbender / Последният повелител на въздуха (2010)

wcet4z1.jpg

Филма е хубав ! М. Найт Шаямалан в нова светлина ... НО качеството е УЖАСНО ... не правете моята грешка ... изчакайте го малко по добро . То аз с моя скапан GSM по - добре щях да го снимам !

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Wake (2009)

Wake+2009.jpg

Сладко, с познат сюжет от 2-3 предишни, но актьора си е готин, затова повече ми хареса :D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хей, гледахте ли The eye

the_eye.jpg

Добра игра на Джесика Алба, обаче не ме грабна много сюжета, Awake ми хареса повече. Но аз не си падам по трилъри и такива измислици, може би заради това. :D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Everybody's fine

everybodys-fine.jpg

Много ми беше тъжен. Но и в живоа е така. Родителите дават всичко за децата си, а те, като пораснат, почти не се сещат за тях. В случая една трагедия събра семейството...

Хей, гледахте ли The eye

Добра игра на Джесика Алба, обаче не ме грабна много сюжета, Awake ми хареса повече. Но аз не си падам по трилъри и такива измислици, може би заради това. :rolleyes:

Аз пък го харесах, и то много. Гледах го още, когато излезе :P Падам си по такъв тип филми, та нямаше как да не го оценя високо. А и Джесика харесвам, та още повече

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Wake (2009)

http://4.bp.blogspot.com/_l9uoaWiQ1tA/S9S5vp578rI/AAAAAAAADdE/7gChXEp7uGY/s400/Wake+2009.jpg

Сладко, с познат сюжет от 2-3 предишни, но актьора си е готин, затова повече ми хареса :biggrin:

You had me at "познат сюжет", но напълно ме спечели с "актьора си е готин".

Внимание Free Leech: Until GMT - Friday 31st December 2010 at 12:00 pm

Редактирано от yvsot (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

man_in_the_moon.jpg

прекрасен дебют на Рийз Уитърспуун. Добра актриса е тя- жалко, че повечето хора я асоциацират единствено с "Професия Блондинка", защото има и своите много хубави роли в "Панаир на Суетата", "Колко е важно да бъдеш сериозен", "Walk the line", дори "Cruel Intentions"...

а за конкретния филм мога да кажа, че е много приятен, без да е натрапчив, просто е хубав. :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
The Runaways - всички тези рок-н-рол истории са едни и същи, но нали затова ги гледаме. Актьорската игра беше на ниво и пак видяхме Майкъл Шанън, лудия Майкъл Шанън от Revolutionary Road, да разбива.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Селестинското пророчество

hjuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu.jpg

Филмът е направен по световноизвестният бестселър на Джеймс Редфийлд.

Главният герой е безработен учител, който след куп мистерии и странни съвпадения се озовава в джунглите на Перу в търсене на древни ръкописи.

В ръкописите има тайнствено пророчество, което предсказва световно пробуждане и духовна промяна на човечеството.

Църквата обаче е против разкриването на пророчеството и се опитва да попречи по всякакви начини на Джон да разгадае тайната.

Р.S.

Книгата се чете бавно и дълго,филма е просто отгоре,най-важното...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Death at a Funeral (2010)

death_at_a_funeral_poster_01.jpg

Филмът е много "забавен"... Който желае може да го изгледа тук

Редактирано от proletsearch (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Внимание Free Leech: Until GMT - Friday 31st December 2010 at 12:00 pm

Me - power

Before You Say I Do

Before+You+Say+%27I+Do%27+2009.jpg

Много ми хареса. Целият актьорски състав се справи отлично, не беше снимано като второкачествен филм. Разтоварваща романтика! :D

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Използвах излъчването по ТВ и си припомних отново "Доблестни мъже"/"А Few Good Men"

afewgoodmen.jpg

Много майсторски направен военно-съдебен трилър с показно участие на част от асовете на професията - Джак Никълсън, Том Круз, Деми Мур, Кевин Бейкън, Кийфър Съдърланд...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване