Премини към съдържанието

Колко книги сте прочели  

564 гласували потребители

1. 1. Колко книги сте прочели

• Нито една
      12
    • по-малко от 10
      35
    • 10-50
      72
    • 50-100
      52
    • 100-200
      53
    • 200-500
      72
    • над 500
      119
    • не мога да броя до толкова
      93

Препоръчан отговор

Бройка не знам, но четенето ми е едно от най-любимите хобита. :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гласувах със 50-100 тъй като не знам колко книги съм прочел пък и доста от тях са свързани със сверата с която се занимавам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз също не им знам точната бройка, но мисля, че са повече от 450, като повечето съм ги прочела на компютъра.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Точно бройка не мога да кажа, но вероятно са около 150-200. Обичам да чета - и полезно, и приятно е. :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Nad 1700 knigi :),,zapisvam si  vsichki,imam si kartoteka 

браво, поздравления

:yanim:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Nad 1700 knigi :),,zapisvam si  vsichki,imam si kartoteka 

Ибре, Курорте! Аз дотолкоз не мога да броя! Евалла! :wors:  Аз съм неграмотен и се възхищавам на хора, които могат да четат и са прочели такова количество книги.

Поздрави!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Три от които двете са книги -игри

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

100 книги, които всеки трябва да прочете, докато е жив!

http://www.obekti.bg/chovek/11378-100-%D0%BA%D0%BD%D0%B8%D0%B3%D0%B8,-%D0%BA%D0%BE%D0%B8%D1%82%D0%BE-%D0%B2%D1%81%D0%B5%D0%BA%D0%B8-%D1%82%D1%80%D1%8F%D0%B1%D0%B2%D0%B0-%D0%B4%D0%B0-%D0%BF%D1%80%D0%BE%D1%87%D0%B5%D1%82%D0%B5,-%D0%B4%D0%BE%D0%BA%D0%B0%D1%82%D0%BE-%D0%B5-%D0%B6%D0%B8%D0%B2

За съжаление от тях съм прочел само 27. Имам още време и желание да чета. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аз пък преди години, като бях малък , отворих една книга, намерих в нея косъм, погнусих се, и от тогава не съм пипвал подобна пущина :shy11:

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аз пък преди години, като бях малък , отворих една книга, намерих в нея косъм, погнусих се, и от тогава не съм пипвал подобна пущина :shy11:

Зат'ва, трябва само електронни да четеш!

За съжаление от тях съм прочел само 27. Имам още време и желание да чета.

Значи, няма за какво да съжаляваш. Ако искаш, до края на годината ще си ги прочел :)... Но според мен тази класация твърде а) бие към класика; б) бие към Щатите (но пък интересно, що се губи Магьосникът от Оз...). Художествената литература (както и всяка форма на изкуство) според мен е твърде персонално нещо и няма как да се харесва едно и също на всички. Редактирано от flare (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи, няма за какво да съжаляваш. Ако искаш, до края на годината ще си ги прочел :)... Но според мен тази класация твърде а) бие към класика; б) бие към Щатите (но пък интересно, що се губи Магьосникът от Оз...). Художествената литература (както и всяка форма на изкуство) според мен е твърде персонално нещо и няма как да се харесва едно и също на всички.

Напълно съм съгласна, че различните хора имат различни вкусове, но не мога да разбера как така тази класация бие към Щатите, след като от многобройните англоезични писатели в списъка едва около двадесет (а може и по-малко) са американци.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добър вечер интересно но аз не се смятам за интелигентно начетен защото до сега се опитах да прочета една книга и то ми я дадоха но не можах книгата беше мисля 10 листа на световно известния Карлос Кастанеда и се казваше една отделна реалност до 7 8 страница и това май съм чел вицове но нямам и една прочетена книга до сега а и ученето не ми вървеше не съм развит в тая област

Три от които двете са книги -игри

АА  подсетихте ме и аз съм играл с книга ,но не съм я чел цялата помня ,че там се прескачаха страници и така беше направена ,че не я прочиташ а постоянно се трансформираш някъде

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Със сигурност по-малко, отколкото ми се иска.Гласувах за 10-50.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Писах че съм прочела над 500 книги , защото само моите книги в къщи са над 700 , и може да се каже че съм ги прочела почти всички .просто обичам да чета.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само "Винету"

Поклон! Аз и него не съм прочела. Карам само на вестници и списания.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.