Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

BenSherman

Какво става с дата.бг?

Препоръчан отговор

Отваряте ли сайте, кога ще бъде онлайн, имате ли представа?!

МЕрси предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Уж беше за тази вечер. Вече трябваше да е пусната, а врътнаха на още 24 часа.

Пак се оризилиха .. никога не си изпълняват обещаното.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вчера трябваше да пуснат Датата в 12 часа през нощта, а сега съм в информатиката и с изненада гледам, че не са спазили срока. Пак ще чакаме.

П.П. Йеее, сложих Файърфокс! biggrin.gif

Беше ми писнало от Експлоръра. :)

Редактирано от Deltichko (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

6 часа и 45 минути ми дава на мене, няма да го пуснат тия дни сайта май, както е тръгнало..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според брояча към 5 следобед трябва да е готова. Дано само да не са изтрили всички качени снимки в, защото ще прецакат доста хора. Много ме разочароват, честно казано. За сега само режат от екстрите на сайта.

А иначе браво на Арена! :)

Редактирано от mico (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
пак се изложиха

2 пъти отлагат пускането

Около 17:00 ще се види cool.gifbiggrin.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дано,че и аз се изнадих вече. :top secret:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тук пише още час и половина, а тук - 8 часа. ohmy.gif Май съвсем не са в час... biggrin.gif

edit: Е, дата.бг са неповторими. Браво! Втори като тях няма: Уважаеми потребители, благодарим ви за разбирането и подкрепата, която ни оказвате във вашите писма и още веднъж молим да приемете нашите извинения за закъснението. Добрите новини са, че сме на финалната права и до края на деня пускането на страницата ще е факт.

Редактирано от mico (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Хем ви боли, хем ви сърби.

Ще чакате/ме.

Който не му отърва - да не влиза.

Ами т'ва сърби, че на няколко пъти беше казвано точен час за пускането и на няколкото пъти не се спази biggrin.gif

послепис: Сега се чудя дали до края на деня ще стане :speak:cool.gif Интересно ми е да видя сайта

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това ше е някаква нова версия на data.Очаквам да е по-бърза търсачката и самия сайт.Предполага се че щом ще е нова версия ще е по-хубава от старата.Щом имат някакви проблеми с пускането на сайта,нямаме избор освен да ги изчакаме.Все пак по-добре късно отколкото никога.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

eee нетърпелива работа ле

изпиите 1 вода да се поуспокойте

а иначе дано форума има малко по-добра визия и важните теми се открояват че сега не се търпи

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Айде бе .. осрали са.. нема такова нещто.. благодарили на еди кой си .. ми аз как да им пиша че може да ма фатат .. както винаги си серат у крачола..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ами т'ва сърби, че на няколко пъти беше казвано точен час за пускането и на няколкото пъти не се спази biggrin.gif

послепис: Сега се чудя дали до края на деня ще стане :speak:cool.gif Интересно ми е да видя сайта

И ние сме БЪЛГАРИ макар и извън прделите на родината!!!Дайте ни достъп до всички екстри на сайта!!!Благодаря все пак,че можем да надзърнем тук там. ;)laugh.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-вероятно бързат да си плащат за търсачката... laugh.gif

Редактирано от momolord (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нищо ново, от дата.бг никога не са знаели как да си оправят сайта, нито форума. Струва ми се че хората които работят там не са наясно с IT сферата ohmy.gif Дразнещото е че залъгват хората с някакви срокове, на които вече никой не вярва, просто са си некадърници и не заслужават потребителите си. Ами като не могат да се справят. затварят саита за месец и го "оправят" а и дано новият дизайн да не е изакан като флаш колелото преди време

Редактирано от formati (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...