Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Незнам какво ми стана ... илюзия или реалност.

Stambini
 Сподели

Препоръчан отговор

Снощи си легнах около 00:00 часа... и от тук нататък нещо ми се губи незнам как да го кажа.Санувах че си чаткаме с гаджето и си помня 03:21 и тнт точно от 1-вото съобщение (по Skype). Тъкмо ми написа Лека и се събудих, все едно беше кошмар .. и изтичах бързо на компютъра да проверя Skype и оп мамка му ... писали сме това което сънувах точно към 3 часа и 3 половина.Попитах брат ми.. дали вижда същото което виждам и аз.Как да си го обесня незная.. не ми се спи , следователно съм спал и съм да го кажа във "Шок" Аз много обиачам гаджето си , лудо влубен съм в нея но това просто не мога да си го обесня. Или след като съм си легнал и съм станал на сън или незнам та това е невероятно очудващо ohmy.gif При вас случвало ли се е такова нещо ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

в 21 век сме има вече добри лекари , питай и комшиите дали не са те виждали да вървиш по парапетите с ръце напред.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Преживял си т.н. дупка в паметта

и на мен ми се е случвало в пубертета.

Освен ако не си пил или взимал опияти..

повече сън,по-леко със стрстите и всичко ще е наред!

скоро ще забравиш неприятното чувството

мозъкът си прави лоши шеги понякога

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може би ще е добре да вземаш предпазни мерки когато си лягаш, връзвай се с нещо. Някакъв катинар с таймер, да не може да го отвориш преди определен час. Че сега става студено, ще има и лед, не е сезон за катерене по первазите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може брат ти да си е писал с гаджето ти ,пак ти наистина да си спал,за това помисли ли си? :bye1:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може брат ти да си е писал с гаджето ти ,пак ти наистина да си спал,за това помисли ли си? :bye1:

ти не си интригантка

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ти не си интригантка

Виж ,аз само си написах предположението,това че на някой не му харесва е отделен въпрос.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Виж ,аз само си написах предположението,това че на някой не му харесва е отделен въпрос.

То от подобни предположения са битовите скандали завършващи понякога с ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може брат ти да си е писал с гаджето ти ,пак ти наистина да си спал,за това помисли ли си? :)

Според мен брат му задява гаджето му....това ще да е.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То от подобни предположения са битовите скандали завършващи понякога с ...

Всеки има право на собсвено мнение,не е длъжен да взема предположението ми на сериозно.Аз лично ,за да разбера да ли е било сън или реалност ще се обадя на гаджето си и ще го питам дали наистина сме си писали и няма да се жалвам из форумите.

Редактирано от минкова (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ебаси интригата завързахте тука. Вече почвам да търся за особено жестоки убийства по новините. А може човекът просто да е сомнамбул. Ако е така, това си е перфектно оправдание, да правиш секс с друга жена - "ами мило аз си мислех, че съм спал, а то съм го правел насън...."

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ебаси интригата завързахте тука. Вече почвам да търся за особено жестоки убийства по новините. А може човекът просто да е сомнамбул. Ако е така, това си е перфектно оправдание, да правиш секс с друга жена - "ами мило аз си мислех, че съм спал, а то съм го правел насън...."

Правилно. Доколкото знам, не само такива работи, но и убийства могат да бъдат извършени насън. Ама трябва да попитаме някой специалист.

Гледах по телевизията за един, който прекаляваше с цигарите, количеството на енергийните напитки, които изпиваше - по много всеки ден, с кафетата, които изпиваше - по много всеки ден и с гледането на ужасии преди лягане. В резултат на това, много често ставал по време на сън - щот бил сомнамбул и биел с камшик родителите и приятелката си. Понякога изскачал вечер чисто гол през прозореца и не си спомням какво точно правел. Та, почти всяка нощ подивявал. Веднъж даже май подпалил жилището си. Ама отиде при специалисти и те го излекуваха - с хипноза и спиране на вредните навици. След това той дори се променил като личност. След като се излекувал станал по-спокоен.

А иначе, случката с теб не е нещо кой знае какво. Само гледай да не се повтаря често.

Редактирано от tuksum (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може брат ти да си е писал с гаджето ти ,пак ти наистина да си спал,за това помисли ли си? :P

Взе ми думите от устата :P Тя работата е ясна - чувал си на сън как тракат клавишите, докато пише брат ти и си сънувал, че ти чатиш biggrin.gif Същият номер става и ако някой започне да прелива вода от чаша в чaша от високо, докато спиш - започваш да сънуваш, че ти се пикае, а може и да се напикаеш. Стар номер, който редовно си правехме по бригадите едно време laugh.gif Гледай само като сънуваш следващия път, че правиш секс с гаджето си, да не получиш сутринта SMS от нея, че е бременна :)

Редактирано от Spyderco (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 седмици по-късно...

Бе не знам, ама след като прочетох внимателно поста, сред много правописни грешки, поставени според мен умишлено с цел заблуда на четящия, мисля че разбрах, че става въпрос за някакво сънуване и реално чатене, та да кажа, че те мойте набори или казано по друг начин тийнейджъри са малко пообъркани. Така че лягай си рано, наспивай се, явно една чаша бира и заспиване след 22:00 ч. ти се отразяват зле на паметта, така че поработи по въпроса, и недей да се шашкаш като започнете да се стреляте с магийки с "Волдемор" по някое време...

Редактирано от frason (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 4 месеца по-късно...
и недей да се шашкаш като започнете да се стреляте с магийки с "Волдемор" по някое време...

Това ще си го запиша някъде biggrin.gif

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой от вас замисли ли се, че може да са го отвлекли извънземни. :):hush: Може да ви звучи шеговито, но 1 път и на мен ми се случи доста странно нещо, но малко по-различно от това. Случката беше преди около 1 година, и е доста мистериозна никога друг път не съм имал подобен сън. Значи лягам си вечерта към 00:30 -01.00 там някаде, на сутринта се сабуждам, а в стаята грее слънцето и е един страхотен ден, а аз осещам всичко идеално. След като се изправям пред леглото тръгвам към другата стая (двете стаи ги дели 1 портал тип хармоника), която е със източно иложение и от там влиза доста показателна слънчева светлина. Кога се озовавам в другата стая ся обръщам наляво към стената и вместо стена ,виждам прозорец, а в него глава на извънземно (нали се сещате как се описват с глава като крушка и с големи и мили очички), което гледа право в мен. Естествено изпадам в страх и се връщам в другата стая, като се чудя какво да правя, а всичко изглежда също толкова реално, а аз не се будя. Седя и гледам секцията тъпо, и чакам да се сабудя от кошмара, обаче не се будя. В един момент затварям очи и си представям как това е сън и искам да се сабудя. Сабуждам се, пак в същата слънчева стая, в която няма нищо необичайно, всичко си е както трябва да е, а слънчевите лъчи пак проникват вътре по-същият начин. Отивам в хола с лек страх и гледам стената и няма нищо цяла си е, в следващият момент се връщам в всекидневната кадето бях легнал и гледам на прозорецът, който си е на мястото пак някаква извънземна чотора ме гледа, като тоя път изчезна аз затварям очи и вече вътрешно изпадам в ужас, като незнам кое е реалност и кое не. Пак се сабуждам за 3-ти път, и ме е страх да стана от леглото ставам и се озъртам, като вече наистиня нямаше извънземни. Най-странното е, че докато ставах първите 2 пъти сякаш нещо се базикаше със съзнанието ми неможех, нещо го манипулираше, а това ме изплаши най-много. Може това да е било сън, но просто всичко в стаята изглеждаше еднакво 1 към 1 и беше плашещо реално. Точно тази сутрин аз спях сам в къщи, нямаше никой друг освен баба ми, а тя беше през 2 стаи. Живея на 6 етаж, гледах вратите, прозорците и всичко, ама нищо съмнително. Това ми се случи към 5 и нещо сутринта, точно когато слънцето се показва. Нямам обяснение, как това ще е сън, след като вратите, пердетата, сенките и всичко друго, изглеждаше така както след като се сабудих тотално. Това осещане в главата все едно някои иска да вземе контрол над мен също много ме изплаши, но нищо не се знае. Дето се казва, истината е някаде там. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мхм... дали наистина има такова нещо?Мене много ме е страх biggrin.gif Да но не ми се налага да го изпитвам, не знам.. сигурно ще полудея ... biggrin.gif Ама човешкото съзнание е способно на много неща, могъщо нещо е ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 седмици по-късно...

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване