Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

melany

Проблем с инсталирането на драйвърите на Bluetooth

Препоръчан отговор

Купих си нов телефон Samsung J150 и с него си взех Блутуут.Има си диск и като го пусна да се инасталира вижте какво ми се появява:

wsjgn.jpg

Инсталирах наново Windows Installer,но пак същото Много ви моля да ми помогнете,но на по-прост език защото не разбирам много от тези неща :rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как инстлираш този блутут, връзваш го и чакаш да иска диска или направо го слагаш. И друго- инсталатора работи ли при други програми които се инсталират с него. ohmy.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Как инстлираш този блутут, връзваш го и чакаш да иска диска или направо го слагаш. И друго- инсталатора работи ли при други програми които се инсталират с него. ohmy.gif

Амии при мен проблема е бил вирус.Съвсем случайно открих програмата Malwarebytes' Anti-Malware,сканирах намери ми 29 вируса ,махна ми ги и вече нямам проблем с Windows Installer.Мерси все пак ! Весели празници!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

помагайте.не работи блутута.драйвърите са ок устройството мига ама не намира нищо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай следното:

1. Start –> Run –> въведи следната команда:

msiexec /regserver

2. Рестартиране на компютъра

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Note: Broadcom does not offer UnixWare, SCO and Solaris drivers for NetLink Ethernet controllers.

DOS Diagnostic Utilities

How to run User Diagnostic for a BCM57xx NetLink Device:

Create a bootable CD using the b57udiag ISO file

Boot to DOS using this CD

Choose option one on the FreeDOS 1.0 Final Cut CD menu

Choose option "Install to HD using FD setup

Run FreeDOS from CD ROM (return to command prompt)

cd to b57diag and run b57udiag

някой може ли да ми обесни тука за какво става на въпрос

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Note: Broadcom does not offer UnixWare, SCO and Solaris drivers for NetLink Ethernet controllers.

Забележка: Broadcom не предлага UnixWare, Solaris SCO и драйвери за NetLink Ethernet контролери.

значи ако търсиш мрежа трябва да обновиш драйвера от windows update

Редактирано от trix (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Забележка: Broadcom не предлага UnixWare, Solaris SCO и драйвери за NetLink Ethernet контролери.

значи ако търсиш мрежа трябва да обновиш драйвера от windows update

не съм правила никакви настройки от оригиналния диск на лаптопа изтеглих драйвера за блуту обаче като тръгва да се инсталира програмата и като стигне към средата и ми изписва че е изключено натискам копчето от клавиатурата да се включи и не става давам му кенсъл да продължи да си се инсталира и като се инсталира и щракна върху иконката и ми изписва блуту нот фаунд после от сайта на броадком видях какъв точно е модела на блутуту за драйвера изтеглих го обаче и пише това което копирах тук и не мога да го разбера изтеглих някаква b57 но не знам какво да правя с нея модела на лаптопа ми е acer 5536 и би трябвало да имам блуту така си пише пък и имам специално копче на клавиатурата за него явно не мога да направя нещо както трябва

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

а в device manager има ли го този блутут?

това се отнася само за ос микрософт,разбира се

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

драйверите са наред

какво устр трябва да види блутута?

8b2e247a8d77962f.jpg

тука в контрол панела отметка на turn discovery on и show bluetooth icon in the notification area

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

виж тука http://support.microsoft.com/kb/840635/bg

аз ти предлагам да деинсталираш драйвера от Диспечер на устройствата и като открие нов хардуер да избереш да го актуализира от ъпдейтите онлаин

виж дали има и при network adapters ,ако да го махни и от там

или пробвай двата начина от страницата на microsoft

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...