Премини към съдържанието
st8414

Искам да си направя сайт!

Препоръчан отговор

Здравейте,както вече разбрахте от заглавието,искам да си направя собствен сайт,но ми трябва точна,конкретна и подробна информация,тъй като в тази сфера не съм много запознат,ще съм Ви благодарен ако ме насочите към читави източници на информация за начинаещи в тази област-всичко,от самото начало до пълното завършване на сайта,не искам предварително да уточнявам за какво точно ще е,интересува ме също така варианта със заплащане на тази услуга(ако реша,че ще е по добре някой друг да го направи),накратко-всичко свързано със инициативата "собствен сайт",благодаря предварително на всички които помогнат!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само не разбрах каква е връзката между "някой да ти го направи" и "собствен сайт". Или сядаш да си го направиш сам или пускаш една обява (в предназначените за това сайтове, при т.н. freelancer-и).

Съвет от мен : ако искаш да си го направиш сам и да знаеш от-до за какво става на въпрос взимаш от най-близката книжарница до теб няколко книжки, обясняващи HTML, PHP и някой редактор, като Dreamwevaer или Frontpage, примерно. Успех!

Редактирано от expoboy (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От-до. Официалната страница на организацията, която се занимава с уеб стандартите. Има си всичко.

Трябва ти само достатъчно време да четеш и читав текстов редактор като Notepad++.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като начинаещ ти препоръчвам : joomla,mambo,drupal или wordpress-последнат с-ма е най-лесна и има много допълнения за нея,така че бързо ще се научиш,а сайт се нея се инсталира за 5 минути.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Здравейте,както вече разбрахте от заглавието,искам да си направя собствен сайт,но ми трябва точна,конкретна и подробна информация,тъй като в тази сфера не съм много запознат,ще съм Ви благодарен ако ме насочите към читави източници на информация за начинаещи в тази област-всичко,от самото начало до пълното завършване на сайта,не искам предварително да уточнявам за какво точно ще е,интересува ме също така варианта със заплащане на тази услуга(ако реша,че ще е по добре някой друг да го направи),накратко-всичко свързано със инициативата "собствен сайт",благодаря предварително на всички които помогнат!

Здравей , аз бих ти продложил да ти няправя сайта. Правя ти го първо а ако ти хареса тогава ще се плаща но няма да е по скъпо от 150 лв Само кажи какво иксаш да има и как горе долу искаш да изглежда и го правиме . може и да пртатиш линкове на саитове които ти харесват и искаш подобни :speak::P пощата ми: е biker86@abv.bg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В Google ими и предложения за безплатен сайт :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да има темплейти има уеб пейдж мейкър ама по добре е да си научиш езиците.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прегледай wordpress както предложи webtranslations ще се научиш как става за няколко дни.

За пример ти давам моя сайт за 1 седмица го подкарах като хората. http://bgartz.netne.net

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам един въпрос относно template-ите. Текстът на всички, които видях досега, е на латински. Има ли някой представа защо?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам един въпрос относно template-ите. Текстът на всички, които видях досега, е на латински. Има ли някой представа защо?

Защото => Lorem ipsum
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ще съм Ви благодарен ако ме насочите към читави източници на информация за начинаещи в тази област... интересува ме също така варианта със заплащане на тази услуга...

Всичко това е на едно място: Направи си сайт! :yanim:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Таз Wordpress система колко е отвратителна .... :cool:

По-добре Joomla, но пак ще ти трябват познания по HTML и PHP, за да направим нещо свястно.

Редактирано от expoboy (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.