Премини към съдържанието
Skater

Проблем с преинсталирането

Препоръчан отговор

Значи като тръгна да преинсталирам още в самото начало ми изписва да поставя cd 2. Пробвах с Xp sp2 home и professional и на 2та такаа...Не съм мн компетентен, защо става така (все пак уина е на 1 диск) ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сетих се защо така става... иска ми диска на стария windows, а го нямам...някакви идеи ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Сетих се защо така става... иска ми диска на стария windows, а го нямам...някакви идеи ?

Аз имам една, обясни за какво иде реч първо. Врачките с в почивка сега, а аз не мога да позная точно каква легална джаджа имаш(разбирай машина+оригинална ОС)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами дръпнах някаква версия на xp sp2 vista transformation pack oт замунда (вече я няма май) .. и сега като дам на нова инсталация ми го иска този диск..пробвах и с новия диск, но не става. Мислех за вариянт да махна windows и да го инсталирам, но не знам...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

До колкото зм тоя Vista Transformation Pack ти прави облика на ХР като на Виста (но може и да греша). И не е Уиндоус, а програмка, която се слага допълнително и прави мн бели с ОСто.

КАто почнеш да преинсталваш форматирай дяла и ако пак ти иска СД2, просто деинсталирай Виста пак-а и пробвай отново

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ама точно това е...нали като съм направил bootable disk и при самото инсталиране когато ми дава 3те команди - да инсталирам, да поправям или f3 да излеза катот дам enter, за да инсталирам ми иска някакъв друг диск... няма как да форматирам..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като си решил да преинсталваш, направи си настройските в БИОС да ти буутва направо от СД/ДВД и няма да имаш проблеми. Защото инстала ще започне още преди да е заредил Уиндоуса :whist:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ама тоя upgrade е пречукал сичко.. колкото и да натискам не ми влиза в биос... sad.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ама тоя upgrade е пречукал сичко.. колкото и да натискам не ми влиза в биос... sad.gif

Пробвай при рестарт натискаш F11 или F12 (при мен е F11), за да ти излезе буут меню, маркираш CD за да се стартира.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Направих си го cd/dvd bootable... ама пак си е същото иска някакъв диск 2 (предполагам диска със стария windows vista trans pack). До сега не ми е ставало така. Имам само 1 дял, освен да го форматирам ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.