Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

С какво гледате DVD филмчетата ?

Препоръчан отговор

Искам да питам с коя програмка гледкате DVD филмчетата, които сваляте, аз например ползвам Power DVD 6, но ме дразни това, че немога да си направя например субтитрите жълти ! Има ли начин, щото из настройките му нищо не намирам или има друга програмка, с която мога да реша този проблем ?

Мерси предварително... cool.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Media player classic e най-добра за машина над 800 Мhz

има си вградени декодери за видеото и звука

цветя на субтитрите неможеш да ги сменяш

те за залепни като слои във видеото няма как да им смениш цвета

без да преправиш целия филм

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предпочитам BS player Pro 1.36 ,но въпреки това има още едно много добро плеарче Crystal Player Pro 1.96 който е със доста повече екстри ,но за сметка на това има по-лош интерфейс :clap:

Пробваите ги и няма да съжелявате!!! :wors:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

зада смениш цвета на субтитрите трябва да отидеш в настройките на всеки един плеър където се сменя шрифта там има възможност за смяна на цвета на буквите

когато субтитрите ти излизат от G400 това е когато пускаш филм например с Медия Плеър Класик и без да си указал субтитрите те ти излизат / това става единствено ако името на филма е съвсем същото като на файла със субтитрите, тогава влизаш в настройките на този модул и от там сменяш цвета

аз лично съм най доволен от JetAudio засега несъм срещнал файл който издава звук или вади картина за което да си имаш инсталиран кодек и този плеър да не го подкара

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

с Windows Media Player 10

щото дистанционното на тунера ми AVerTV GO 007 Plus може да управлява WMP без допълнителни програми

много яко

се едно си имам DVD с дистанционно

препоръчвам го тоя тунер

cool.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Windows Media Player 10 става за гледане на DVD-та и е напълно ненужно да се инсталирват отделни програми специално за тази цел.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване