Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

как да увелича скоростта на интернета

Препоръчан отговор

Ами на какъв абонамент си?

Редактирано от cook (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай да минеш на по-висока тарифа.Даунлоад менажерите са по-скоро като прекъсне връзката да почнеш оттам откъдето си спрял,пробвал съм десетки.Ползвам Download master и на работата Флашгет.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Или да му хакнеш сървъра че да пуска повече. Аз поне не познавам успели по този начин. Всички досега са успели по другия начин - с пари.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е лоша идеята Ви за ADSL - Само много добре прочети договора. Чети и между редовете. Едно закъснение с плащането от Ваша страна,таксуване като "неплатежоспособен" и плащаш една година ежемесечната такса - БЕЗ ДА ИМАШ НЕТ. Комшията ми го сполетя тая участ. Бъди Умен!!!! Не, че е лошо.

Успех и 500к/сек пожелавам.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Не е лоша идеята Ви за ADSL - Само много добре прочети договора. Чети и между редовете. Едно закъснение с плащането от Ваша страна,таксуване като "неплатежоспособен" и плащаш една година ежемесечната такса - БЕЗ ДА ИМАШ НЕТ. Комшията ми го сполетя тая участ.  Бъди Умен!!!! Не, че е лошо.

<{POST_SNAPBACK}>

Ако това е истина е още една причина да съм щастлив че доставчика ми не е български( тук се натискат кой да ти дава нет и са доста толерантни).

А това което казваш е подсъдно, нищо че е заложено в договора.

Някой ден като гласуват Закона за Защита на Потребителите ще видят те!

sad.gif:nono:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе какви Download accelerator-и какви ПО-широкобандови модеми бе.Някой да има идея от Шейпър и за това как се определя скоростта на клиента!!!!!

Ай стига с тия глупости по форумите ай малко преди да се постват въпроси и НАЙ вече " компетентни" мнения малко да се чете преди това.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Абе какви Download accelerator-и какви ПО-широкобандови модеми бе.Някой да има идея от Шейпър и за това как се определя скоростта на клиента!!!!!

Ай стига с тия глупости по форумите ай малко преди да се постват въпроси и НАЙ вече " компетентни" мнения малко да се чете преди това.

<{POST_SNAPBACK}>

:bye:

Доста компетентно звучиш!

Евала! ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

<{POST_SNAPBACK}>

Преди да казваш кой говори глупости и да даваш компетентни мнения и препоръки се научи да говориш с по-нормален тон и да избягваш да даваш оценки на едно или друго мнение и да казваш кое е глупаво и кое не.

Редактирано от nickfox (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Не е лоша идеята Ви за ADSL - Само много добре прочети договора. Чети и между редовете. Едно закъснение с плащането от Ваша страна,таксуване като "неплатежоспособен" и плащаш една година ежемесечната такса - БЕЗ ДА ИМАШ НЕТ. Комшията ми го сполетя тая участ.  Бъди Умен!!!! Не, че е лошо.

<{POST_SNAPBACK}>

Малко ОFF...

Чест и почитания, lz4jw,

Не си съвсем прав за спирането на ADSL. Двете важни подробности са:

1. Ако си избереш сметката за ADSL да ти идва в телефонната сметка, това значи че ако не платиш телефона си, то ти гори и интернета и обратното. Има възможност двете сметки да са отделни (пак ще си пристигат в един плик).

2. Договора за ADSL е 1 год. За фирми има опция за 6 месеца, но цената на месец се вдига sad.gif. Ако решиш да се отказваш ще дължиш остатъка до края на едногодишния период.

Никоя компания не ще разглежда клиент като "неплатежоспособен", ако се забави с плащането на една сметка и да раздава глоби, при спряна услуга. Само клиента може да се откаже да ползва услугата и да плаща неустойка.

По темата:

Моя доставчик е много разсеян и ми е доставил и шейпър за да си точа колкото си искам, с колкото си искам,а и да оставям другите от ланката на сухо ;)

Както казаха други потребители

Единствения начин е когато отидеш и платиш повече на доставчика
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако това е истина е още една причина да съм щастлив че доставчика ми не е български( тук се натискат кой да ти дава нет и са доста толерантни).

А това което казваш е подсъдно, нищо че е заложено в договора.

Някой ден като гласуват Закона за Защита на Потребителите ще видят те!

sad.gif;)

<{POST_SNAPBACK}>

Кой ти е доставчикът?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

<{POST_SNAPBACK}>

Кой ти е доставчикът?

<{POST_SNAPBACK}>

JAZZTEL , защо?

Редактирано от Castigado Pantockrator (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди да казваш кой говори глупости и да даваш компетентни мнения и препоръки се научи да говориш с по-нормален тон и да избягваш да даваш оценки на едно или друго мнение и да казваш кое е глупаво и кое не.

<{POST_SNAPBACK}>

nickfox Хахахах голям смях пада с теб. Не мога да разбера защо се ежиш на jigsaw като той е абсолютно прав. Първо малко ще се по изръсиш да си намериш нов ADSL модем, второ БТК както и кабелните телевизии си имат система за управление на достъпа на устройствата по MAC адрес и като закачиш друг ADSL освен да си уплътниш времето с 10/30мин. Друго няма да направиш. Другото което е дори и да се закачиш и да използваш MACa на старото устроиство има Шейпър кой ще те отреже мазно мазно мазно хахаха тъй че не давайте глуповати предложения.

Редактирано от BloodMaster (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така, прочети защо съм отговорил на човека по този начин и тогава ме нападай. Май никъде не говоря нито за модеми, нито за достъп до интернет или как да го ускорим. Мисля, че поста ми към него е свързан с тона на неговия пост. Така, че първо ти чети и тогава се нахвърляй върху мен. А дали съм смешен или, то мисля, че не си ти човека, който да дава такива оценки за мен.

И нека запазим добрия си тон. Не съм предизвикал с нищо подигравателния ти пост.

П.П. По отношение на БТК и техния ADSL достъп до тях - ами там ти попрочети малко как става. Аз поне го знам, защото ползвам услугата им и малко или много съм запознат с начина и на функциониране и управление.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
nickfox Хахахах голям смях пада с теб. Не мога да разбера защо се ежиш на jigsaw като той е абсолютно прав. Първо малко ще се по изръсиш да си намериш нов ADSL модем, второ БТК както и кабелните телевизии си имат система за управление на достъпа на устройствата по MAC адрес и като закачиш друг ADSL освен да си уплътниш времето с 10/30мин. Друго няма да направиш. Другото което е дори и да се закачиш и да използваш MACa на старото устроиство има Шейпър кой ще те отреже мазно мазно мазно хахаха тъй че не давайте глуповати предложения.

<{POST_SNAPBACK}>

БлъдМастър правил съм го това с модема и това , че виждаш само това което ти оттърва си е твой проблем.

Дерзай си с кабеларките :bye:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 години по-късно...
Малко ОFF...

Чест и почитания, lz4jw,

Не си съвсем прав за спирането на ADSL. Двете важни подробности са:

1. Ако си избереш сметката за ADSL да ти идва в телефонната сметка, това значи че ако не платиш телефона си, то ти гори и интернета и обратното. Има възможност двете сметки да са отделни (пак ще си пристигат в един плик).

2. Договора за ADSL е 1 год. За фирми има опция за 6 месеца, но цената на месец се вдига sad.gif. Ако решиш да се отказваш ще дължиш остатъка до края на едногодишния период.

Никоя компания не ще разглежда клиент като "неплатежоспособен", ако се забави с плащането на една сметка и да раздава глоби, при спряна услуга. Само клиента може да се откаже да ползва услугата и да плаща неустойка.

По темата:

Моя доставчик е много разсеян и ми е доставил и шейпър за да си точа колкото си искам, с колкото си искам,а и да оставям другите от ланката на сухо :angry:

Както казаха други потребители

Де и моя да беше такъв ама не е аз съм на БТК и не съм изобщо доволен защото плащам за 6мб а получавам 0,380мб максимум до 0,480мб което е направо трагично 2gb ги свалям за 18часа и 39м а плащам 20лв за нета отделно таксата за телефона сега ми кажете какво да правя с пари пробвах нещат с програми пробвах пак неще жалба пусках и пак не става въобще не може да мръдне грам по на горе.Моля ви кажете какво да на

правя за да се вдигне скороста между другото съседа е пак на БТК а сваля 8 пъти по бързо от мен въобще съм най зле аз Моля ви помогнетеееееееееее

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Чудя се ако е с ADSL модем и го смени с по - широколентов ще го огрее ли? :wors:

Не! Скороста не се определя от модема при мормални условия!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване