Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Хм я да се драсна тука. Казвам се Петър от град Шумен съм и за сега съм на 16 години или поне още 2 месеца. Уча в ПМГ "Нанчо Попович" с профил биология и химия. Занимавам се с много и различни неща които ако трябва да изброявам поста ще стане километричен. Обичам музиката, киното, рисувам, но най-много от всичко обичам да пътувам. За сега от мен толкова който иска да знае повече да пита!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 631
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Здравейте, аз съм Зари. На 99г. съм и съм рядка птица.

Мислех да направя копи- пейст на част от си ви- то си, но реших че това едва ли ще ме "представи" (още повече, че името и възрастта ми са видни от профила). Та, ето няколко думи за мен- пиша от 10 год

Млада чаровна дама на 37 години с едно висше образование, със СУМПС категория В, висока 150 см, тежи 43 кг,с рижава косас и много лунички обича българската музика , хубавите книги, хубавото ядене (сла

Айде и кака ви да се представи. Викат ми Поля. На времето до името ми слагаха и звучното "Джина", после се чуваше и "Джака" / при все, че уиски не пия/. Към днешната дата съм забравена, както аз така и подвизите ми, но прилежащото "Алкохолика", :) май най ще ми ходи. От Търново съм, Велико Търново. На времето имах свободно време и разнообразни интереси, днес имам много работа. Деца нямам. Като приближа 40-те ще си осиновя едно седемнадесет годишно ... момче. :) Притежавам ирония, самоирония и огромно чувство черен хумор в запас за целия китайски народ. Имам три теми на разговор с които деня ми почва и свършва. А именно: еб*не, ла*на и гробища. Убедена съм, че съм изчаткала. По-лошото е че и всички около мен са на това мнение. Не приличам на семейството си! Те са добри хора. Аз съм цяло стадо от черни овце.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ай и аз дъ съ придставйъ :P Живьея на далеку, затува гуворя меку. Kулата фърчи направо знайш ли, а мацките бягат ут пътя ми, вироятну зъръди кулатъ ;) Гуляма бегачка!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Казвам се Елиза, на 13 години съм, от Асеновград (догодина може би ще се местя в Пловдив). Уча в ОУ "Христо Ботев" и догодина ще кандидатствам в Английската гимназия в Пловдив. Много обичам да гледам филми. Любимите ми актьори и актриси са - Ева Лонгория, Рийз Уидърспуун, Дженифър Анистън, Чад Майкъл Мъри("История за Пепеляшка" с Хилари Дъф) и Вин Дизел...ОбОжАвАм Ги!!! Любимите ми сериали са "Приятели" и "Тя и Той"...

Редактирано от CaT*EyEs (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Айде ся съм аз : Казвам се Жулияна (Жулка) и съм от Варна.На 14 години съм ама на 16 август ше стана на 15 :angry: Уча във френската гимназия и ся ше съм 9 клас :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да взема и аз да се представя. Казвам се Иван (не си харесвам много името, има прекалено много хора с него..), част от приятелите ми ми казват X [екс] идващо от ника ми. На 17 съм и съм от Ловеч. Последна година уча в ПМГ Ловеч профил информатика и английски. За напред възнамерявам да се занивам с компютри/хардуер/мрежи ..каквото покаже времето. Слушам метъл, пънк, рок и алтернативна музика. Голяма част от свободното си време прекарвам пред комютъра правейки най-ралични неща. Намеря ли нещо интересно много трудно се отлепвам от него :angry:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добър вечер на всички.Аз съм Салвия,да Салвия,не Силвия(не обичам да ми бъркат името).Кръстена съм на цвете,което много харесвам. В момента живея във Варна и се радвам на морето.На 25 години съм.Друго не се сещам какво да кажа за себе си.Като се сетя ще едитна.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Здравейте Публикувано изображение Аз съм Аврилил,на 10.От Пловдив съм.Имам 3 форума :speak: Имам рожден ден на 7 ноември.Голяма фенка съм на Аврил Лавин и Хилари Дъф.В момента участвам в конкурс за таланти на тема пеене.Любимата ми игра е The Sims 2.Пиша книги.Скайпа ми е bm1.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Наричат ме Николай,може би,защото така се казвам.На 17 год. съм от Лобеч,висок около 175см. със светла коса на бодлички и леко изпито лице.Уча в ПГМЕТ(Професионална гимназия по механо-електротехника) със специалност Електроника,в 11 клас.Мисля да продължа да уча нещо свързано с Информатика и Информационни технологии.Занимавам се предимно с изочаване на компютрите и момичетата :clap: (най-голямата слабост са ми момичетата).По характер бих казал,че съм печен,леко студен на моменти(много рядко) и държа много на приятелите.Обичам живота,обичам да обичам и мен да ме обичат(мацките-особено),мразя да казвам "извинявай,може ли,обичам те и ако обичаш".Това е общо взето,ако някой желае да научи повече за мен да ми пише на лично съобщение.Чао!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Хей сладурковци аз съм Деси на 16 (добре де почти :shy11: ) от ..да го кажем София.ЗАклета фенка съм на Good Charlotte,особено на Били. ;) Слушам принципно пънк,рок,емо и чат-пат метъл ;) Уча в 54 св.Иван Рилски в Надежда.Сега ще съм 10в.Малеее колко бързо лети времетооо :eek: И така не знам какфо да кажа друго :) А дам обичам да цъкам хек от време на време.Пробвах и скейт,ама не ми се отдава много :P Ау да спомена,че освен Били обожавам Наталия Тена,Джони Деп,Антонио Бандерас,Хю Грант,Хю Лори и още мнооогоо актьори (по-добре да не ги изреждам) :) Лъф я.Бай! Публикувано изображение
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре, и аз ще се представя. Казвам се Дес или поне по последни данни - така ми викат. Утре ставам на 22 години, смешното беше, че мислех, че ставам на 21... как да е. Уча последна година в Шуменския университет - БГ филология. Не съм много сигурна за какво ще ми послужи, но навремето имах амбиции да следвам Журналистика. Иначе работя в една Добричка компютърна фирма - сглобявам, оправям и прочее. Регистрирана съм в доста хардуерни и софтуерни форуми и ми става много глупаво, и дори смешно на моменти, че някои момчета и дори мъже се подиграват с това, че момиче разбира или поне се мъчи да разбира от компютри. Другото, което ме дразни е че представата за подобен род момичета е, че примерно не полагат грижи за външния си вид и са се оставили изцяло на решенията на Майката Природа. Това е прекалено глупаво, защото по пътя на най-проста логика ако някой има умствен потенциал да разбира от подобни неща, респективно ще има и осъзнаването, че "по дрехите посрещат, по ума изпращат". Отплеснах се - нали за себе си щях да говоря... много си обичам кучето, и стаята...имам много от онези малки сувенирни неща в нея. Ужасно се изнервям на колегата си, адски е разхвърлян и немарлив, последната му простотия е от преди пет минути, а именно : в помпата за минерална вода бяха останали около два литра, и понеже прочел на степчето, че се разтваря в толкова и затова го изсипал в бидона....аз сега какво ще пия?!....Имате ли нарицателно за такъв типаж?!....Пак се разприказвах, дано съм се представила подобаващо и четенето на моя отговор да е било увлекателно, иначе...не пийте степчета така : >

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте kaldata потребители, модове и админи. Ще гледам да се представя по-накратко, че в тоя форум и без мене има достатъчно неща за четене. И тъй, аз съм Николай, на 16 години от Велико Търново, имам честта да познавам единия от модераторите на този раздел - Aragorn(Elesar) - от почти 11 години и всъщност заради неговите разкази за форума реших да се регна тук. За външния ми вид - нищо особено, около 187 см, черна коса в момента в процес на растеж, горе-долу стройно телосложение. Чета фентъзи, слушам основно метъл, но и други стилове без чалга и кючеци, от спортовете се занимавам с баскетбол, билярд 8-ма топка и малко фитнес. В интерес на истината вече се срещнах с няколко потребители, главно мои градски и един от София. Общо взето това, нали обещах да не се разливам.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добър ден и от мен.Казвам се Искра,на кратко Иса от Търново,но в момента живея в Севлиево,скоро имам рожден ден,ама не казвам на колко съм,че са множко. До юли тази година се занимавах с училище(бях учителка),но заради проклетата система напуснах и сега работя като рецепционистка :help: . В момента кандидатствам за работа в БАН и може и да се преместя в София. Занимавам се с биология и химия(това и преподавах). За външния вид-ми 170 санта,56 кила,черна права коса,кафяви очи(не приличам на учителка нали ;) ).

Луда фенка съм на Ивана,гаджето ми е треньор и...обичам риболова :angry: Това е от мен,не се сещам какво повече да кажа за себе си(тези описания винаги са ми били трудни)

Редактирано от Rieke (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

здрасти и от мен.Аз се казвам Рени от Шумен съм на 24 год. фризьорка съм разработвам си салона Публикувано изображение влюбена щастливо!Незнам др какво да кажа Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, ...казвам се Георги Цветанов на 16 години от гр.Пловдив... повечето хора ми казват: T0m3kk... Обичам да се занимавам с Web Design & Hosting както и с компютърни езици... Обичам да слушам яка музика ( под яка разбирам: Rock, House, Techno, PsycheDelic, Industrial, Trance, Tribal и от време на време чалга , но чалгата е в умерени количества за разлика от алкохола употребен преди това... ) През свободното си време обичам да излизам с приятели и понякога става яко парти ;) Пуша ( много.... което е много лоша черта ) Говоря 2 допълнителни езика: Английски и Немски... По принцип по характер съм трудно избухлив, но понякога се дразня много на хората... Ако някой иска да разбере още нещо за мене на skype: rammstein9108 :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хмммм, много отговори на тази тема, че викам и аз да драсна, ами казвам се Валентина, маниячка пред компютъра, вечно усмихната и на ръба на всяко едно начинание, важното е то да има основание да се състои....общо взето нищо интересно, слушам R&B ДЖАЗ пънк рок метъл...зависи от широчината а усмивката :whist: Ще уча във Варна първа година ВИНС , нма повече, хайде...:P

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хехе:) и аз ще напиша нещо тук ;) .Казвам се Петя,на 20 години съм и живея в Костинброд.Завърших СМГ и това,че попаднах там е може би наи-големия ми успех:)Срещнах невероятни хора,с които прекарах най-хубавите 5 години....Сега уча в УАСГ,Геодезия,но и дори там най-близките ми колеги са от СМГ ;) Иначе съм контактна,обичам много да се смея и винаги съм усмихната.Нещото, без което не мога,е музиката :wors: Слушам постоянно,когато мога.Харесвам Placebo,Coldplay,Snow Patrol,System of a down,слушам БГ музика(тук нямам предвид чалга),DnB и много,много други неща :bye1:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Здравейте, аз съм Джу.

На 28 години, българо-италианка. Публикувано изображение Не мафиотка обаче :) Просто мама се влюбила в къдриците на татко и приложила глобализацията напрактика.

Обичам да се смея, нежна съм (така казват) и работя в рекламна агенция.

Ще се радвам да постоя повечко при вас :P

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 3 седмици по-късно...

:clap: Лелееееееееееее, средната възраст на представилите се до сега в този форум / като доста редовни потребители не са се записали тук / е около 17 години...В такъв случай, аз съм от безсмъртните Публикувано изображение , защото бях и аз някога на 17... Публикувано изображение Родното ми място е малък и хубав провинциален град, но това не е важно, тъй като сега домът ми е в мръсната и шумна София - Уви, борба за отцеляване !

По професия съм скучен счетоводител Публикувано изображение / кой, за каквото е учил... /

По душа съм поет :wors: / кой, какъвто си е /

По призвание съм актриса Публикувано изображение / кой, както му харесва... /

С няколко думи, преживяла съм много и хубави, но повече тежки неща до сега. Трябваше да правя трудни избори, поставяха ме пред свършени факти, гониха ме, обиждаха ме / близки хора /, а твърдяха, че ме обичат...Знам, цената на една коричка хлаб, защото не съм я имала...Знам, силата на един шамар, защото съм го отнасяла...Знам, болката причинена от лошата дума, знам и вкуса на сълзите...Но въпреки това, запазих живо детето в себе си ! И сега обичам, и сега прощавам и не спирам да се боря, за това, което истински желая, а то е много просто - да живея нормално! :wors: Е, това е за мен - най важното !!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, аз съм Мария от Асеновград.На 26 години,семейна с момченце на 9 месеца.Имам средно-специално икономическо образование.Много исках да продължа да уча,но поради липса на връзки не ме приеха,а имах все високи оценки(5.40),но това е друга тема. Форума е невероятен и се радвам,че съм част от него.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!Аз съм Галя,на 24г.В момента гледам малкото си бебенце,което вече съвсем не е малко-на 9 месеца.Регистрирах се в Калдата заради музикалния форум и в последствие открих страшно хубави неща,страшно готини хора и вече прекарвам доста от свободното си време тук-страхотни сте :):yanim::yanim::yanim::yanim::yanim::yanim:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Аз съм Боби. На 17(навършени) години сам, зодия везни! Пуша, пия, по жени ода, и още много работи, но най-голямата част от времето я прекарвам на компютара или в кервата(спя)!

Редактирано от leturn (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,казвам се Петя.На 15 години съм от Бургас.Както се вижда съм новичка във форума...От доста време преглеждам теми,работи тук,та накрая реших да се регна.Занимавам се с актьорско майсторство,уча и в такова училище (НУМСИ)..Хобито ми е фотографията.Просто обожавам ужасно много да снимам...Друго което обичам да правя е да слушам музика,да пея(нищо че въобще не мога :Д,важното е желанието все пак :Д ),да клошаря навънка с приятели...Слушаам....ъм...мразя да ме питат какво слушам...и за да няма въпроси ше си кажа от сега...Та значи слушам пънк,ска,хардкор,ой,рок,хард рок,метъл в абсолютно всички вариации (от ню до дет),малко реге,малко рага.. и всичко друго което ми хареса....но като основно това са стиловете които слушам по усилено.Не обичам нещата които са модерни... (модерно=>комерсиално=>клише)....Не обичам чалга и хаус,както и хората които я слушат...Понякога измежду тях има и попаднали хубави хора,но това е друга тема.Мразя хората които плетат интриги,които си нямат работа и порди тази причина са решили че трябва да човъркат живота на другите.Мразя да се занимавам с хора които по някакъв начин са решили да се бъркат в живота ми.В повчето случаи ги оставям да си блъскат главите в стената....Обичам (с главно "О") бойфр-то... и то ужасно много,обичам овце,сладко,сладолед,вишни,череши,сладникави парфюми и т.н....За външност....-какво да кажа....нямам крака по един метър,не съм с руса коса,нямам големи гързи (в случей че някой го интересува).....но не съм за изхвърляне...и ДА смея да твърдя че съм хубава...Който не му харесвам няма вкус :Д (колко скромно,а :д)..а който има проблем с това ше ме извнинява-не съм се родила да му решавам проблемите

девиз(един от многото): Който има проблем,няма проблем : )

Лека вечер на всички :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване