Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

;) Здравейте, нека ви се представя и аз, казвам се Анна, на 27г., от Варна. Имам две дечица на по 5 и 6.Обичам хубавата и стойностна музика, предпочитам да чета пред това да гледам телевизия. Много се смея и се стремя малко да се ядосвам ;). Форумът наистина е невероятен, поздравления и само така :):clap::clap:
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 1 месец по-късно...
  • Отговори 631
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Здравейте, аз съм Зари. На 99г. съм и съм рядка птица.

Мислех да направя копи- пейст на част от си ви- то си, но реших че това едва ли ще ме "представи" (още повече, че името и възрастта ми са видни от профила). Та, ето няколко думи за мен- пиша от 10 год

Млада чаровна дама на 37 години с едно висше образование, със СУМПС категория В, висока 150 см, тежи 43 кг,с рижава косас и много лунички обича българската музика , хубавите книги, хубавото ядене (сла

Ами айде и аз да драсна нещо.Казвам се Димитрия,на 17 съм,зодия Лъв.Интересувам се от музика,компютри.Обичам да излизам с приятели,да се забавлявам,да снимам и всички неща,които обичат младите ;) Харесвам R&B и HIP-HOP музика главно,но не съм от хората,които спират,ако чуят нещо друго.Не ми харесват хаус музиката,метъла и рока,но нямам нищо против хората,които ги слушат :P

Ами това е ;)Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Като новак, ще се представя и аз накратко

Казвам се Дарина, от Варна. Студентка съм 4та година в City University, специалност Бизнесадминистрация. Изключително усмихнат и позитивен човек съм (или поне се опитвам да бъда :wors:), обичам животните и природата, България и нейните природни и архитектурни забележителности, та затова често може да ме засечете във форумите тук, засягащи тези теми. Обичам хубавата музика, което за мен ще рече house music, dance, R&B, chill out; не мога да отрека, че много харесвам гръцка музика и гръцкият език. Ценител съм на българските народни песни и танци (някога съм играла в такъм ансамбъл). Да си призная, не си пускам народна музика в къщи или в колата, но се радвам да я слушам всеки път, когато звучи някъде. Обичам да пътувам...и то много и го правя всеки път, когато ми се отдаде възможност. Много съм любопитна, интересувам се от всичко, което засяга живота ни и света в който живеем.

Май се отпуснах много ;)

Ще се радвам да срещна интересни хора тук и дано наистина си прекараме добре Публикувано изображение

Поздрави и всичко хубаво

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Гледам традиция има новаците да се представят, че рекох и аз да го направя.

В първия ден на лето две иляди и осмо попаднах на тоя форум съвсем съвсем случайно, ровичкайки из разни линкчета в мрежата. И си викам - тука ще да е ... Хоп - регнах се. И ся кво? Трябва да се представям...

Публикувано изображение - това съм аз - Льо Клер.

Майтап - баш съм си Вещица.

Такаааа. Сега малко по-автобиографично.

Години: хм...уфффф...много са. Телом съм на 18х2 и малко...а духом понякога и на 18:2

Интереси: разнолики.

Качества: ...

Стига толкова. Няма да пиша СВ и мотивационно писмо я.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

хи на всички!аз съм Симона!след 7 дена правя 15г!живея в сф!уча в 18соу,8г клас с френски език!и за сега толкова че не се сещам друго...!който иска да пита! :rolleyes:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

здравейте, аз се казвам, Симеон.

възраст: 12 години

училище: СОУ Никола Йонков Вапцаров

егн: 9804304460

висок: 1:55 за ся

това мисля че трябва да знаете за мен Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е трябва да си на 9 г. все още , бе :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Offoptic

Кръвна група? Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здрасти Мони се казвам/амо Мони нищо друго това ми е цялото име :speak: / на 16 след 4 месеца правя 17 ;) от град Ямбол/ако може да е нарече град Публикувано изображение/ съм уча в готино даскало :speak: икономист ще ставам имам високи цели за в бъдеще дано поне половината да успея да достигна. Обичам да се забавлявам и да се лигавя /сигурно от ника ми си личи/, Не съм алкохолик не пия алкохол /е само малко но нищо сериозно леки и сладки алкохолни напитки Публикувано изображение /обичам държавата си, обичам народа си, мразя БГ политици и управници имах мечти но спрях да мечтая :speak: .Еми то маи тва за мене за сега ако се сетя нещо пак ще пиша.

PS:а да кръвната група забравих 0+ Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

много мразя да се представям, защото никога не знам каква точно да кажа, което е доста странно за бъбривка като мен. Може би все пак името- Ана-Мария Публикувано изображение . На 17 съм или поне ще стана след 2 седмици, воделейка съм и обожавам водата във всичките й аспекти. Любимото ми местенце е или в банята, или в басейна да си плувам :help wanted3: .

Уча в НГДЕК( или казано надълго Национална гимназия за древни езици и култури :clap::down: ). Хм, другото, което май трябва да кажа е, че тишината е моето име, само че наум : ). Обичам да говоря с хората, но също така обичам да си скитосвам и да си слушам мислите : ). Разнообразна съм, може би защото живея върху дъгата и от време на време слизам на земята. какво да се прави, воден човек съм, не ме привличат земните неща ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми, казвам се Борислав, вчера навърших 13 и съм от Бяла. Интереси: футбол(спортове като цяло), компютърни игри(бе изобщо игри), много рядко чета книги(защото много малко заглавия ми харесват), като ми скимне и филми гледам..., и билярд играя(8-ма топка и за разлика от Арагорн играя и 9-та(не че се надувам и че се прая на много добър де -.- )), харесвам и снукър(ма в бяла неаме хубав(има един ма масата е много, ама много малка... >.<)... Висок съм да кажем 165-169см и тежа 45-50кг... Не съм много по лигавенето (като Лигльото ;);) ), но обичам да си прая фън-а - вие както си искате така го наричайте... Ииии, ми не се сещам за друго... =/ Ако съм пропуснал нещо а ви интересува пишете (: ;]

Нема да лъжеш, ей! :) Я си виж ЕГН-то как почва... :) И м/у другото си малко дребничък за 12 годишен... ;)

Редактирано от thedemonhunter (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

много мразя да се представям, защото никога не знам каква точно да кажа, което е доста странно за бъбривка като мен. Може би все пак името- Ана-Мария Публикувано изображение . На 17 съм или поне ще стана след 2 седмици, воделейка съм и обожавам водата във всичките й аспекти. Любимото ми местенце е или в банята, или в басейна да си плувам :) .

Уча в НГДЕК( или казано надълго Национална гимназия за древни езици и култури ;):) ). Хм, другото, което май трябва да кажа е, че тишината е моето име, само че наум : ). Обичам да говоря с хората, но също така обичам да си скитосвам и да си слушам мислите : ). Разнообразна съм, може би защото живея върху дъгата и от време на време слизам на земята. какво да се прави, воден човек съм, не ме привличат земните неща ;)

Кефиш ме ;)

На мене и гимназията ми беше достатъчна за да реша, че ще имаме обща приказка ;)

Добре дошла!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кефиш ме :wors:

На мене и гимназията ми беше достатъчна за да реша, че ще имаме обща приказка :wors:

Добре дошла!

мерси :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Аз съм Елеонора, на 21г. от град Пловдив. Завършила съм ПГИМ, град Пазарджик, а сега съм студентка в ПУ, вече 3-ти курс. Зодия Скорпион, висока 165 см., 50 кг. Голяма романтичка с две думи... :rolleyes: Ами... някой ако има да ме пита нещо... да го направи...

Редактирано от Eleonora_86 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Аз съм Елеонора, на 21г. от град Пловдив. Завършила съм ПГИМ, град Пазарджик, а сега съм студентка в ПУ, вече 3-ти курс. Зодия Скорпион :rolleyes: Ами... някой ако има да ме пита нещо... да го направи...

Добре дошла Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре дошла Публикувано изображение

А това е Иво - на 29г. живее в София, усмихва се, харесва хубава музика, уж ще идва по Плевен, уж няма да идва, несериозник и смята, че жена и компютър е не-добра комбинация.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Аз съм Елеонора, на 21г. от град Пловдив. Завършила съм ПГИМ, град Пазарджик, а сега съм студентка в ПУ, вече 3-ти курс. Зодия Скорпион, висока 165 см., 50 кг. Голяма романтичка с две думи... :) Ами... някой ако има да ме пита нещо... да го направи...

Имаш ли книжка (за кола става въпрос)?
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря на тези, които ме приветстваха ;)

:huh: книжка.... ами не, нямам.... :wub: Използвам ужасния градски транспорт в Пловдив и услугите на такситата, защото приятелят ми в момента е без кола, иначе той е на мое разположение :)

а относно комбинацията "жена и компютър" .... хм... има известна доза истина....но... :nono: аз се справям добре с тия работи

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте не всички!! Публикувано изображение:P Аз съм Яна, или както обичам да ме наричат - Янчето Публикувано изображение . На 26 Януари ще навърша 18 години, от най-страхотния град в България - Стара Загора. Уча в СОУ "Иван Вазов" - най-голямото у-ще в града. Публикувано изображение Много обичам да се шляя из форумчета и да слушам музика - предимно метъл и готик, но от време на време и поп за разнообразие.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте не всички!! Публикувано изображение:P Аз съм Яна, или както обичам да ме наричат - Янчето Публикувано изображение . На 26 Януари ще навърша 18 години, от най-страхотния град в България - Стара Загора. Уча в СОУ "Иван Вазов" - най-голямото у-ще в града. Публикувано изображение Много обичам да се шляя из форумчета и да слушам музика - предимно метъл и готик, но от време на време и поп за разнообразие.

И на теб добре дошла!

Няма мое ,няма твое всичко е Берое :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И на теб добре дошла!

Няма мое ,няма твое всичко е Берое :yanim:

Да не усещам нещо като ирония? ;) Берое ще се възроди като феникс от пепелта и тогава ще видите вие Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми дай им пример на тез безподобните дето само развалят дисциплината Публикувано изображение

Ето мацка, аз ще им дам...

Приятно ми е казвам се Веси :help:

Почти на 26 г. съм, без малко :yanim:

Работя като счетоводител, но въобще не си харесвам работата ;)

Еми - така се прави. Видяхте ли, че не боли Публикувано изображение

Редактирано от shefkata (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване