Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Еми ето ме и мен Ирена на 30 г. от Троян. Работя като секретарка в строителна фирма. Луда съм по природата и странната музика. На музиката съм маниак. Не мога да правя нищо без моята музика.Обичам веселите и открити хора,тези които ме карат да се чувствам добре. Ами това е то нещо ми избяга словоизлиянието Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 631
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Здравейте, аз съм Зари. На 99г. съм и съм рядка птица.

Мислех да направя копи- пейст на част от си ви- то си, но реших че това едва ли ще ме "представи" (още повече, че името и възрастта ми са видни от профила). Та, ето няколко думи за мен- пиша от 10 год

Млада чаровна дама на 37 години с едно висше образование, със СУМПС категория В, висока 150 см, тежи 43 кг,с рижава косас и много лунички обича българската музика , хубавите книги, хубавото ядене (сла

• 3 седмици по-късно...

Казвам се Надежда, приятелите ми ми казват Надин... На 20 г. съм, гражданка на Бг :) ... Но засега пребивавам в Плевен. Обичам риболова и рисуването, фенka съм на Audi и George Clooney! Обичам да слушам музика :wors: и да спя до късно :bedtime2: , падам си малко нощна птица... Като цяло съм доста спонтанна личност, с голямо търпение и-и-и... сякаш е това!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ух,доживях и аз да се регна в тоя форум,пък и да се представа. Публикувано изображение

Та значи аз съм Петя/ или нещо друго,както ви хареса/ на 16 от Бургас.Уча актьорско майсторство и мн се рaдвам../и зат'ва навсякъде се хваля с него xD /.Обичам приятеля ми,фотографията,арта като цяло,овце,Франция и пепси <3. Мразя цигани,фешъни,разлигавени смотли дето само чакат всичко наготово,гъби,Антонина и т.н. .Слушам доста разнообразни неща.Hardcore,dethmetal,Punk,ska,oi,trashmetal,grunge,progressive rock,hard rock,drum and bass и още куп шитс : ).

Това от мен.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Привет на всички :) Нека и аз да се представя Публикувано изображение Аз съм Иво от Хасково. В момента уча в Природо-математическа гимназия "Акад. Боян Петканчин" с профил Английски и математика, на 4 януари ще навърша 17 години. Хобито ми са-момичетата, музиката, спортните коли, моторите, техниката, компютрите, екстремните спортове, да си майсторя нещо и много други. Обичам да организирам купони с приятелите си, да играя билярд, да плувам, да сърфирам из нета, в свободното си време да разцъквам някоя онлаин игричка, да ходя по клубове и барове, абе с две думи голям купонджия :) . Хаус-а ми е лубимата музика, но също така слушам rap, r&b, ретро, техно, dance, hip-hop, малко rock, trance. Не понасям чалгата,мразя цигарите, не обичам някой да ми се надува и да ми се прави на голямата работа. От време на време спортувам и си разхождам кучето. Това е от мене. Айде едно поздравче от мене "Morandi - save me" и умната, може и русата. Публикувано изображение

btw: Много готина тема!

Редактирано от RedL!Ne (преглед на промените)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте ! Казвам се Ники,на 29 години.Родом гр. Златоград сега работя в Амстердам/Холандия/ като авиоинженер в транспорт и пътнически самолети.Женен съм с малък палавник на 3г. През свободно си време отделям на игра /Волейбол/ и сега вече на калдата :help: Компютърни игри , които са ме впечетялвали до сега са МУ онлайн и Фифа/06/ . Но сега в последно време нямам работа с игрите. Доста ми се натрупа и просто нямам свободно време за тях. Е,това е за мен.Ако на някой му трябва още нека пише, винаги он :) П.П. Любима музика Хеви Метъл и Рок ;)

Редактирано от nirvana_ (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...
Здравейте. Аз се казвам Соня. На 22 навършени години съм, от София. Студентка съм ІІІ курс в Медицински университет - София (но не медицинска специалност). Омъжена съм от 2 години и имам прекрасна дъщеря. От много време наблюдавам този форум. Научих много нови неща и ето ме тук...
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Казвам се Стефани от Стара Загора съм .. преди два дена се регнах .. с хубави впечатления съм от този форум ... друго за мен уча руски Публикувано изображение , обичам да се забавлявам с приятели и това е общо взето ако някой има въпроси да пита насреща съм :P

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Каам са Иван от Бургас, голем маняяяяяк а съм само на 14 год. тиинейджър финансово стабилен Публикувано изображение Харесвам мацки с големи....... очички и съм нимфоман :angry: Която ме иска да се натиска ще имам време за нея! Публикувано изображение Обичам да се целувам - прая го вечер със..... без имена. Слушам hip - hop като BigSHa 100 кила Ben-G и друи маняци.

С ДВЕ ДУМИ ЛЮБОВНИК

Редактирано от GiGab¥Te (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз се казвам Биляна и съм на 24г.Слушам всякаква музика с изключение на метъл и подобните дандании.В момента имам много свободно време.Обичам да си говоря с хората и да давам съвети на другите,защото на мен си не мога да давам :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте и от мен. Аз съм Данчо. От скоро наблюдавам форума, но за всичко си има време. От Велико Търново съм, на 20 години. Студент втори курс в Стопанска Академия - Свищов, уча Бизнес информатика (съкратено БИ :ph34r: ). Обичам забавления с добри приятели.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Казвам се Ангела.На 25 съм от София(към момента Никозия).Завърших счетоводство преди една година в МВБУ Ботевград.В Кипър съм по стечение на обстоятелствата(не съм избягала от родината) и когато настъпи подходящият момент ще се върна.Хоби и нещо,което съм изучавала е маникюрът и когато имам време каня у нас приятелки да им правя красиви ръцете Публикувано изображение

Редактирано от Тамио (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Май само аз съм пропуснал. Ми аз се казвам Мартин, на 15 години, от аксаково - това е малък град на 5 км от варна - съм, уча немски и англуйски език и се занимавам с танци, семейно положение - малкото дете в четиричленно семейство, слушам еминем и папа роч (papa roach), обичам да си прекарвам времето пред "кутията" и се кефя на калдата, и общо взето е това ... :clap:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Казвам се Гергана Пламенова. На 22 години съм. Уча последна година в Русенския университет и като завърша ще ставам учителка по история или български и литература. А, от Русе съм. :P. Много обичам децата затова и искам да се посветя на тях. Обичам да слушам хубава музика, по-стара, обичам филомите, книгите, обичам и да понаписвам това-онова.

Актуализация малко.

На 24 г. съм вече. Изкарах и една магистратура Финанси за всеки случай, ако даскалуването не ме огрее. Вече не съм толкова убедена, че ще работя като учителка. Все още обичам децата, но засега съм се посветила само на едно човече. Преди да изляза по майчинство, работех в Русенската опера като експерт връзки с обществеността.

Trapped, още ме е яд, че не успяхме да се видим.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 3 седмици по-късно...

Здравейте, аз съм Пенка от Червен бряг :)

Привет, аз съм Ивелина от Бяла Слатина. :wors: Редактирано от yvsot (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Привет, аз съм Ивелина от Бяла Слатина. :)

И аз се чудя, защо ми викаш Пенке, в темата за филмите :hush:

Мъ като се издавам така е ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

здравейте, казвам се Ваня. Зодия Водолей.Едно обикновено момиче, което си живее живота без да пречи на другите.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, аз съм Пенка от Червен бряг :ph34r:

Не й вярвайте! Може да е Пенка, ама е от пет гари по-нататък.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не й вярвайте! Може да е Пенка, ама е от пет гари по-нататък.

Чшшшш....я не ми издавайте селуту!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здраста, я съм Чочко от с. Бокюловци сакам да ви каам дека оно е могу убава таа работа да си съ знааме кой къв е, нал тъй.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чшшшш....я не ми издавайте селуту!

Споко, нарочно съм писал 5 вместо 6 гари, за да не може никой да не ти разбере селцето.

Оппаааа! Ама ти сама си си писала от къде си, ко тогаз ривьеш?

Ей на: Еrhus, Denmark. Само че таз гара не я знам точно на колко е от Ч. Бряг.

Редактирано от Tramway (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване