Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Охааа Публикувано изображение Още меломани и приятни хорааа Публикувано изображение чудя се къде ли другаде има такъв форум Публикувано изображениеПубликувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Здрасти и от мен. Та хайде и аз да се включа :) Съвсем нова съм във форума. Името ми е Селин, но повечето ми приятели, близки и познати ми казват Линка или Лина :) , а и на мен така повече ми харесва. На 17 години съм от град Рудозем. Уча в местната гимназия, паралелка математика информатика. Също така и аз много обичам музиката, слушам почти нон стоп. А какво слушам? Хих амии всичко, звучи банално, но зависи от настроенито. Ммм какво още да кажа за себе си ? Мисля, че съм твърде импулсивна, влюбчива и доста доверчива...Обичам до късно да съм навън с приятели, както и да прекарвам време пред компютъра си :)

Редактирано от invisible_lady (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте и от мен!

Казвам се Галя, и съм от Варна. Обичам спорта, танците и както може би всеки млад човек купоните...Стремя се да живея живота си по най-добрия начин, този който естествено че аз смятам за най-добър...не робувам на правила и нрави...Бунтарка по душа, в същото време кротка и безобидна докато не ме настъпят ;)

Обичам музиката, тривиално, но...всякаква мога да слушам..наистина зависи от настроението ми..както метъл, рок..така и чалга Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Привет и от мен, хора! Казвам се Детелина, но тъй като името ми е дълго предпочитам просто Лина.. На 17 години съм.. От град Дупница съм по принцип, но от 6 години уча в Милано (Италия).. Предстои ми 12ти клас, имам още две години (включително и тази).. Уча правна икономика и мисля да продължа образованието си с право или журналистика.. Харесвам всякакъв стил музика, важното е песента да ме кефи без значение както част от какво се води.. Като всеки млад човек обичам да се размотавам с приятели, да се смея и т.н... Занимавам се с танци от доста години.. Пет години в България бях в паралелка с народни танци, след това една година бях на латино-американски, и вече 5 години се занимавам с модерни танци които наистина много ми харесват..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Здравейте всички и от мен! Аз съм Светлана, на 31 години съм, от Бургас. Завършила съм маркетинг и мениджмънт (по времето, когато още се учеше, просто, за да научиш нещо). Владея два езика, атглийски и френски, поназнайвам и няколко други, но не с такъФ успех Публикувано изображение.

Открих Калдата съвсем случайно. Очарована съм! Тук получих страхотни съвети и невероятно отношение, което ми върна вярата, че все още добрите ги има.

ПП: Просто се чудя, как така не съм ви открила по-рано? Благодаря ви, че ви има!

Редактирано от icicle_78 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чакай и аз да се представя.На 31 години съм и се казвам Илиян.От град Ямбол съм.Обикновенно съм сериозем но винаги има изключения.Обичам да ходя с приятели на планина,или на палатки някъде.Владея български(естествено),английски и гръцки.Падам си по рок и метъл.Харесвам да гледам криминални и приключенски филми.То друго май няма.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чакай и аз да се представя.На 31 години съм и се казвам Илиян.От град Ямбол съм.Обикновенно съм сериозем но винаги има изключения.Обичам да ходя с приятели на планина,или на палатки някъде.Владея български(естествено),английски и гръцки.Падам си по рок и метъл.Харесвам да гледам криминални и приключенски филми.То друго май няма.

Брех много съграждани имало Публикувано изображение

хайде да ме учиш на Гръчки? А?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Казвам се Тони. На 14 години съм, уча в ПГ по Телекомуникации Системно програмиране. :down: Моята страст са автомобилите и компютрите. :computer2: Обичам музиката, слушам предимно Hip-Hop, но й Метал, Рок, Рап. :gift: Обичам да ходя за риба (не съм запален рибар), някъде на отдих извън града. Това е от мен. ;)

Редактирано от todiros95 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хайде и аз да се включа с няколко думички за себе си. :clap: Казвам се Роси, на 36г от Бургас. По образование съм икономист, но по професия се водя ИТ нещо си, някои му казват специалист. Слушам рок, хард-рок, метъл, или иначе казано "тежка" музика. Харесвам екстремните спортове, скокове с бънджи, някой ден замислям да скоча и с парашут, ама ако ме хване каръщината, я парашута няма да се отвори, я купата със сено ще я няма... А да, говоря добре руски, английски на средно ниво. Последната ми мания е да изучавам суоми(фински). Та такива ми ти неща. :)

Редактирано от rouzy (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Казвам се "пежото", на 21 от София.. по образование хидравлик, по душа пилот. По акъл никакъв :yanim: Слушам почти всичко, по-конкретно без Лили Иванова и хаус :) Много обичам коли, картинг, футбол, на маса в сладки приказки, не на последно място - да спинкам :ph34r:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте казвам се Марто от София на 19 години. В момента работя и си взех средното образование и другата година мисля да продължа с више. Обичам да следа спортните състезания и състезатели, абе по принцип си падам по спорта така да се каже.Запален фен съм на формула 1 и мисля някой път да отида на живо, но за сега не ми се е отдала възможност. Обичам всякаква музика в зависимост от настроението ми. Гледам всякакви филми но любимия ми жанр е фантастика. Много обичам да чета книги в който има загадка или някакъв култ, легенда или мит. Обичам да се запознавам с нови хора.

Редактирано от fakira1990 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравеите и от мен! Аз съм Радина, от гр.Разград, на 13г, 7ми клас . занимавам се с фотография, ПС, софтуер, хардуер. Обичам да пътувам, да слушам музика... Ако някои го интересува нещо друго да пише на ЛС :rolleyes:;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е хайде и аз да драсна няколко реда тук. Казвам се Иво Стоянов и съм от град София. В момента съм на 9 години. Преди 3 месеца се върнах от 4 годишен престой в Лос Анджелис. Там живеем. Запален съм по компютрите още от както се помня. Наскоро си дадох сметка, че трябва да използвам напъло времето си и реших да се занимавам сериозно с програмиране на C и C# и правене на сайтове на HTML. Много обичам да слушам музика като рап, рок и напоследък поп (Майкъл Джексън). Е това е общо взето. А забравих да кажа - голям съм фен на Властелинът на пръстените, което май се вижда. Понякога мога да не подреждам много правилно думите в изреченията, но все пак българския съм го забравил почти.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, казвам се Любомир (викат ми Любо, новобранеца, коравия...), на 19 години и половина съм, роден в София, но цял живот живея в Пловдив. Завършил съм микропроцесорна техника, но грам представа си нямам от това. Сега съм в Пловдивския университет - специалност "Маркетинг", където и аз не знам защо се натресох понеже хич не ме влече и не ми е интересно. Но стига да намеря някаква свястна постоянна работа, веднага ще се махна оттам. Занимавам се с техника, предимно усилватели, тонколони и т.н., но разбирам малко и от хардуер. Игри много не обичам да играя, има обаче една, в която съм влюбен и тя е GTA-San Andreas. Просто в нея живота е точно такъв, за какъвто винаги съм си мечтал. Преди много зарибявах и Vice City и CS 1.6, но ми запростяха. За сметка на това ходя на мачове, това е любимото ми занимание. Фен съм на Локомотив Пловдив още от 9 годишен и допреди няколко години не бях изпускал домакински мач. Сега обаче нещата малко се промениха, не ходя толкова често, но за сметка на това, когато ида, мазалото е пълно. Обичам да ходя също и на кръчми, по-ми харесват от дискотеките. Слушам всякакъв стил музика, ама наистина всякакъв, стига песента или групата да ми допада. Но, ако трябва да определя точно, най-на сърце ми е класическия рок (Scorpions, Queen, Metallica). Слушам също и поп-фолк (old school), мразя изрусени чалгари-педерасти, но харесвам хора, които знаят как да си направят кефа. И на последно, но първо по важност място - обичам айляка, той е смисъла на живота ми. Ако някой не знае - да си айляк означава да си правиш кефа, независимо от обстоятелствата и мнението на другите, да не ти пука, дори да си затънал до шия в проблеми. Общо взето това е, много изписах, но какво да се прави - обичам да се обяснявам. Поздрави и наздраве! ;)

Редактирано от al_bundy316 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Млада чаровна дама :lol6:на 37 години с едно висше образование, със СУМПС категория В, висока 150 см, тежи 43 кг,с рижава косас и много лунички обича българската музика , хубавите книги, хубавото ядене (слава Богу не ми се лепи) и хубавото пиене.Ще се радвам да комуникирам с интелигентни и изискани индивиди с цел пилеене на време и знания!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От София съм звършила съм в Свищов С.А. Д.А.Ценов Стопанки и финасов контрол, а преди това в ССХУ акад.Илия Петров. Много обичам да рисувам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, аз съм Зари. На 99г. съм и съм рядка птица. :)

Редактирано от Зари (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, аз съм Зари. На 99г. съм и съм рядка птица. :P

Здравей, много ще се радвам и аз на твоите години, да имам тази жизненост и енергичност, да пиша във форума ! :) Редактирано от shefkata (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ем значи казвам се Галя на 12 съм, от София.Най-често или съм навън или гледам някое друго сериалче в нас!В нета се ровя по форумите!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

'Айде и аз най-нахално да се включа. Аз съм Митко, викат ми Митьо, бай Х*й или просто Хаус (с Хаус се гордея ;) ) от Пловдив съм. На 15 съм след няколко месеца ставам на 16. Уча във Френската Гимназия (за жалост). Интересите са ми най-вече гледане на др. Хаус, малко PHP,за съжаление доста слабо, харесва ми да изучавам Библията като средство за контрол на над хората и май това е...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...