Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

'Айде и аз най-нахално да се включа. Аз съм Митко, викат ми Митьо, бай Х*й или просто Хаус (с Хаус се гордея :nono: ) от Пловдив съм. На 15 съм след няколко месеца ставам на 16. Уча във Френската Гимназия (за жалост). Интересите са ми най-вече гледане на др. Хаус, малко PHP,за съжаление доста слабо, харесва ми да изучавам Библията като средство за контрол над хората и май това е...

Хааа ... инт. , бай Хаус :lol6:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 3 седмици по-късно...
  • Отговори 631
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Здравейте, аз съм Зари. На 99г. съм и съм рядка птица.

Мислех да направя копи- пейст на част от си ви- то си, но реших че това едва ли ще ме "представи" (още повече, че името и възрастта ми са видни от профила). Та, ето няколко думи за мен- пиша от 10 год

Млада чаровна дама на 37 години с едно висше образование, със СУМПС категория В, висока 150 см, тежи 43 кг,с рижава косас и много лунички обича българската музика , хубавите книги, хубавото ядене (сла

• 3 седмици по-късно...

Пресо хакера (Преслав), Варна, 21 годинки живот и здраве другия месец,неженен..(за тва ше говорим по надолу)

Характерното за мене е,че като малък съм бил мно послушен ... мама казва,че тва обяснявало що съм такоа говедо сега...

занимавам се с музика и електричество...даже веднъж се бях здрависал с един дросел и толко ми хареса,че забравих да го пусна в близките 20 секунди... любимите ми животни са котките.. жалко,че те не мислят същото за мен...обичам да ям,да гледам телевизия,да спя,да се излежавам до късно,но най-много обичам да безработя.. това съм завършил и тва умея най-добре.Щях да ставам космонавт,но за какво подяволите,след като тва може да става и тук на земята...

Такова животинче съм аз,едно миличко,сладичко ... да не съм ви в къщата обаче..

та напрау на въпроса...

Ето ме и мен:

Име: Калин , години: 27 , семейно положение: не женен (все още) тарам тарам тарам...

кога ш' се женим?! :cheers:
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 3 седмици по-късно...

Здравейте!

Аз съм Сари и съм от голямата и дълбока "провинция" .

Ох, кеф, и аз така - ставаме две!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Казвам се Пламен и съм от Плевен .Висок съм 186см със сини очи съм и имам детенце на 10 и пиша стихове :biggrin:

Редактирано от Гост (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Казвам се Пламен и съм от Плевен .Висок съм 186см със сини очи съм и имам детенце на 10 и пиша стихове :cool:

Всички предпоставки човек да се влюби в теб

майтап , бе :P

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първо бях амеба. Много ми тежеше, че нямам полов живот. Затова след няколко милиарда прераждания успях да се преродя като червей. Ама и там ударих на камък. Имах орган, ама нямах секс. След няколко милиона години се озовах във водата. От бягане от чудовища забравих въобще какво е това секс. След като ме изядоха около 5000 пъти се преродих като птица. Това беше най-хубавият период в живота ми – само ядене и секс. Мътенето обаче ме изнерви, че не обичам да вися на едно място. И затова продължих с преражданията. Стигнах до маймуна. Шантава работа. Секс само един път в месеца и то ако намериш разгонена маймуна от противоположният пол. Така се стигна до половите извращения. Като се преродих вече като човек тези полови извращения ми бяха чак омръзнали. Та се заех с наука в древен Египет. Тоест – с правене на грънци по нов и научен метод. След като унищожих две лаборатории третата унищожи мен. И се преродих в древна Тракия. Там си спомням, че научих племето да прави от виното ракия. Племето изчезна от пропиване за около 10 години. И аз със него. После не ми дадоха да се прераждам около 3000 години. Ама хич. Та чак до днес. И това, че съм прероден … опс – роден тук в България май ми е кармичното наказание. ПС: Още се занимавам с наука и техника.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 3 седмици по-късно...

Привет, казвам се Марио. Занимавам се с лазери (предимно лазерно гравиране), програмиране и фотография. Надявам се с по-честите ми посещения в този форум да последват и много приятни моменти. P.S.: Оооо, Tanko :)

Редактирано от mapko (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ooo, момци, нещо много познати и подозрителни физиономии на тая страница ... само по-полека с пиенйето, да не стане като във оня ... нали. Иначе, казвам се Милен, работя в инженерна фирма, в свободното време се занимавам непрофесионално с разработка и уеб дизайн. Дано някой ден да стане професионално. :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 4 седмици по-късно...

Здравейте!Аз съм Кристина все още на 17 септември ставам на 18 :cool: За музика слушам главно БГ-РАП,за филми зависи,но най-вече спортни драми.Уча в НГДЕК!Интересувам се от футбол.Любимият ми отбор е РОМА.Ако някой има подобни интереси или пък се интересува нещо нека да пише !!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 3 седмици по-късно...

Пешо. Идиот. Набеден от селскостопански завод за системен администратор. Простете, администраКтор. Планинско колоездене, ски, таекуондо, компютри, мрежи и компютърни игри - невежа и учащ се във всяко от тях.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 3 седмици по-късно...

Тони на 14 от Златоград ,страста ми са компютрите ,хоби ми е риболова ,ще уча в Английска гумназия за първа година и така :] :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 3 седмици по-късно...

Христо-14 години от Добрич.Спортовете ,които харесвам и към които са стремя са: волейбол,плуване.Еми уча в СОУ"Любен Каравелов",разбира се още си карам само с началното образование.През свободното си време наблягам на компютъра,много рядко чета книги(специално препоръчани от учител).Друго...Друго...Мм една от мечтите ми е да уча в университет в Англия.

Редактирано от KrisKOoOo (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Здравейте! Аз съм Димана и съм от София. На 17 съм, но вече гоня 18-те (ноември). Уча в Национално музикално училище "Любомир Пипков" в София със специалност пиано. Аз съм общителна и дружелюбна, но и много независима и държаща на индивидуалността. Недостатъците ми са (ех, по дяволите, и тях ги има :)), че съм наивна на моменти, прекалено се съобразявам с другите, но в същото време категорично не отнасям себе си, поведението си и личното си мнение към чуждото мнение. Изкуството винаги е било важна част от живота ми, по един или друг начин, и аз го приемам като естествена и неделима част от битието си. Историята и култорологията са мои любими науки. Абсолютно съм запленена от човешкия мозък, и въобще от начина и причините за функциониране на всичко в този свят. Затова наблюдавам и анализирам всичко и съм запалена по психология и философия. За друго важно не се сещам. http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/laugh.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами аз... аз съм Николай и съм на 21 години. Уча психология в университета във Велико Търново. Обичам музиката и реших да си изгубя малко време във този форум :white flag:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

реших да си изгубя малко време във този форум :)

И аз бях решила само за малко, но ето вече две години всеки ден!

Добре дошъл!:)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

И аз бях решила само за малко, но ето вече две години всеки ден!

Добре дошъл!:lol6:

Веднъж влезнеш ли, оттърване няма :)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 1 месец по-късно...

Първо бях амеба. Много ми тежеше, че нямам полов живот. Затова след няколко милиарда прераждания успях да се преродя като червей. Ама и там ударих на камък. Имах орган, ама нямах секс.

След няколко милиона години се озовах във водата. От бягане от чудовища забравих въобще какво е това секс. След като ме изядоха около 5000 пъти се преродих като птица. Това беше най-хубавият период в живота ми – само ядене и секс. Мътенето обаче ме изнерви, че не обичам да вися на едно място. И затова продължих с преражданията. Стигнах до маймуна. Шантава работа. Секс само един път в месеца и то ако намериш разгонена маймуна от противоположният пол. Така се стигна до половите извращения.

Като се преродих вече като човек тези полови извращения ми бяха чак омръзнали. Та се заех с наука в древен Египет. Тоест – с правене на грънци по нов и научен метод. След като унищожих две лаборатории третата унищожи мен. И се преродих в древна Тракия. Там си спомням, че научих племето да прави от виното ракия. Племето изчезна от пропиване за около 10 години. И аз със него.

После не ми дадоха да се прераждам около 3000 години. Ама хич. Та чак до днес. И това, че съм прероден … опс – роден тук в България май ми е кармичното наказание.

ПС: Още се занимавам с наука и техника.

Наистина много оригинално представяне беше.....определено ме изуми

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 месеца по-късно...

Първо бях амеба. Много ми тежеше, че нямам полов живот. Затова след няколко милиарда прераждания успях да се преродя като червей. Ама и там ударих на камък. Имах орган, ама нямах секс.

След няколко милиона години се озовах във водата. От бягане от чудовища забравих въобще какво е това секс. След като ме изядоха около 5000 пъти се преродих като птица. Това беше най-хубавият период в живота ми – само ядене и секс. Мътенето обаче ме изнерви, че не обичам да вися на едно място. И затова продължих с преражданията. Стигнах до маймуна. Шантава работа. Секс само един път в месеца и то ако намериш разгонена маймуна от противоположният пол. Така се стигна до половите извращения.

Като се преродих вече като човек тези полови извращения ми бяха чак омръзнали. Та се заех с наука в древен Египет. Тоест – с правене на грънци по нов и научен метод. След като унищожих две лаборатории третата унищожи мен. И се преродих в древна Тракия. Там си спомням, че научих племето да прави от виното ракия. Племето изчезна от пропиване за около 10 години. И аз със него.

После не ми дадоха да се прераждам около 3000 години. Ама хич. Та чак до днес. И това, че съм прероден … опс – роден тук в България май ми е кармичното наказание.

ПС: Още се занимавам с наука и техника.

:clap: :clap: :clap: страхотен пост, браво - много се смях! :swear1:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване