Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

• Отговори 631
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Здравейте, аз съм Зари. На 99г. съм и съм рядка птица.

Мислех да направя копи- пейст на част от си ви- то си, но реших че това едва ли ще ме "представи" (още повече, че името и възрастта ми са видни от профила). Та, ето няколко думи за мен- пиша от 10 год

Млада чаровна дама на 37 години с едно висше образование, със СУМПС категория В, висока 150 см, тежи 43 кг,с рижава косас и много лунички обича българската музика , хубавите книги, хубавото ядене (сла

Добре де, няма да изпращам на баща ти линк към форума :speak: От тези езици, започвам да се чудя дали да не дойда в Севлиево :{P

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре че в този раздел,много не следят за спам...спрете се бе хора :ph34r:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 3 седмици по-късно...

Мислех да направя копи- пейст на част от си ви- то си, но реших че това едва ли ще ме "представи" (още повече, че името и възрастта ми са видни от профила). Та, ето няколко думи за мен- пиша от 10 годишна- по мое време имаше в."Септемврийче" и куп конурси, които печелех с лекота :) (колкото и нескромно да звучи). След това имах един период на бурен пубертет :wow: когато не ми беше много до писане (не бях писала повече от 15 години). Омъжих се малка- на 21 години, а мама станах на 22 :) (детето роди дете....). Сега имам 2 синчета, които са смисъла на живота ми... Живот... преди време успях да спася живота на мъжа ми, намирайки средства и начини за лечението му, но се оставих себе си и сега аз се нуждая от спасяване, но се оказва, че няма нито желание нито начин... Опитвам се да изживея нещата, които ми липсват (като емоция), но и това не е лесно. Не съжалявам за нищо, освен че няма да ме има достатъчно дълго за да стана баба (бих била доволно зла свекърва :) ) и че не се почувствах истински обичана жена (всеки си има своя дефиниция за това). Чувствителна съм и то доста, което се използва от доста хора по какъвто начин им е угодно, но всеки е съдник за себе си... Освен много хубава съм и много умна :inlove1: - това, разбира се в рамките на шегата.... Работя като специалист информационна сигурност (доста прозаично),което отнема почти целия ми ден, а вечерите изкарвам с децата си и с вас- тук във форума и фейсбук. Падам си по татуси (засега имам само един, но това е само за сега :) ), мотори, скорости и танци.... Това е от мен, че станах досадна! :wow: Хубав ден и прекрасен уикенд на всички!!! ;) П.С. Ето едно от детските ми творения с които спечелих конкурс. Останало е в съзнанието ми, понеже ми е страшно любимо- другите не ги помня. Живяло сам само момче във малко, хубаво градче. На улицата спало то със мръсно, скъсано палто. Съдбата него го улучи на мушка го държеше тя. Уви- и днеска не сполучи пред богаташката врата. В един прекрасен майски ден цъфтяха пак цветята, но го намериха студен и го погребаха в гората. :(

Редактирано от Lora2312 (преглед на промените)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Lora2312 здравей!

Драматично и тъжно представяне!Добре дошла!http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/kiss.gif

Помня "Септемврииче"-бяхме деца,живота беше училище и игра.Бъди биткаджиика,момиче и намери сили да се опълчиш на бедите си сега!

Вярвам,че ще успееш!Жените имаме начини!

ПП Не ме винете за й.Не ми се редактира.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

аз съм Линда, Мистрес Линда здравейте всички мои приятели тук :cool:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аз съм Линда, Мистрес Линда

здравейте всички мои приятели тук :speak:

намери се :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 1 месец по-късно...

аз съм Линда, Мистрес Линда

здравейте всички мои приятели тук :ph34r:

Ооо, Мистрийке, добре дошла като Cruella DeVil!

Публикувано изображение

Къде са далматинците?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 3 седмици по-късно...

Здрастииииии.

Силвия.

16.

Бургас.

Точка.

Е, предполагам амебите не са толкова лоши?

Хем адашка,хем градска!:rolleyes: Немога да не те поздравя с наш Недялко Нищо ,че сега се прави на столичанин и той.

16 плюс 16

За кой ли път по този бряг преминаха

едно момиче и едно момче,

живели по шестнадесет години,

а значи общо тридесет и две.

За кой ли път те спореха разпалено

по темата, наречена съдба,

и мислеха, че всичко са узнали,

щом знаят, че съдбата е борба.

И мислеха, че много лесно скриват

това, което крият всеки път,

но вярваха, че докато са живи,

те никога не ще се разделят.

А от безкрайно старо време знай се -

животът има свое странно Не:

шестнайсет и шестнайсет е шестнайсет,

а никога не тридесет и две.

Но има ли значение, когато

света се гледа с четири очи

и радостта е двойно по-богата,

а мъката наполовин горчи?

За кой ли път по този бряг преминаха

едно момиче и едно момче,

живели по шестнадесет години,

а значи общо тридесет и две.

Край тях се смееше незабелязано

морето, този вечен великан -

голямо като обич неизказана

и синьо като път неизвървян.

ДОБРЕ ДОШЛА!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 1 месец по-късно...
  • 1 месец по-късно...

Mistress Linda -- Bulgarian Premier Fetishist & Premier Professional Dominatrix

Публикувано изображение

Редактирано от Cruella_Sado (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е възпитано, като се представяш, да си с гръб (и още нещо) към хората.

Сигурно ако и видиш лицето мъртъв си.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аз не си крия лицето, но не искам да ме снимат дирекно

Да не си Madam_Cruella
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Е, и аз да се представя. Мария се казвам и скоро открих форума, макар че сайта го разглеждам от доста време. Браво на екипа, чудесен е както сайта така и форума :nono:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 1 месец по-късно...

Здравейте казвам се Павел Ганев на 13 години.... 21 август правя четиринадесет. Роден съм в Канада, живял съм шест години там после се преместих тук в София (въпреки че живота ми може би щеше да бъде по - лесен там, но не се оплаквам). До скоро учих в 20 ОУ Тодор Минков но сега съм осми клас в ФЕГ (Френска езикова гимназия). Зодия лъв. Наскоро започнах да карам колело в планината. Интересувам се от коли, компютри и т.н.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Георги Симеонов. Роден съм на 27.06.1993.

Живея в с.Айдемир ж.к. Деленки (близо е до гр. Силистра)

Уча в земеделска гимназия, интересувам се от земеделие, земеделска техника, ДВГ и трансмисии !

Обичам тежката работа !

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Аз съм само един нещастен ЛУД ГИДИЯ-не ме направиха модератор в yahoo.com,не ме поканиха на сватбата на принц Уйлям и Кейт,отказаха ми достъп до архивите на ЦРУ,държавата не ми изплати обезщетения за унищожената ми от наводненията реколта от канабис,не ми разрешиха да развъждам пирани в езерото Ариана,не ми разрешиха да разхождам кучето и жената в Белия дом,не ми разрешиха да си направя офис в ухото на статуята на свободата,не ме включиха в списъка на Юнеско,не ме допуснаха и до венериния хълм на Клеопатра...абе нея не я ли ухапа кобра след като скри топките на Римската империя между краката си?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 3 седмици по-късно...

Казвам се Александра :) , на 15 години съм . Живея в гр.София , квартал Люлин. Уча в Професионална гимназия по аудио,видео и телекомуникации ''Александър Степанович Попов'' . Родена съм на 29.03.1996 г. зодия овен съм :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване